Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Volt már műtéted? (nem plasztikai)
Nem.
196
Igen.
508
Előtte vagyok.
4
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 708 | Kiírta: zena01, 2006. dec. 10. 20:08
Rendeltél már interneten külföldről árut?
Igen.
81
Nem.
380
Már közel álltam hozzá, de meggondoltam magam.
18
Nem, és nem is áll szándékomban.
104
Egyéb.
7
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 590 | Kiírta: gyopár, 2006. dec. 10. 19:51
Melyik áll hozzád a legközelebb?
gyorsétterem pl:Mc' Donald's
20
étterem
69
büfé pl: hot-dog
9
otthoni koszt
565
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 663 | Kiírta: Lenus, 2006. dec. 10. 14:05
Egyedülálló nő, egy vagy több gyerekkel rátalálhat az igazira?
Igen
602
Nem
56
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 658 | Kiírta: tussy, 2006. dec. 9. 19:38
Mi a véleményed arról, hogy a reklámok jóval hangosabbak a műsornál?
Jó ez így
1
Halláskárosult vagyok, ez új infó
5
Semmi különös, nem zavar
18
Kicsit zavar
65
Idegesít
214
A plafonra tudnék mászni tőle
347
Mást gondolok...
25
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 675 | Kiírta: 369eae37cb, 2006. dec. 9. 19:09
Mi a véleményed a GYES/GYET - alanyi jogon jelenleg 23.607 Ft-os - összegéről? (név nélkül)
Nevetséges.
66
Siralmas.
112
Nem tudom eldönteni, melyik a fentiek közül!
226
Éhenhalni sem elég.
31
Aki GYES-en/GYET-en van, örüljön, hogy kap valamit!
24
Nem termel - ahhoz képest még sok is.
6
Nem érdekel.
38
Mennyi?
12
Mást gondolok.
58
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 573 | Kiírta: Sirga, 2006. dec. 9. 18:57
Nézed/nézted Puskás Ferenc temetését a tv-ben?
Igen
80
Nem
488
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 568 | Kiírta: adfca78816, 2006. dec. 9. 18:03
A sóskát édesen vagy savanyúan szereted?
Édesen
261
Savanyúan
96
Nem szeretem,de megeszem bárhogy
27
Mindenhogy
65
Nem szeretem és nem eszem meg
225
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 674 | Kiírta: d77e128ed9, 2006. dec. 9. 13:45
Érint az utazási kedvezmények változása?
Nem érint, de felháborítónak tartom.
157
Nem érint és nem is érdekel.
220
Érint és felháborítónak tartom!
99
Érint, de nem érdekel.
32
Ezt a szavazást kihagyom!
46
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: 5464505f6a, 2006. dec. 9. 12:50
Ha pizzát rendeltek....
...nekiülünk és megesszük ugy a papirdobozból.
422
...mindig kitesszük tányérra ,és késsel villával esszük meg.
85
Nem szoktunk rendelni,mert nem szeretjük.
25
Nem szoktunk rendelni,mert én sütök inkább.
136
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 668 | Kiírta: leleszi, 2006. dec. 9. 09:11
Szereted a musicaleket?
igen
302
nem
57
attól függ milyen
218
nem nagyon érdekelnek, nem az én műfajom
47
egyéb
8
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 632 | Kiírta: mese, 2006. dec. 9. 08:03
Elmész-e Bécsbe a Christkindermarktra'?
igen
26
nem
341
talán
26
fogalmam sincs mi az
131
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 524 | Kiírta: Edina0077, 2006. dec. 8. 23:58
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
