Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Miért tartassz háziállatot?

Mert szeretem és kiegészíti az életemet.
268
A gyerekem kérésére.
15
A biztonság miatt.
4
Mert muszáj.
4
Nem tudom.
12
Megszokásból.
2
Mert egyedül vagyok.
3
Ajándékba kaptam.
6
Azért, mert megsajnáltam.
7
Az egyéniségük miatt.
16
Nincs háziállatom.
130
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 467 | Kiírta: zena01, 2007. okt. 17. 10:01

Szerinted egy 10 éves gyemeknek mennyire kell a 8 osztályos gimnázium?

anélkül nem tud érvényesülni az életben...
8
semmi szükség rá, csak leterheli a gyereket feleslegesen...
143
nem véletlenül szüntetik meg.....
15
jó dolog csak a gyereknek nincs szabadideje a sok lecke miatt...
34
régen sem volt, mégis tudtunk tovább tanulni bárhol....
41
nem tudom....
125
Ezt a szavazást kihagyom!
37
Szavazatok száma: 366 | Kiírta: hanihani, 2007. okt. 17. 09:48

Küldesz nekem pár kedves sort?

Igen
65
Majd később
61
Nem
72
Nem, mert nem ismerlek
215
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 413 | Kiírta: ef1a32d478, 2007. okt. 16. 20:42

Mennyire hallgatsz az anyai előérzeteidre, legyen az jó vagy rossz?

100%-ig megbízom benne, és mindig aszerint cselekszem
148
50-50% ban jönnek be
54
nincsenek ilyen megérzéseim
9
bár még nincs gyermekem, de a megérzéseim mindig jók
57
nem hiszek ezekben a dolgokban
5
ha rossz az előérzetem valamivel kapcsolatban, akkor mégha mások furán is néznek rám, akkor is kész vagyok változtatni
33
Ezt a szavazást kihagyom!
106
Szavazatok száma: 306 | Kiírta: Banilla, 2007. okt. 16. 20:41

Műtöttek már valamivel? (név nélkül)

Végtagomat műtötték
26
 
Belsőszervi műtétem volt
32
 
Mandulámmal
77
 
Orsövényferdüléssel
3
 
Nőgyógyászati problémával
53
 
Szemészeti műtéten estem át
11
 
Plasztikai műtétem volt
11
 
Egyéb műtétem volt
72
 
Ezek közül több műtéten is átestem
118
 
Nem műtöttek még szerencsére
130
 
Ezt a szavazást kihagyom!
5
 
Szavazatok száma: 533 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. okt. 16. 19:44

Hány hónapig, évig próbálkoztatok a teherbeeséssel, mire sikerült?

1-5 hónap.
155
5-10 hónap
17
1 év.
18
1.5 év.
11
2 év.
9
2.5 év
4
3 év.
2
3 évnél több
31
Ezt a szavazást kihagyom!
194
Szavazatok száma: 247 | Kiírta: Ildenc, 2007. okt. 16. 18:50

Zámbó Jimmy szerint „Egy jó asszony MINDENT megbocsát...” Igaz ez a mondat?

Igen, egyértelműen igaz (nő vagyok)!
19
Igen, egyértelműen igaz (férfi vagyok)!
2
Nem igaz (nő vagyok)!
108
Nem igaz (férfi vagyok)!
3
Ha ez igaz, akkor igaz visszafelé is!
10
Azért vannak olyan dolgok, amiket szerintem már nem lehet megbocsátani, ha férfi az illető, ha nő!
404
Nem tudom!
3
Nincs véleményem (ez is egy vélemény :) )!
3
Egyéb véleményem van!
16
Nem érdekel a téma!
17
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 585 | Kiírta: Roni24, 2007. okt. 16. 14:00

Elitéled azt a szülőt akinek nevelési tanácsadóba kell vinnie gyerekét? (név nélkül)

igen
10
 
nem
440
 
nem tudom
50
 
nem érdekel
15
 
Ezt a szavazást kihagyom!
3
 
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: matesz, 2007. okt. 16. 13:59

A Unique énekesnője...

...Völgyesi Gabi
306
...Tóth Gabi
2
...Baby Gabi
1
Nem tudom,pedig ismerem a zenéjüket.
24
Nem is ismerem az együttest.
82
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 415 | Kiírta: csutora13, 2007. okt. 16. 11:33

Ismered a kínai kelt?

igen
300
igen, főztem már belőle ételt
70
igen, főztem már belőle ételt, de nem ízlett
9
nem
92
nem, de kipróbálnám
16
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 487 | Kiírta: bnedora, 2007. okt. 16. 07:12

A szőnyeged hogyan lesz tiszta?

szőnyegtisztítóba vitetem...
36
én kisikálom...
165
nem szoktam szőnyeget takarítani...
15
takarítógéppel tisztítom...
141
nincs szőnyegem...
47
ha elkoszolódik újat veszek...
9
rongyszőnyegeim vannak és kimosom...
27
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 440 | Kiírta: hanihani, 2007. okt. 15. 21:50

Beköszöntött a hideg nálatoki is vízlecsapodás van az ablakon reggelre?

igen, mióta kicseréltük az ablakot pvc-re, vagy fa profilú vákumos ablakra.
59
nincs vizlecsapodás mert jó minöségű ablakot épitetünk be.
97
nincs lecsapodás mivel régiek az ablakok és nagy a levegőcsere.
108
Ezt a szavazást kihagyom!
147
Szavazatok száma: 264 | Kiírta: Hunor 1986, 2007. okt. 15. 21:29
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook