Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szed valaki Ginkgo Biloba étrendkiegészítőt? fórum

Szed valaki Ginkgo Biloba étrendkiegészítőt? (beszélgetős fórum)


2018. szept. 8. 09:08
en szedtem es jo volt,segitett.
2016. okt. 16. 19:46

Sziasztok

Szorongás miatti szèdülèsre pròbálta valaki a ginko bilobát? Bevált?

2012. jún. 5. 07:09
Én nem vettem észre hízást tőle,de az biztos hogy nagyon jó összeállítás a memóriát illetően,sokat segít.Sokféle gyártású készítményt kipróbáltam de a teva a nyerő!!!
2012. máj. 29. 11:02
Vki észrevett tőle hízást a készítmény szedésekor?
2012. máj. 7. 09:59

Sziasztok!Én is szedem már 3éve több kevesebb hónap kihagyással.

Több féle gyártmányút kipróbáltam-hatástalanok de mégis egyik fajta vált be igazából:a ginko biloba forte 80mg-os ami igaz h drágább úgy 4e.körül van de nagyon hatásos és minden eszembe jut ha szedem.

Csak Isteníteni tudom ezt a gyógyszert ill.étrendkiegészítőt.

2012. márc. 13. 07:42
Én már több mint egy éve szedek Ginkgo Bilobát. Igaz, néha tartok egy kis szünetet / 2-3 hét/ Nekem sajnos a memoria problémám van, sok mindent elfelejtek. Úgy vettem észre, amióta szeden, azóta sokkal jobb. Nem mondom, hogy nem felejtek el dolgot, de hamarabb eszembe jut. Én bátran ajánlom feledékenységre. Nálam bejött!!!
12. aadc13cca8 (válaszként erre: 11. - Kam2)
2011. máj. 11. 09:24

Köszi a választ!

Én agyi vérkeringési panaszra és szédülésre szedem, most az aranymozsaras márkájút szedem folyamatosan.

Szüretelni nem fogok, mert nincs ilyen fám:))

11. kam2
2011. máj. 10. 15:55
Szia!A ginkgo folyamatosan is szedhető,kúraszerűen az esetleges jobb hasznosulás miatt szokták javasolni(egyesek úgy gondolják,hogy hozzászokik a szervezet,és így már kevésbé hat,de ez nem bizonyított)Szédülésre,fülzúgásra,fejfájásra is javasolják,illetve a vérkeringés fokozó hatása alapján az elmetevékenységre is hatást gyakorolhat.Ha én vásárolnék,biztosan a folyékony formáját választanám a teljesebb felszívódás miatt.Úgy tudom a fát jobb nem szüretelni,és a leveléből otthon teát készíteni,mert tartalmaz valamilyen vegyületet,amit a feldolgozás során kivonnak belőle.Hogy ez igaz-e,vagy csak azért mondják,hogy bevonuljunk a gyógyszertárakba vásárolni:nem tudom.
2011. ápr. 16. 16:42
Senki??
2011. ápr. 16. 01:00

Tudja valaki, hogy mennyi ideig lehet szedni a Ginkgo Bilobát?

Kúraszerűen, vagy állandóan, mert ez sehol sincs leírva.

8. aadc13cca8 (válaszként erre: 7. - Meric71)
2011. febr. 28. 15:03

Szia!

Megkérdezhetem, hogy pontosan melyik fajtát veszed, mert sokfélét árulnak meg reklámoznak.

Nekem is sokat fáj a fejem.

Priviben is írhatsz. Köszi.

2011. febr. 27. 22:20

Szia

Én szedem a ginko biloba. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a fejfájás területén.

Napi egy szemet szedek már egy éve kb. és alig fáj a fejem.

Előtte mindennapos migrénjeim, és elviselhetetlen fejfájásaim voltak. Mára ezek minimálisra csökkentek!

Heti egy doboz erős fájdalomcsillapítóm fogyott, azóta most vettem a második dobozt!!!!!!!

Más hatásra nem figyeltem fel, de nekem a cél a fejfájásom rendbehozatala volt.

remélem segítettem neked

szia

6. aadc13cca8 (válaszként erre: 5. - Firegun)
2011. febr. 17. 12:55
gugliban rátalálsz..
2011. febr. 17. 09:54
Az mire való? :O
2011. febr. 17. 09:46
Szédülésre is jó?
2011. febr. 17. 08:05
úgy tudom akinek visszatérő fejfájásai vannak kimondottan jó ha szedi
2. gne2
2011. febr. 17. 08:03
A férjem szedi már több mint fél éve. Semmi változás, ugyanúgy elfelejt mindent. :D
2011. febr. 17. 08:02

Tapasztalatokat szeretnék a ginkgo bilobáról.

Milyen hatása volt, mennyi idő múlva hatott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook