Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szédülök :( fórum

Szédülök :( (beszélgetős fórum)


2010. nov. 30. 17:17

én egyszer elmentek dokihoz azzal, hogy szédülök. nagyon szarul éreztem magam, mintha nem állnék 2 lábbal a földön. A doki végig jártatott a rendelőben, majd közölte, hogy nem is szédülök.

Ettől úgy megkönnyebbültem, hogy néhány órán, napon belül el is múlt a szédülés érzetem. Azt mondta az orvos, h gyakran ez egy pszichés dolog... hát tény, hogy el is múlt, ahogyan jött...:-)))

Remélem, te is hasonlóan jársz majd.. elmúlik magától..

2010. nov. 30. 14:39
Én akkor szédülök nagyon, ha vérszegény vagyok. olyankor bekapok két vastabit és elmúlik.
4. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2010. nov. 29. 16:04
Én már 2 hónapja szédülök, nem tudják az orvosok mitől. Még megyek vizsgálatra...
3. e8c814b51a (válaszként erre: 2. - D9cadaffa5)
2010. nov. 29. 14:27
Köszönöm szépen!
2010. nov. 29. 13:49

Szia!

Én is szédelegtem úgy 2 hétig. Nekem nagyon alacsony a vérnyomásom és a pulzusom is.(90/60,pulzus:60).Ráadásul leszoktam a cigiről,és még alacsonyabb lett.Kávé nekem nem használt,mate teát iszok és ginkgo bilobát tartalmazó vény nélküli gyógyszert szedek rá, nekem használt. Persze lehet egész mástól is nálad. Ha orvoshoz mész a legelső,hogy elküld fülészetre, mivel a belsőfül betegségétől is lehet szédülni. Nekem ilyen imbolygós szédülésem volt, de akkor is rengeteg front jött-ment, az is felerősíthette a dolgokat. Remélem tudtam valamit segíteni! Gyógyulást kívánok!

2010. nov. 29. 10:18
Nagyon szédülök már két napja. Ha lenézek el tudnék esni. Más van így ezzel? Valami légköri dologra gondolok, mert kávét, folyadékot iszom. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook