Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegeden 4 nap alatt mit érdemes megnézni? fórum

Szegeden 4 nap alatt mit érdemes megnézni? (tudásbázis kérdés)


9. b46d5f17a9 (válaszként erre: 8. - B46d5f17a9)
2008. júl. 18. 18:43
ja, ezt elfelejtettem, de mindenkinek ajánlani szoktam: egyél egy fagyit a Virág cukrászdában :)
2008. júl. 18. 18:41

ne hagyd ki a zsinagógát sem és iktass be egy színházi előadást is - most vannak a szegedi szabadtéri játékok is, nagyon szép és emlékezetes, ha egyszer valaki eljut odáig :) - megéri, egyébként nyáron rengeteg programot lehet találni, kinek-kinek ízlése szerint - Sziksóstón most kellene, hogy legyen a kamionos találkozó is valahogyan, és Ópusztaszeren kívül még ott van Bugac is, bár lehet az Félegyházához közelebb van


szégyen, nem szégyen, én sem jártam még sok helyen, pedig bebarangoltam Mo-ot, de már régen, most szívesen mennék ismét :)

2008. júl. 18. 16:53

Nem szégyen szerintem, hogy még nem jártál erre. Lehet, hogy mi sem voltunk még feléd!!! Nagy ez az ország és kevés az idő(és pénz is) sajnos!

Jó szórakozást még egyszer!

2008. júl. 18. 16:49

szeged.lap.hu



Itt mindent megtalálsz...szállás, nevezetességek, éttermek, közlekedés stb.


Sok sikert:))))

2008. júl. 18. 16:42
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat és a bíztatást. Szégyen ide vagy oda, 42 évesen még nem voltam ott, de még átutazóban sem :((
2008. júl. 18. 16:42
Szeged gyönyörű város, nagyon sok látnivalo van. Szép a strand, a tisza parton sok jo halászcsárda van, a muzeumokat, a fűvészkertet szinte nem lehet kihagyni, mert annyira szépek és ott a dom, a Kárász utca (sétálo utca) a gyönyörű üzletekkel és épületekkel. négy nap még kevés is lehet.... Nagyon jo szorakozást kivánok, örök élmény lesz az biztos. én mindig szivesen megyek oda.
2008. júl. 18. 16:40

Ha még nem láttad a feszti körképet Ópusztaszeren,akkor oda érdemes ellátogatni.Szegedhez nagyon közel van.

Konkrétan Szegeden érdemes megnézni:városközpont,Széchenyi tér,Dóm tér,Móra Ferenc Múzeum,szegedi vadaspark,füvészkert,rengeteg aranyos kis cukrászda,régi templom...Rengeteg látnivaló van Szegeden:)

2008. júl. 18. 16:38

Szia!

A belvárost, tiszapartot, Vadasparkot, Füvészkert, Fehér-tó, Dóm, Múzeum.

De a legjobb ha rákeresel a googlebe.

Nagyon szép város jó kirándulást kívánok!

2008. júl. 18. 16:26
Szegeden 4 nap alatt mit érdemes megnézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook