Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden hol lehet vállat röntgeneztetni fizetős klinikán? Olyan kellene, ahol nem kérnek TB kártyát! fórum

Szegeden hol lehet vállat röntgeneztetni fizetős klinikán? Olyan kellene, ahol nem kérnek TB kártyát! (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 26. 16:05
Párom nagymamáját kellene áthozni Szabadkáról, mert ráesett a járókeretére, de ott szinte el sem látták. Azért ártani nem fog, ha itt is ránéz egy doki. Ha fizet az ember akkor legalàbb törődnek vele-jobb esetben.
2012. jan. 26. 08:13

teljesen mindegy. Ha fizet ellatjak. Tuti. Altalaban soron kivul es sokkal kedvesebbek vele:(

En kulfoldon elek, tehat otthon minden vizsgalatert fizetek. A 77 eves nagymamam 2 es fel hetet vart vervetelre:( en kb 5 percet amig kitoltottek a papirokat es mindenki elott

behivtak. Egett is a kepem rendesen

4. babszibobó (válaszként erre: 3. - Anettee333)
2012. jan. 25. 21:24
Én eddig minden kórházi osztályon legyen az járó vagy fekvő ellátás, de láttam kifüggesztve a díjlistát, külön magyar állampolgárra és külön külföldire (nem volt mögötte, hogy EU)!
3. anettee333 (válaszként erre: 2. - Diana80)
2012. jan. 25. 20:33
Külföldi állampolgárról lenne szó, nem is Magyarországon lakik. Bár így visszagondolva a makói kórházban is kezelnek és műtenek román állampolgárokat, habár ők uniósak, nem tudom, hogy ez számít-e...
2012. jan. 25. 20:24
Barmelyik korhazba ellatnak, megrongeneznek csak ki kell fizetned. Odamesz, elore szolsz hogy nincs tb kartyad es fizetsz.
2012. jan. 25. 20:20
Szegeden hol lehet vállat röntgeneztetni fizetős klinikán? Olyan kellene, ahol nem kérnek TB kártyát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook