Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szédülés, járásbizonytalanság fórum

Szédülés, járásbizonytalanság (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 9. - Hunoka)
2013. nov. 21. 20:05
A jó kedélyű, kiegyensúlyozott babák az élet ajándékai. Én is sokat mosolyogtam. Boldog természetűek. Nem mindenki ilyen. Rengeteg színt, jókedvet és pozitivitást visznek az életbe. Csak érezniük kell hogy szükség van rájuk. Ez az egyetlen igényük. Ha nincsenek a helyükön, boldogtalanná válnak, nagyon szenvednek. Ellenkezőjébe csaphat át. Anya-centrikusak. De általában az anyának is a mindene az ilyen gyermek. Sokáig kell vigyázni rájuk, de lehetőleg úgy, hogy hatalmas szabadság legyen biztosítva számukra. Ezekkel a fajta babákkal így kell bánni. Sok szeretet van bennük és ez is az igényük.
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 9. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:59
Az aggodalom akkor jön létre, ha hiányzik a bizalom. Bizalom az életben, önmagunkban, másokban. A bizalmat elsősorban magunkon keresztül tudjuk visszaszerezni. Az önbizalmon keresztül.
11. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 9. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:57
Helyes. Sokat számít az intimitás. Babák ezt főként igénylik. Meg kell hogy legyen a védettség érzése, az úgynevezett "burok" ahol gyermekéveit töltheti. Ehhez azonban nem elég a rendezett környezet, kell hozzá egy rendezett szülő is. Minimum egy, aki nem aggódja túl a dolgokat, bízik abban hogy jó anya és tiszteli magát az anyaságáért. Tehát önbecsülés a kulcs. Hidd el, hogy nagyon érzik. Azon kevesek közé tartozok, akik emlékeznek kora gyerekkorukra. Én is éreztem anyámat. És csak ő számított. Hogy ne legyen zaklatott. És persze apuci se, ha ott van. :)
10. ca8f748537 (válaszként erre: 1. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:55
Nem, önmagában nem. Lehet olyan vírus hozadéka, amely a belső fület támadta meg.
2013. nov. 21. 19:44
Együtt alszunk majdnem az elejétől. Mi csak egymásnak vagyunk, mert apa messze dolgozik. Bizony, mindenre pattanok, mert túlaggódom. Állandóan őt féltem. Viszont ő egy nagyon jó kedélyű, kiegyensúlyozott baba. Nagyon vigyázok a kis lelkivilágára.
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:39
Ha nyugtalan a baba, te is nyugatalan leszel. Megpróbálsz jó anya lenni és minden jelre felpattansz. Egyrészt felelősségteljes vagy, de ezt túlzásba is viheted. Vannak anyukák, akik mindenre ráparáznak. Ne ess ebbe a hibába. Én még azt is megkockáztatnám hogy együtt aludjak a babukával. Legalábbis a közelében legyek. Lehet hogy nagyon érzékeny és szükség van az anyjára.
2013. nov. 21. 19:36
Igen, azt hiszem már magamat pánikoltatom...
6. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:34
Akkor mi a kérdés? Ott a válasz, csak magadba kell nézned. Nagyon keveset alszol!!! Szívesen.
2013. nov. 21. 19:32
Nem nyúlok gyógyszerhez semmiképp, a picur miatt sem. Nem is az a baj, hogy nem alszom, hanem hogy lassan hét hónapja még nem aludtam három órát egyhuzamban. Sokszor kel a baba. Még egyszer köszönöm a segítsédeg! :)
4. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 3. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:27
Jót fog azért tenni. Mellékesem megjegyzem hogy az alváshiány hihetetlen kiegyensúlyozatlanságot tud eredményezni. Én ezt magamon is megfigyeltem, nálam olykor még a térérzékelésem is megváltozik, amire alapból hajlamos vagyok. Csak figyelj oda a ritmusodra és tartsd tiszteletben magad. Ez a lényeg. Ha neurológushoz mész, az is meg fogja nézni a kibillenésedet és lehet hogy végigvezet egy vonalon tyúklépésben. :) Gyógyszerhez a legvégső esetben nyúlj. Rengeteg módszer létezik az egyensúly visszaszerzésére. A lényeget leírtam.
2013. nov. 21. 19:16
Köszönöm szépen a válaszod! Lelki bajom nincs, csak fáradt vagyok, nagyon és kevesebbet alszom. De nem gondolom, hogy ettől lenne a bajom. Megfogadom a tanácsod és kipróbálom a gyakorlatot.
2. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Hunoka)
2013. nov. 21. 19:09

Első sorban a lelki okot kell nézni, mert abból lesz a testi. A testi borulás egy lelki borulás eredménye. Lehet hogy nem érzékeled, mert a tudatalatti tartományban van elnyomva. Foglalkozni kell a lelkeddel. Elsősorban a kiegyensúlyozatlanság okozza. Valószínüleg az életedben is van egyfajta rendszertelenség, hanyagság.


Csinálj keresztező gyakorlatokat és próbálj meg odafigyelni magadra. Pihenni amikor pihenni kell, és tevékenykedni, amikor tevékenykedni kell. Figyelj oda a saját ritmusodra. Mindenkinek egyéni ritmusa van. Ezt kell tiszteletben tartani.

Valamint igyál több vizet, mert ez is okozhat kibillenést. A víz egyensúlyba hoz és oldja a stresszt.


[link]


A bal könyököt a jobb térdhez, a jobb könyököt a bal térdhez felhúzni, váltogatni. 5 percig elég. Naponta csináld. Ez kiegyensúlyoz testi-lelki szinten. A kineziológiában ismeretes.

2013. nov. 21. 18:59

Szédülés, járásbizonytalanság önmagában lehet agydaganat tünete?

Egy hónapja tart a szédülésem. Voltam már vérvételen, fül-orr-gégésznél, de nem ott van a baj. Két hét múlva kaptam időpontot neurológiára, de már mind a tíz körmömet lerágtam az aggodalomtól. Van egy fél éves babám és szoptatom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook