Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Floxetet? Ez erős gyógyszernek minősül? fórum

Szed valaki Floxetet? Ez erős gyógyszernek minősül? (tudásbázis kérdés)


7. noysee (válaszként erre: 6. - Dovima)
2012. jan. 10. 14:14
értem. köszi a választ.. ha vkinek esetleg még van tapasztalat, írhatja! Köszi! :)
6. dovima (válaszként erre: 5. - Noysee)
2012. jan. 10. 13:56
hát nem tudom,mondom már évek óta szedte folyamatosan,és addig jó volt,utána fordult a kocka és ez volt neki,mondjuk olyan dokinál volt most aki eleve gyógyszer ellenes és azt mondta h küzdje le a dolgokat,de ez elég hosszu történet...:)
2012. jan. 10. 13:51
Nekem meg pont ezért írta fel, mert állandóan csak aludnék, ha meg éppen nem alszok levert vagyok, és folyamatosan ennék :S
2012. jan. 10. 13:45
amikor szedte,mindig csak aludt és semmi nem érdekelte,azt mondta neki a pszichiáter,hogy ettől van.de igazából nem tudni hogy a depitől volt-e,már nem szedi és viszonylag jól van.de csak szépen lassan hagyhatta abba,elötte évekig szedte,akkor nem volt vele gond,lehet már a szervezet másképp reagált mert sokáig szedte...
2012. jan. 10. 13:42
Mert mi volt a probléma? Nem hatott, vagy valami rossz mellékhatása volt?
2012. jan. 10. 13:41
nővérem szedte,de már nem szedi,mert nem volt neki jó
2012. jan. 10. 13:31
Tegnap írták fel nekem...most bevettem..és ilyen fura érzésem van. mintha nehéznek érezném a fejem:S egyébként ez nagyon erős gyógyszer? Vagy inkább gyengének számít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook