Szeánsz (beszélgetős fórum)


15. af4c41efc6 (válaszként erre: 14. - Boszi1968)
2009. dec. 15. 20:13
Várom a leveledet.
14. boszi1968 (válaszként erre: 13. - Af4c41efc6)
2009. dec. 15. 15:46

Helló Ezoági!

szívesen beszélgetek veled ezoterikus dolgokról.de csak privibe.

2009. dec. 15. 09:25
Nem veszélytelen dolog a szellemvilágot megbolygatni. Szerintem ehhez csakis Istennek lehet joga. Mi sem szeretnénk, ha a megszokott, boldog környezetünkből valaki kénye-kedvére kirángatna, és parancsokat osztogatna nekünk. Nagyon érdekel minden ezotérikával kapcsolatos téma, de pontosan ezért, mert nagyon hiszek a szellemekben, lelkekben, nem merném megbolygatni őket. Hiszen mi az az életbe vágó, fontos kérdés, amire a válasz tőlük várom. És az én problémám miből gondolom, hogy nekik is fontos. A saját dolgait, feladatait mindenkinek saját magának kell megoldani. Ha pedig segítség kell, kérjük Isten és az Angyalok segítségét. Abból nem lehet baj.
12. mese
2009. dec. 15. 01:40

Kérlek Tara1 ne sértődj meg, de teljesen egyett kell értenem boszi1968-al!Ezt nem vedd támadásnak se tőle, sem tőlem, de ez nem gyerek játék!

Nem vonom kétségbe, hogy érdekel, és lehet jó érzéked lenne hozzá, de nagyon nem ajánlatos.

Nekem vannak ismerőseim, akik szakemberek, bár nem feltétlen szellem idézésben, de értenek hozzá, mesterek, és gyógyítók.Szerintem első körben egy asztrológust, vagy reiki mestert kellene felkeresned, aki elmagyarázná hogy is működik a szellem világ, miért veszélyes ez.

11. boszi1968 (válaszként erre: 10. - Tara1)
2009. dec. 14. 18:36
10 éve foglalkozom ilyen dolgokkal,és hidd el hogy még én sem mernék bele fogni szak ember nélkül.voltam már különbözö szeánszokon én is.de ami meg maradt és nem fogom elfelejteni a büdös életbe se,az a barátnőm aki 36 éves és a pszichiátrián tengeti napjait,mert egy állítólagos szakemberrel csináltak szeánszot.pedig ez csak egy egyszerü asztal táncoltatás volt.
10. Tara1 (válaszként erre: 9. - Boszi1968)
2009. dec. 14. 00:35

Értem, tehát a kereséshez nem értek és ne is próbáljak a neten keresztül találni valakit.

És ki egyáltalán a szakember, főleg aki nem a neten lelhető fel?

És miből gondolod, hogy ezt a "képességet" csak okleveles látó, extraszensz,..., gyakorolhatja?

És Te egyáltalán képes vagy erre, vagy csak olvastál, hallottál róla?

Én csak feltettem egy teljesen egyértelmű kérdést, de sajnos Neked van igazad, mert valószínű nem jó helyre. Azért reménykedem, hogy lassacskán rátalálok a leendő partneremre!

9. boszi1968 (válaszként erre: 8. - Tara1)
2009. dec. 13. 22:15

MERT EGY SZEÁNSZHOZ SZEMÉLYESEN KELL SZAK EMBERT KERESNED NEM INTERNETEN.ÉN NEM A TUDÁSODAT VONOM KÉTSÉGBE,CSAK AZT MONDOM HOGY NEM JÓL KEZDESZ HOZZÁ.

BOCSIKA HA VÉLETLENÜL MEGSÉRTETTELEK VOLNA.

8. Tara1 (válaszként erre: 7. - Boszi1968)
2009. dec. 13. 21:29
Boszi és miből vontad le ezt a következtetést?
7. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Tara1)
2009. dec. 12. 19:15
veszélyes amire válalkozol.ha télleg bele akarsz fogni akkor inkább menj el szakemberhez aki ért a szeánszokhoz.te magad necsináld mert ugy veszem észre nem igen értesz hozzá.
2009. dec. 7. 23:59
Nekem egy exbarátnőm teljesen bekattant,de nem biztos,hogy a szeánsztól.Mi 3-an próbálkoztunk,mert láttam valahol,hogy csinálják.A barátnőm rákapott,és végül teljesen bekattant,paranoiás lett.
5. 3c6e1a663f (válaszként erre: 4. - Mese)
2009. dec. 7. 21:07
miért veszélyes?
4. mese
2009. dec. 7. 18:29
Aki ebben vérprofi, és tudja hogy kell csinálni, az úgysem menne bele, hogy legyen csak úgy egy szeánsz. Mert az tudja, hogy ez nem játék, és nagyon komoly dolog, iszonyú veszélyes! Inkább ne is próbálkozz vele...Tényleg veszélyes! egyáltalán milyen céllal akarsz szeánszt tartani?
2009. dec. 7. 06:14
Na én nem mernék ilyent tartani.
2009. dec. 7. 00:14

Szia!

Én nem vagyok az,de leírod,majd hogy sikerült? Kiváncsi vagyok!

2009. dec. 7. 00:12
Szeánszhoz keresek tapasztalt, gyarorlott partnert.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook