Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett valaki Ataraxot? fórum

Szedett valaki Ataraxot? (beszélgetős fórum)


19. siba22 (válaszként erre: 18. - De Luca)
2014. aug. 21. 11:54
akkor inkább úgy mondom,hogy alternatív gyógymód :) így nem érthető félre mire gondolok.igaz egykor nekem is adták a sok dilibogyót / hamar le is jöttem róla / de nem volt meg a kellő hatása neki.paradox mód jó dokim volt mert nem ágált ellene és segített sokat,még ő irányított olyan " orvos " ismerőséhez aki kineziológiával foglalkozik.ennek köszönhetően lettem tünet és bogyó mentes pánik beteg amit nem ismer el az orvos tudomány.de a gyógynövény alapanyagok rengeteget segítenek még a mai napig is :)
18. de Luca (válaszként erre: 17. - Siba22)
2014. aug. 21. 11:43

Nem bántasz meg, és alapvetően igazat is adok abban, hogy a dokival konzultáljon elsőként. Azért bátorkodtam ezt a verziót ajánlani, mert a doki az Ataraxot tüneti kezelésnek szánta szorongás ellen, amíg nem derítik ki, hogy szervi dolgok okozzák-e. A gyógynövények pedig ezen formában nem ártanak, viszont a kérdéses tünetet mellékhatás nélkül kezelik.

A homeopátiában viszont nem hiszek :-)

17. siba22 (válaszként erre: 16. - De Luca)
2014. aug. 21. 11:39
nem bántólag mondom de a fórum indítónak dokival kellene beszélnie aki felírta a bogyót.biztos nem hiába és van oka,hogy ezt adta.inkább előbb beszélni kellene vele mielőtt abba hagyja a Atarax szedését.félre ne érts én is inkább pártolom a homeopátiás dolgokat mint a sok szart aminek mellék hatására is csak bogyót tudnak adni.
2014. aug. 21. 11:05

"Idegesség okozta alvászavar esetén felnőtteknek fél órával a lefekvés előtt 1-2 filmtablettát kell bevenni.

Nyugtalanság, idegesség, szorongásos állapot esetén felnőtteknek naponta 1-3-szor 1 filmtablettát kell bevenni."

15. de Luca (válaszként erre: 13. - Sztolyka)
2014. aug. 21. 11:04
Nem tudom, mennyire vagy feszült. Ha aludni sem bírsz, akkor a helyedben napi 3x1-et tolnék. De a leírásában rajta van az adagolás.
14. de Luca (válaszként erre: 10. - Sztolyka)
2014. aug. 21. 11:02
Én magne b6-ot izomgörcsre szedek csak, nem érzem, hogy bármi hatása volna az idegrendszerre, bár a reklámok és a leírása azt állítja. Nyomd a kettőt egymás mellett, aztán úgyis meglátod már első nap, hogy használ-e.
13. sztolyka (válaszként erre: 12. - De Luca)
2014. aug. 21. 11:02
napi 1 elég?egyből hat,jó volna már jót aludni.
12. de Luca (válaszként erre: 11. - Sztolyka)
2014. aug. 21. 10:59

Aha, de nálam is van mindig, ha sűrűsödnek a dolgaim és kell a nyugi.

Rajtam kívül is sok ismerősöm szedi, mint utóbb kiderült, akik nem akarják magukat szintetikus szarokkal tömni, csak stresszes a meló.

Szóval ismétlem, ez nem nyugtató, csak a háttérszorngást oldja.

11. sztolyka (válaszként erre: 9. - De Luca)
2014. aug. 21. 10:54
HOVA-t szedte?
10. sztolyka (válaszként erre: 8. - De Luca)
2014. aug. 21. 10:53
magne b6 álmot próbáltam,de nem éreztem semmit.
9. de Luca (válaszként erre: 8. - De Luca)
2014. aug. 21. 10:53
Egyáltalán nem álmosít, nem leszel tőle kába. Ahogy egy volt kolléganőm írta körül a hatását: a dolgok élei eltűnnek. Szóval nem érzel semmi változást, csak azon kapod magad, hogy nem cikáznak a gondolataid jelentéktelen dolgokon.
8. de Luca (válaszként erre: 7. - Sztolyka)
2014. aug. 21. 10:51
HOVA tabletta, macskagyökér tabletta némi komlóval felturbózva. Vény nélkül kapható minden patikában, most olyan 1600-1700 Ft körül lehet az ára 20 db-nak.
7. sztolyka (válaszként erre: 6. - De Luca)
2014. aug. 21. 10:45
tudnál javasolni valamit?
2014. aug. 21. 10:37

Úgy olvastam, hogy "anthraxot".


Na de viccet félretéve... addig is, amíg kiderítik, mi a baj, áttérhetnél mellékhatásmentes gyógynövény-tablettákra (macskagyökér-, komlókivonatok).

2014. aug. 21. 09:41
beszélj az orvossal aki felírta mert lehet,hogy ez neked túl erős.én ha gond van akkor herba teát és valeriána relaxot használok.de nálad más lehet a helyzet!!!IRÁNYt kell venned minden képp a dokihoz.
2014. aug. 21. 09:28

Mindenfelé jártam,még pajzsmirigyet néznek majd.Május óta fennáll a szédülés,imbolygó.neurológia,fül.orr-gége,vérkép,megvolt,minden rendben.


Egy érdekes dolgot mondott a pszihológus:11 éve szedek tri-regolt,azt mondja váltsak vagy hagyjam abba.

2014. aug. 21. 09:18

Eddig 6 szem fogyott el.

Lehet valami természetes gíyógymód kellene.

2014. aug. 21. 09:17

Felírta a doki,feszült,szorongó vagyok.

Most 2x1-t kellene szedni,de rosszabbul alszom és ma reggel már nem vettem be,mert a szédülésem,ami régen fenáll,rosszabbodott és marha fáradt,letört vagyok,gyenge.

2014. aug. 21. 09:17
Szedett valaki Ataraxot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook