Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Mennyit gépezel egy vasárnapi napon?
kb.10 percet
5
fél órát
10
1 órát
15
2 órát
18
nem mérem az időt
267
egész nap a gépnél ülök
26
nincs gépem
5
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 346 | Kiírta: agi1025, 2012. dec. 29. 18:42
Ősi székely-magyar rovásírást el tudod olvasni?
igen
20
nem
197
fel sem ismerném
21
felismerem, hogy az rovásírás, de olvasni nem tudom
103
egyéb
15
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 356 | Kiírta: Hexike, 2012. dec. 29. 12:57
Mennyi időt fordítasz magadra reggelente?(smink, haj, öltözködés)
Pár percet
65
kb. 10 percet
118
kb. 30 percet
77
kb. 1 órát
8
Nem törődöm magammal ilyen téren
6
Több mint 1 órát
3
Nem tudom nem mérem le
66
Igazából nem is érdekel hogy mennnyit állok a tükör előtt
7
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 350 | Kiírta: RBékucika13, 2012. dec. 29. 12:38
Ellenőrizted már, hogy kutyádba tett chip bekerült-e (regisztrálva lett-e) az adatbázisba?
Igen
49
Nem
41
Nem, de nem is tudtam, hogy lehet, illetve, hogy kell, de legalább is hasznos
14
Nincs chip a kutyámban
47
Nincs kutyám
169
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 320 | Kiírta: andi6020, 2012. dec. 29. 10:55
Nekünk...
...a fürdő és a wc külön van.
186
...a fürdő és a wc egybe van.
125
Más...
38
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 349 | Kiírta: Gretaa, 2012. dec. 29. 01:35
Mi a jobb érzelem nélküli szex vagy szenvedélyes szeretkezés?
szeretkezés
220
szex
3
mind a kettő
86
egyiksem
4
Ezt a szavazást kihagyom!
58
Szavazatok száma: 313 | Kiírta: 163cf19935, 2012. dec. 28. 20:39
Melyik a nagyobb a "szelet" vagy a "karéj"?
Szelet.
3
Karéj.
212
Egyformák.
62
Ezen még nem is gondolkodtam.
58
Nem tudom,de talán most utánajárok.
7
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 342 | Kiírta: 4f9823b38d, 2012. dec. 28. 17:16
Történt már veled rosszullét melegben, tömegben, levegőtlen helyen?
Szerencsére bírom a strapát.
102
Egyszer jártam így, azóta kerülöm az ilyen helyeket.
25
Előfordul néha, de emiatt nem maradok otthon.
160
Nem bírom az ilyen helyzeteket, kifejezetten ájulós vagyok.
11
Egyéb.
43
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 341 | Kiírta: zsuzska90, 2012. dec. 28. 14:13
Vállalnál gyereket 18 évesen ha adottak lennének a körülmények? Szerelem, megfelelő anyagi háttér, stb...
Igen, persze.
113
Az adott körülmények ellenére is nagyon meggondolnám, de igen.
33
Nem, túl fiatalnak érezném magam hozzá.
151
Nem, mert később lehet, hogy megbánnám, hogy nem éltem ki magam előtte eléggé.
36
Ennyi idősen szültem, de ma már nem vállalnám ilyen korán.
1
Férfi vagyok.
21
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 355 | Kiírta: 82421560c7, 2012. dec. 28. 12:59
Kutyachip. Betetetted már a kutyádba?
igen, de nem a rendelet miatt
46
igen, de csak azért mert rendeletben írták elő
46
már chippelve vettem a kutyát
13
a napokban tervezem
9
valamikor fogom...
36
nem tetetem bele mert nincs rá pénzem/ellenzem/stb
14
nincs kutyám
180
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 344 | Kiírta: andi6020, 2012. dec. 28. 10:14
Kit NEM hívnál be semmiképp a szülésedre?
a gyermek apját
11
édesanyád
14
anyósod
143
testvér
21
barátnő
7
egyéb
96
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 292 | Kiírta: 2c563972fe, 2012. dec. 27. 21:32
Nyugdíj emelés 2013 január 1-től. (mit tudsz róla)
Nem lesz
3
Lesz, 5,2%-os
56
Nem tudom
255
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 314 | Kiírta: b399a09e0e, 2012. dec. 27. 19:54
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
