Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? fórum

Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 1. 20:13
nekem se volt jó, már első gyógyszer után zsibbadt a bal karom, végtagjaim, szédültem és iszonyatosan fáradt lettem tőle!azthittem meghalok:(
2008. máj. 29. 01:27

Én 4 hónapig szedtem, hirtelen megnött a mellem tőle, a bőröm szép lett nagyon!!! nem híztam...

viszont... kaptam egy trombózist(!!!) tőle.. abba kellett hagynom, soha nem szedhetek többé semmi fogamzásgátlót! a mellem a régi állapotánál kissebb lett.. kicsit csúnyább a bőrőm (így se dúrva) és fogytam...

2008. máj. 28. 17:55
nekem nagyon nem vált be. Libidóm eltűnt, megmerevedett a nyakam nem tudtam semerre elforditani, többször elájultam, tele lettem kiütésekkel és hiztam is. Mire a doki rájött h vmire allergiás lehetek valószinüleg ami a gyógyszerben van. Azóta 8hónapja áttértem a lindenette20-ra azzal semmi bajom nincs. De ez csak egy tapasztalat a sok közül,szóval emiatt ne aggódjatok. Lehetek h több ezerből én voltam csak iylen szerencsétlen!
2008. máj. 28. 17:54
nekem nagyon nem vált be. Libidóm eltűnt, megmerevedett a nyakam nem tudtam semerre elforditani, többször elájultam, tele lettem kiütésekkel és hiztam is. Mire a doki rájött h vmire allergiás lehetek valószinüleg ami a gyógyszerben van. Azóta 8hónapja áttértem a lindenette20-ra azzal semmi bajom nincs. De ez csak egy tapasztalat a sok közül,szóval emiatt ne aggódjatok. Lehetek h több ezerből én voltam csak iylen szerencsétlen!
2008. máj. 27. 16:57

4 napja kezdtem el szedni a Yasminellet fogamzásgátlót.

Érdekelnének a tapasztalatok a gyógyszerrel kapcsolatban!

Előre is köszi!

2008. máj. 12. 21:29
Én már kb.fél éve szedem. Nekem bevált. Hízásra hajlamos vagyok, de nem szedtem fel kilókat!
2008. máj. 12. 12:49
Nekem a bőröm szép lett tőle, de híztam tőle vagy 10-15 kgt-ot, és a libidóm is eltűnt. Én inkább abbahagytam!
2008. ápr. 28. 21:37

Sziasztok! Ma írta fel a doki nekem a Yasminelle-t a Mercilon helyett.

Kinek mennyire vált be?

2008. ápr. 28. 21:36
Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook