Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Voltál-e már reménytelenül szerelmes?
Mi az, hogy voltam? Vagyok, természetesen.
31
Valahogy ezt mindig kifogtam... Az Apostollal szólva: "Nincs szerencséééém, a szerelemben nincs szerencséééém..."
46
Méghogy én? Viccelsz? Olyan jó csaj vagyok, hogy bárkit megkapok :-)
12
Méghogy én? Viccelsz? Olyan jó pasi vagyok, hogy bárkit megkapok :-)
3
Reménytelenül szerelmesnek lenni? Szerelmesnek lenni csak reménnyel lehet, te buta... Máshogy nem is érdemes.
217
Mi az a szerelem?
21
Voltam már, most nem vagyok, de ki tudja, mit hoz a jövő. Sose mondd azt, hogy soha...
150
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 480 | Kiírta: cb6b0c49f1, 2007. febr. 13. 12:08
Szereted a puszedlit?
igen
388
nem
143
nem tom mi az
11
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 542 | Kiírta: etty61, 2007. febr. 13. 11:31
Szotyi vagy tökmag?
Szotyi
132
Tökmag
93
Mindkettő
215
egyik sem
116
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 556 | Kiírta: 4912cc9864, 2007. febr. 13. 11:07
Kit viselsz el kevésbbé?
Hisztis pasi
349
Hisztis nő
106
Hisztis gyerek
91
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 546 | Kiírta: macskalany, 2007. febr. 13. 11:02
Láttad a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt c. filmet?
Igen, láttam. Elmegy.
309
Igen láttam, a kedvenc filmem!
62
Nem láttam, de megnézném.
75
Nem láttam és nem is érdekel.
60
Nem ismerem ezt a filmet.
46
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 552 | Kiírta: reni79, 2007. febr. 13. 10:49
Beatles vagy Rolling Stones?
Beatles
258
Rolling Stones
75
Egyik sem.
131
Haggyá má.
32
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 496 | Kiírta: zena01, 2007. febr. 13. 09:22
Maradtál azon a pályán, amit tizenévesen választottál?
igen
144
nem
270
nem, mert elkezdett esni :))
32
egyéb
85
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 531 | Kiírta: 9d604f83b4, 2007. febr. 13. 08:10
Meg vagy elégedve az orvosokkal?
Nem,mert nagyon mogorvák, és nem elég alaposak,nem tájékoztatnak mindenről
186
Igen, nagyon alaposan kivizsgálnak, és mindenről tájékoztatnak
21
Nem küldenek időben további vizsgálatokra,csak ha már nagy a baj
15
Igen,mert azonnal küldenek további vizsgálatokra
4
Engem már kezeltek félre,és baj lett
15
Engem már kezeltek félre, de nem lett nagy baj
10
Egy hozzátartozóm már belehalt, vagy majdnem belehalt az orvos tévedésébe
21
Én kikérem álltalában több orvos véleményét
26
Maximálisan elégedett vagyok az orvosok tudásával, és a hozzáállásukkal is
17
Egyéb
183
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: ffc9d89fcb, 2007. febr. 13. 07:31
Szerinted is igaz az, hogy egy szerelem csak 3 évig tart?
Igen, ez így igaz.
26
Nem, ez egyáltalán nem így van.
377
Nem tudom, még nem voltam szerelmes...
11
Nem igaz, a párommal már több, mint 3 éve együtt vagyunk, még mindig ugyanúgy szeretjük egymást.
46
Nem nyilatkozom!
15
Lehet... :)
116
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 591 | Kiírta: leona78, 2007. febr. 13. 00:14
Meg tudod fogalmazni, hogy ki az alkoholista?
igen, meg tudom.
548
nem, nem tudom.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 564 | Kiírta: ismeretlen vendég, 2007. febr. 13. 00:03
Nálatok lehet a lakásban dohányozni?
igen lehet
134
nem lehet, mert pl. babánk van, vagy utálom a füstöt
163
csak ha vendégek vannak
30
nem dohányzunk
301
egyéb válasz (kifejtem a szavazáshokhoz tartozó fórumban)
46
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 674 | Kiírta: tinendo, 2007. febr. 12. 21:29
Kiben bízol legkevésbé?
A politikusokban, mint olyanokban...
274
Az ügyvédekben
7
A meterológusokban
5
Főnökömben/főnöknőmben
6
Férjemben/feleségemben
9
Barátomban/barátnőmben
2
Rendőrökben
5
A szomszédban, még a szeme is rosszul áll
15
Anyósomban
16
Magamban
12
Egy bizonyos Júdás nevű csávóban
19
Ennek a szavazásnak a végeredményében:)))
68
egyéb
88
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 526 | Kiírta: cicumaci, 2007. febr. 12. 21:03
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
