Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szedett már valaki PreMenst? fórum

Szedett már valaki PreMenst? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 10. 10:24
inkább szedj külön barátcserjét, mert a pre mensben nagyon kevés van belöle.
2015. márc. 10. 09:23
Premens tablettát szedett már valaki? Mik a tapasztalatok?
45. Donna Juanna (válaszként erre: 44. - 496b72c196)
2012. ápr. 4. 17:49
Nekem semmi ilyesmi. Szedtem 4 hónapig, de továbbra sem jött meg tőle. Most Norcolutot kaptam.
2012. márc. 26. 17:48
Nekem még soha nem késett a mensim... sőt... 21-25 napra megjött. Mindig voltak tüneteim, mint aki terhes... pontosan ezért is kezdtem el szedni ezt a bogyót. Általában mensi érkezése előtt 3-4 nappal már nem tudtam nagydolgot intézni, és a mensi napján tudtam csak elmenni, akkor meg is jött azonnal nagydolog alatt. Vagy előtte még szex közben. :) Nem barnázgattam, rögtön jött a vér, és max. az utolsó 1-2 napban volt barnám. A melleim sem fájtak minden ciklusban, csak néha, de akkor is mensi előtt egy héttel, és onnan tudtam, hogy megjön, amikor már egyáltalán nem fájt. Folyásom mensi előtt vizes lett, és amikor egy napig nem volt semmi, akkor másnap megjött. :) Most: 24-én, legkésőbb 25-én kellett volna jönnie. E helyett 24-én kezdett fájni a cicim, majd jött egy csepp mézes folyás, majd semmi. Este szex közben megint jött egy kis mézes, majd semmi. 25-én reggel első vizeletnél wc papíron pici mézes folyás, majd egész nap semmi, estére fehér folyás, de nem sok. Mindkét nap voltam wc-n, volt nagydolog, ami után egy csepp barna jött, majd semmi. Szombaton nem kevés nemi életet éltünk párommal, és csak egy pici mézes jött megint, majd totál semmi. Szombat óta hányingerem van, nagyon szédülök, és ma már sikeresen visszajött a gombaleves is... :( Szóval azt hiszem szépen kitolt velem ez a bogyó. :) Szerintem beszedek még egy hónapot, és majd meglátom mi lesz. Ja... ma jött már 2 csepp barna. :) Szombat óta olyan érzésem van, mintha már menstruálnék, csak nem jön ki... :) :) :) Volt valakinek ettől a gyógyszertől ilyesmi? :)
43. Donna Juanna (válaszként erre: 42. - UjFehérAnna)
2011. nov. 10. 22:51
Fú, ez nagyon jó hír! Gratulálok!!!
2011. nov. 4. 04:49
Szia! Én szedtem mert késett hónapokig és nem látott az orvos rendes peteérést. Már a következő hónapban rendesen megjött meg az azt követőben is és a 3. hónapban már várandós voltam. Tegnap volt a kisfiam 3 hónapos. :)
2011. nov. 3. 21:50
kezdetekkor 3 hetet
40. Donna Juanna (válaszként erre: 39. - ChrisTai)
2011. okt. 20. 01:58

Nálunk is van valami!


Azelőtt mennyit késett?

2011. okt. 17. 18:44
én most vagyok a 3. levélnél, és képzeljétek már csak 2 napot késett :)
38. Donna Juanna (válaszként erre: 37. - Lisbethsalander)
2011. okt. 11. 00:59

Nekem is volt ilyen, de nekem már egyáltalán meg sem jön gyógyszer nélkül. Szóval én örültem, hogy végre fájnak.

Még 2 szemem van az első levélből. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e bármi. De mindenképpen szedem 3 hónapig, sőt, talán tovább is.

2011. okt. 10. 13:51
Csak érdekességképpen írom le, hogy most vagyok a második levél közepénél, a ciklusom közepén és valami iszonyú, hogy mennyire fájnak a melleim. Én elvileg azért kezdtem el szedni, mert peteéréstől mensiig fájtak a melleim, de kb feleennyire, mint most!! Tudom, hogy az elején felerősítheti a tüneteket, bár előző ciklusnál nem jelentkezett ez a tünet, most meg, alig bírok mozogni is. Járt így más is?
36. Donna Juanna (válaszként erre: 35. - ChrisTai)
2011. okt. 5. 08:39
nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy gond lenne. Utána pótoltad? Néha én is elfelejtem, megesik.
2011. okt. 3. 22:16
én most tartok a 2. levél végénél, de bevallom, volt pár nap mikor elfelejtettem bevenni :S
34. Donna Juanna (válaszként erre: 33. - Lisbethsalander)
2011. okt. 3. 16:46
Én még csak az első levél 20. szeménél tartok. lassan telik a 3 hónap. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e változás. de ha a legcsekélyebb jelét is látom, hogy van értelme, akkor tovább folytatom.
33. lisbethsalander (válaszként erre: 32. - Donna Juanna)
2011. okt. 1. 14:06
Szedem tovább, nem adom fel.
32. Donna Juanna (válaszként erre: 31. - Lisbethsalander)
2011. szept. 30. 23:33
3 hónap mire kifejti a hatását. Fel ne add most! ne hagyd abba! Én csak 16 napja szedem.
31. lisbethsalander (válaszként erre: 29. - Donna Juanna)
2011. szept. 28. 17:07

Első hónap volt.

Köszi

30. Donna Juanna (válaszként erre: 28. - Lisbethsalander)
2011. szept. 28. 15:35
Az is valami. :)
29. Donna Juanna (válaszként erre: 27. - Lisbethsalander)
2011. szept. 28. 15:34

Örülök, hogy megírtad! És sajnálom, hogy így alakult.

Mennyi ideje szeded?

2011. szept. 27. 18:26
Valamiért kitörlődött, tehát peteéréstől mindig majd' leszakadtak a cicijeim (ezen mondjuk segített)
2011. szept. 27. 18:25
Nekem eddig sosem késett, a dokim tanácsára kezdtem el szedni, mert peteéréstő. Javasolta, hogy szedjem, mert megoldja ezt a problémámat, meg elvileg azt is, hogy már két éve nem szoptatok és még mindig jön tej a cicimből, ha megnyomom. Amúgy az első ciklus volt. NAgyon szeretnénk már kistestvért, másfél éve, de sajnos eredménytelenek a próbálkozásaink, pedig van peteérésem minden hónapban. Ez hogy most késett, annyira reményt keltett bennem, ráadásul pont beágyazódási idő környékén volt egy kis barnázásom, ami szintén sosem volt ezelőtt, ezek után még nagyobb volt a "pofára esés". Nem szoktam kibukni, amikor megjön, elfogadom és újult erővel várom a következő ciklust, de ez most nagyon magam alá tett. Bocsi, csak jó volt leírni, remélem hamarosan talpra állok!
26. Donna Juanna (válaszként erre: 23. - Lisbethsalander)
2011. szept. 27. 17:08
Sajnálom. :(
25. Donna Juanna (válaszként erre: 23. - Lisbethsalander)
2011. szept. 27. 17:08

Mennyi ideje szeded most?


Én kaptam egy levelet, amiben valaki írta, hogy mindig késett a mensese, de már az első hónapbvan óramű pontosságú lett és a harmadik hónapban teherbe esett.


Tudjátok, hogy 3 hónap a minimum szedés míg kifejti a terápiás hatását. Ugye?

24. ChrisTai (válaszként erre: 23. - Lisbethsalander)
2011. szept. 27. 17:07
nem biztos h ettől késett...
2011. szept. 27. 09:59
Sajnos késett tőle, majdnem egy hetet, baba megint nem lett. ):
22. Donna Juanna (válaszként erre: 21. - ChrisTai)
2011. szept. 26. 00:57
Talán hamarosan megtudjuk a választ. :)
21. ChrisTai (válaszként erre: 20. - Donna Juanna)
2011. szept. 25. 11:20
én is erről hallottam
20. Donna Juanna (válaszként erre: 18. - Lisbethsalander)
2011. szept. 25. 01:30
Az már nem terhesség kéne legyen? A barnázás beágyazódáskor van állítólag, de nem mindenkinél. De nem tudom, nincs gyakorlati tapasztalatom, csak elméleti.
19. ChrisTai (válaszként erre: 18. - Lisbethsalander)
2011. szept. 23. 18:02
állitolag arra van, hogy ne késsen, nem?
2011. szept. 23. 13:36
Valamelyikőtöknél késett a premenstől? És barnáztatok esetleg tőle?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook