Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szédülés fórum

Szédülés (beszélgetős fórum)


2018. márc. 27. 17:16
Koszonom. Nagyon aranyos vagy :)
6. iszkiri (válaszként erre: 5. - Barbus0501)
2018. márc. 27. 16:42
A legjobbakat kívánom neked és a babádnak!:)
2018. márc. 27. 16:40
Koszonom :) jovohetig ha igy marad, mindenkeppen megemlitem neki.
4. iszkiri (válaszként erre: 3. - Barbus0501)
2018. márc. 27. 16:36

Hát, akkor bízzunk abban, hogy minden OK.


Pihenj, de maradj aktív! Ha szédülsz ülj le egy kicsit, igyál folyadékot.

Mást nem tudok írni, mint az előbb. Ha tartós marad a szédülés, keresd meg az orvosodat, majd ő eldönti, csináltat-e soron kívüli vérképet.

2018. márc. 27. 16:20
3 hete minden rendben volt. Lehet azota valtozott a dolog. Mar itthon vagyok es pihengetek, ugyhogy nem hiszem, hogy faradtsag miatt lenne. Csak mondom megkerdezem, hogy normalis dolog-e vagy kerdezzem majd meg a dokit, mert lehet mas a hatterbe nem csak a hormonok.
2018. márc. 27. 16:09

Mikor csináltak nálad legutóbb laborvizsgálatot?


Nem lehet, hogy vérszegény vagy?

A baba simán elszívja tőled a vasat, pótolni kell.

Azt mondod, idáig rendben volt a vérnyomásod.

Most mi a helyzet? Nem alacsony? Az is okozhat szédülést.

Vércukorszint?


Ha ezek rendben vannak, akkor szerintem nincs ok aggodalomra, de ha tartóssá válik a szédülés, akkor irány az orvos.


Más ok nem jut eszembe. Vagy mégis. Nem lehet, hogy túlhajtod magad? Valahol olvastam, hogy nagyon sokat dolgozol.

2018. márc. 27. 15:37
Sziasztok. 32 hetes terhes vagyok. Kimondottan jo es panaszmentes terhessegem van. Viszont pentek ota, minden nap szedulok. Eszek, iszok, iszok kavet, pihenek. Nem egesznapos, de zavaro. Eddig mindig rendben volt a vernyomasom is. Ez a hormonok miatt van es felesleges agyalni rajta vagy lehet mas oka is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook