Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szedett már a gyermeketek Aerius oldatot? Volt-e tőle kellemetlen mellékhatás? fórum

Szedett már a gyermeketek Aerius oldatot? Volt-e tőle kellemetlen mellékhatás? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 18. 11:04
Az én lányom is ezt szedi de nincs semmi mellékhatása.
2009. okt. 18. 10:46
Szerintem is csak álmos lehet tőle, mondjuk az én lányomat még az aerius sem nyomja el. Viszont semmi más gondunk sem volt tőle soha,pedig már min. 3 éve ezt szedi.
2009. okt. 18. 10:42

Azért kérdeztem, mert én pár éve az allergiámra szedtem, és iszonyú rémálmaim voltak tőle. Az allergológus azt mondta ettől nem lehet. A barátnőm viszont ugyanezt szedte ő is az allergiára és neki is ugyanilyen mellékhatást okozott.

Ezért félek kiváltani a receptet. A fiamnak fájt a füle és a mandulája meg van nagyobbodva arra írta ki a fül-orr gégész.

Azt mondta annyi mellékhatás lehet csak, hogy álmos lesz tőle.

2009. okt. 18. 10:33
a lányom betegségéből kifolyólag folyamatosan szedi a z aeriust!semmien mellékhatás nincs-csak tünetmentesség!nyugodj meg!
3. 74
2009. okt. 18. 10:31
Az én fiam tablettában szedett Aeriust,de nem volt semmi mellékhatása.
2009. okt. 18. 10:30
Szia! Nekem mind a két lányom szedett már, a nagyobbik többször is és most is, de eddig semmi gondunk nem volt vele.
2009. okt. 18. 10:24
Szedett már a gyermeketek AERIUS oldatot? Volt - e tőle kellemetlen mellékhatás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook