Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeged - női konditerem fórum

Szeged - női konditerem (beszélgetős fórum)


2010. jan. 31. 14:11
Igen. A csongin a gomba butikok mellett van Barát papír a sarkon a szoli és a szoli kell bemenni, ott van az edzőterem kicsi de jók a gépek szerintem nőknek való /eliptikus tréner, kűlsö-belső comb gép, csípő tekergető, stb.
2010. jan. 31. 14:02

Sziasztok!


Már nem élek Szegeden, de boldog egyetemi diákévek kötnek oda. :-)


A Petőfi sgt-on jártam a Forma1 fintessbe 2 éve, ott aerobic órák vannak és spinning, fiúval nem találkoztam. :-) Neten elérhető az órakínálat.


Jó mozgást!

2010. jan. 31. 13:50

:D

lelkileg készülsz beiratkozni :)

és ennek a konditeremnek mi a neve? meg hol van pontosan?

5. Wenta (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. jan. 31. 08:31

Sziasztok!


Én is gondolkodok valami ilyesmin. A CSongrádin van egy jó női terem olcsó, jók a gépek és ingyenes a parkolás, január óta készülök lelkileg beiratkozni.

2010. jan. 25. 09:33
Hát én szabadban gondoltam egy kis futkorászás ilyesmi, mert az ingyen van :P:) De azért nézd meg miket találsz aztán értesíts, ha nem lesz túl drága akkor megyek veled oda is, csak az egyetem mellett nem sok pénzem marad...
2010. jan. 25. 04:40

jahajj de szupi!én igazából sportolok, kézizek heti 4szer plusz hétvégén 1-2 meccs..de most erősen gondolkozom a női konditermen holnap elmegyek körülnézni és majd jövök szerdán legkésőbb, hogy milyen tapasztalataim voltak..árak, milyen gépek vannak meg iylenek.

Te min gondolkoztál?milyen mozgáson?

2010. jan. 24. 23:47
Szia! Én is szeretnék eljárni sportolni, konditermen még nem gondolkoztam, de ha gondolod esetleg ketten kitalálhatnánk vmit és sportolhatnánk...:)
2010. jan. 24. 14:16
szeretnék eljárni Szegeden mozogni, mikor nincs időm hazajárni edzésekre. valaki tud olyan helyet, ahova csak nők járnak? vagy esetleg jár e valaki mostanában?szívesen csatlakoznék hozzá?társaságban jobb mozogni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook