Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szedhetek revalidot (hajhullas ellen), szoptatas alatt? fórum

Szedhetek revalidot (hajhullas ellen), szoptatas alatt? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 9. 14:00
Én bivane-t szedtem szoptatás alatt. Olcsóbb mint a revalid és bevált.
10. hpkati (válaszként erre: 4. - Diana80)
2008. ápr. 9. 09:29

Szia!

Nekem egy gyógynövényekkel foglalkozó hölgy mondta, hogy kukoricacsíraolajjal masszírozzam be a fejbőrbe hajmosás után, majd alaposan öblítsem le. Nelem bevált! Nincs szaga. Bioboltban nagyon drága, de hipermarkettben jó minőségűt olcsón lehet venni!

2008. ápr. 8. 20:38

A hormonok összevissza dolgoznak! Majd elmúlik a hajhullás! Bár állt. vashiánynak köszönhető a hajhullás, tehát vasat és vitamint .

De szerintem a természetes vitamin jobb :)

8. prk
2008. ápr. 8. 19:04
Én szoptatás alatt 3 hónapja szedem a Revalidot,teljesen megszüntette a hajhullást,szerintem próbáld ki,baj nem lehet.
7. 2577cdcc12 (válaszként erre: 6. - Diana80)
2008. ápr. 4. 18:15
Nekem nem segített semmi,a Revalid sem. Sokáig hullot, és mindenki mondta, hogy majd elmúlik, ha nem szoptatok. Egyébként előbb elmúl, mint hogy abbahagytam a szoptatást. Mondjuk nekem rengeteg hajam van, ezért látszatra nem látta senki, csak én, amikor fésültem, meg mostam.
6. Diana80 (válaszként erre: 5. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 4. 12:23
Mennyi ideig hullott neked? Csak a szoptatas abbahagyasaval mult el? Es mennyi ido alatt nott vissza? Bocs a sok kerdesert:)Azert megprobalom a revalidot ha artani nem art. Ha nem is mulasztja el teljesen, csak egy kicsit segit, mar az is haladas!
5. 2577cdcc12 (válaszként erre: 4. - Diana80)
2008. ápr. 4. 12:06
Szoptatás alatt ez normális. Nem akarlak elkeseríteni,de nekem is nagyon hullot, és semmi nem használt ellene. Egyébként el fog múlni magától.
2008. ápr. 4. 11:42
Koszonom az eddigi valaszokat. Megneztem mar az interneten, ott is azt olvastam hogy lehet. Delutan megyek a gyogyszertarba megkerdezni, megvenni. Sajnos mar november ota hullik a hajam, azt hittem majd elmulik, de ez mar sok:((
2008. ápr. 4. 11:35
Nyugodtan, semmi olyan nincs benne, amiért ne tehetnéd.
2008. ápr. 4. 11:23
kérdezd meg a gyógyszerészt,vagy a védőnőt!
2008. ápr. 4. 11:16
Szedhetek revalidot (hajhullas ellen), szoptatas alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook