Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett már valaki FerroComp Forte vastablettát? Tapasztalatok? Használt? fórum

Szedett már valaki FerroComp Forte vastablettát? Tapasztalatok? Használt? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 16. 14:18
én ferro rolgamma-t szedek és okés
2009. jan. 16. 14:11
Szedtem mert vérszegény voltam.Folyton szédültem és állandóan fáradt voltam.Rendbehozott.
2009. jan. 16. 13:53
Helló!Én szülés után szedtem,a vérveszteség miatt,igaz plusz elevitet is,de használt,mert a vérképem tökéletes volt pár hónap múlva.
2009. jan. 16. 13:48
Ja a spenotot nemcsak fozelek formaban lehet megenni, en bebi spenot levelbol szoktam salatat kesziteni, salatalevel helyett. Igy meg ki sem fozod belole az ertekes dolgokat!
2009. jan. 16. 13:46

szia,

en szedtem evekkel ezelott mert nagyon sulyos vashianyos lettem. A vaskeszitmenyekkel kapcs-ban rossz tapasztalataim vannak, nekem nagyon durva szekrekedest csinaltak egytol egyig.

Viszont vannak novenyek is amik sok vasat tartalmaznak: pl: brokkoli, spenot, amiktol nincsen semmi bajom. Es ha termeszetes formaban viszed be a vasat, novenyi formaban, lehet hogy meg jobb is.

2009. jan. 16. 13:44

Szia!


Igen, én szedtem. terhesség alatt. Mindig is vashiányos voltam, terhesség alatt főleg, és a következő vérvételen is, hiába szedtem, csak kisebb mértékben. Szóval javult tőle valamit. Azért írták fel ezt, mert ebben van a legnagyobb dózis

2009. jan. 16. 13:42
Tapasztalatok? Használt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook