Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szegeden edzőterembe járó lányok fórum

Szegeden edzőterembe járó lányok (beszélgetős fórum)


8. 1246f1921c (válaszként erre: 7. - Anettee333)
2012. márc. 22. 07:52
Érdekel a kondi is. A Forma1-be régebben csak kondizni jártam. Szerencsére nem volt nagy tömeg, mindenhez oda lehetett jutni. :) Küldöm a nevem.
2012. márc. 22. 07:49
Tegnap nézegettem a lehetőségeket, és nekem a forma1 tetszik, ott már jártam tavaly is, és nagyon jó áron van az infraszauna. Érdekel a kondi is, vagy csak az aerobic? Ha priviben megírod a neved, akkor meg tudlak keresni valamelyik közösségi oldalon :)
6. 1246f1921c (válaszként erre: 5. - Anettee333)
2012. márc. 22. 07:10

Felőlem eljárhatunk együtt valamerre. :)

Én egyik barátnőmmel szoktam menni, de neki sajnos kevés a kitartása, így csak pár alkalommal jön.


Én eddig a Csini Fitnes-be és a Forma1-be voltam.

5. anettee333 (válaszként erre: 4. - Kattint)
2012. márc. 21. 21:13
Szia! Valóban lehet tekerni, meg futni, még a tekerés lehet menne is, de nekem valahogy szükségem van a társaságra mozgás közben, mert egyedül csak folyamatosan becsapnám magam(percekkel, meg számokkal tuti).
2012. márc. 21. 20:34
Vagyok! Járok! ícsongrádi sgt...Amúgy csajok a formálódás nem csak a termektől függ-lehet futni, tekerni is:) Sztem a 3 körös edzés nagyon jó, mert amikor voltam, a pulzusom folyamatosan figyelték. én mondjuk magányos farkas vagyk, de örülök, hogy vannak szegedi frmálódni vágyók!!!
2012. márc. 21. 20:26
Tavaly nyáron már jártam a fogy6 stúdióba, idén is vettem már bérletet, de most két hetet kihagytam. Az aerobic nagyon jó, de arra gondoltam hogy mellette konditerembe is eljárnék. Egyébként a spinninget még nem mertem kipróbálni, mert elég ramaty még az állóképességem, szerintem pár hét múlva lehet kipróbálom.
2. 1246f1921c (válaszként erre: 1. - Anettee333)
2012. márc. 21. 13:42

Szia.

Én is keresnék társaságot edzőterembe. :)

Szintén szegedi vagyok.

Te nézelődtél már? Érdekel valami pontosan?

Én már csináltam a 3 körös edzést, amin minden gyakorlatot 60 mp-ig kell csinálni.

De szívesen kipróbálnám a Kangoo-t, vagy a Spinninget is. :)

2012. márc. 20. 22:34

Sziasztok!

Szivesen megismerkednék olyan lányokkal, akik Szegeden eljárnak edzőterembe mozogni, szükségem lenne társakra, mert egyedül nem olyan könnyű, és élvezetes :)

Remélem vagytok azért páran, nem úgy, mint a többi Szegeddel kapcsolatos fórumban... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook