Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szedett közületek valaki Duphastont? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatosan? fórum

Szedett közületek valaki Duphastont? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatosan? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 28. 16:11
Sziasztok!Olvasom,h mások miért,milyen okok miatt szedik ezt a gyógyszert.Nekem is felírták,és nagyon kétkedő vagyok vele kapcsolatban,hiszen a menzesz és a terhesség (tudjuk milyen)panaszaira is megoldás.mi a garancia,h nem fogok tőle mondjuk elvetélni?(Mert ugye másoknak pont azért írják fel,h vérzése legyen.)Légy szíves,aki kompetens,válaszoljon,de legfőképp nyugtasson mg.Köszönöm:)Üdv mindenkinek:Napsi
2008. máj. 2. 17:34
Köszi mindenkinek lányok !
2008. ápr. 24. 10:45
Nekem is a terhességem elsô harmadában kellett szedni a Duphastont,mivel elôtte egy évvel volt egy spontán vetélésem.Ezzel a terhességgel nem volt semmi gond,de elôvigyázatosságból írta fel a doki.Én nem tapasztaltam semmi mellékhatást a gyógyszer szedése alatt.
2008. ápr. 24. 10:10
Nekem is ezt adták a kórházban, mikor épp el akartam kezdeni vetélni... de már későn. Nem éreztem (a történések mellett) mellékhatást. Biztosan nekem is kell majd szednem, ha majd gyermeket szeretnék.
2008. ápr. 24. 07:55
Én is a terhesség elején, a 3-10. hétig szedtem, mert kevés sárgatesthormon termelődött, és ezért már volt előzőleg 4 vetélésem. Ezzel a gyógyszerrel megmaradt a baba, és azóta lett egy második gyermekem is, ő már Duphaston segítsége nélkül. Mellékhatása nem volt.
2008. ápr. 23. 22:50
Én szedtem, de semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Vetélés után hamar lettem újra terhes és szednem kellett 3 hétig. 9-12. hétig. erre az időre még a sextől is eltiltott az orvos, mert az miatt pecsételő vérzésem volt, de elmúlt a babát nem érintette.
2008. ápr. 21. 14:30

Szia Elmex,

Köszi !

Pierrot

2008. ápr. 21. 12:49

Szia!


Én akkor szedtem,amikor terhes voltam,egészen a terhesség 12.hetéig. Nekem azért írta fel,hogy erősödjön a méhem is,mivel volt egy vetélésem előtte,és PCO-s voltam.

Szerencsére semmi problémám nem volt tőle!

2008. ápr. 18. 08:51

Sziasztok !

Szeretném tudni, hogy másnak is okozott-e iszonyú erős vérzést és görcsöket a menstruációja során ? Nekem egy hétig 2x1-et kellett szednem, mert a dokim az ultrahang vizsgálat során megállapította, hogy nem elég a sárgatesthormon termelésem (hogy ezt UH-val hogyan látja, nem is értem ???, nem volt vérvétel, semmi csak kézzel és hüvelyi uh-val vizsgált). Azt mondta, hogy ettől lesz egy jó rendes vérzésem.... Igaz én előtte pont arról panaszkodtam, hogy mostanában nagyon erős a vérzésem, és ilyen darabos... :( Na most pont a mensi előtti pár napban kezdtem el szedni, ezáltal amikor meg kellett volna jönnie, csak pecsételtem, majd amikor vége lett a kúrának, iszonyúan nagyon erősen vérzek.... Ez most vajon miért jó nekem ?? Tudja valaki, volt-e valakinek ilyen tapasztalata ?

Köszi előre is a segítséget !

Pierrot

2008. ápr. 18. 08:47
Szedett közületek valaki Duphastont? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatosan?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook