Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett valaki valamilyen Q1O terméket?Melyik a legjobb?Tapasztalatok? fórum

Szedett valaki valamilyen Q1O terméket?Melyik a legjobb?Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 5. 08:02
igen en szedtem magas vernyomasra,dehogy melyik a legjobb azt sajna nem tudom neked megmondani,mert nem otthon elek.
2008. dec. 27. 18:55
sziasztok! Én a Nuskin kozmetikumokra esküszöm! Fantasztikus krémjei, szérumjai vannak, többek között Q10-es szérum is..nagyon gyorsan látszik a hatása, feltölti a szem alatti puhább bőrfelületet, én ált. ott használom a legtöbbször.
2008. dec. 27. 08:16
Én naponta szedek. Az ökonet termékeit szeretem a legjobban, az a Q10 E és C vitaminnal, szelénnel és béta karotinnal dúsított. Nagyon jó a Q 10-es arckrémjük is.Hátránya, hogy nem mindenhol, csak ökonet forgalmazóknál kapható. Esetleg ha nem jutok hozzá, akkor a Pharma nord, vagy dr Theis féle termékeket is megveszem.
2008. dec. 25. 14:12

Boldog karácsonyt!


Én mindenből a pharma nord (aranymozsár) termékeit használom, eddig bevált mert használt amit szedtem, többek közt a Q10 koenzimet is

2008. dec. 25. 13:53

Sziasztok lányok,megint bajom van,most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy szedtetek e valaha,vagy most szedtek e Q1O terméket,melyik cégnek a termékét használjátok,és mi a véleményetek,tapasztalatotok vele kapcsolatban,a válaszokat nagyon szépen köszönöm,és Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket,és Sikerekben és Örömökben Gazdag Boldog Újévet kívánok Mindenkinek

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook