Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Jártál már a Wasabi étteremben? Ha igen, tetszett?
még nem jártam
537
jártam és tetszett
20
jártam és nagyon szuper volt
13
jártam és nekem nem jött be
4
jártam és szörnyű volt
2
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 576 | Kiírta: 846d0b8ca7, 2008. máj. 26. 16:49
Szerinted a higéniához hozzá tartozik a szőrtelenités?
Igen mindenhol.
449
Igen de csak hónaljnál.
49
Igen az intim területeken.
8
Nem semmi szükség rá.
71
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 577 | Kiírta: csikita, 2008. máj. 26. 16:17
Éhes vagy most?:)
Rettenetesen, jó hogy mondod, már megyek is a hűtő felé:)
25
Eléggé, pedig nemrég ettem
29
Nem igazán, de nasizni tudnék
106
Egyáltalán nem, most ettem, és tele vagyok, mint a déli busz
59
Igen
77
Nem
268
Hagyjá', fogyózok!:P
49
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 613 | Kiírta: alyce, 2008. máj. 26. 16:15
Milyen e-mail szolgáltatót használsz? (név nélkül)
Freemail
129
Citromail
71
Hotmail
9
G-mail
97
Freeweb
1
Egyéb
112
Ezek közül több is
246
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 665 | Kiírta: 3f23df40c2, 2008. máj. 26. 15:31
Kikezdtél már házas nővel/férfival? (név nélkül)
Igen
129
Nem
265
Velem kezdett ki olyan, aki már házas volt!
249
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 643 | Kiírta: manci76, 2008. máj. 26. 14:15
Hany sor utan kezdesz szedulni kemenyen?
1
50
2
29
3
28
4v tobb
126
Ezt a szavazást kihagyom!
330
Szavazatok száma: 233 | Kiírta: Tanárnéni, 2008. máj. 26. 13:47
Létezik, tiszta, örök szerelem, egy életen át?(hazugság, megcsalás, átverés nélkül) (név nélkül)
Igen
288
Nem
358
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 646 | Kiírta: 57e20e0fc5, 2008. máj. 26. 13:15
Szerintetek ocsmány dolog, hogy a Dove a Niveát degradálja, holott a Dove állatkísérleteken tesztel,a Nivea viszont nem?
ocsmány és felháborító!
356
nem, mert az én szépségem sokkal fontosabb, mint bármely állat! akár a sajátom is!
0
nem érdekel - azaz nem számít, hogy hány állat szenved és pusztul bele
5
(nem válaszlehetőség: akit érdekel, olvasson bele a naplóbejegyzésembe - köszi)
26
Ezt a szavazást kihagyom!
163
Szavazatok száma: 387 | Kiírta: pitipat, 2008. máj. 26. 11:30
Szerinted ki nyeri a foci EB-t?
Németország
33
Spanyolország
46
Olaszország
108
Portugália
27
Franciaország
23
Csehország
2
Hollandia
10
Horvátország
3
Görögország
5
Oroszország
2
Svédország
1
Svájc
2
Lengyelország
1
Románia
3
Törökország
3
Ausztria
3
Ezt a szavazást kihagyom!
252
Szavazatok száma: 272 | Kiírta: c299b9bcdc, 2008. máj. 26. 10:19
Hallottad Deák Bill Gyula: Hatvan csapás c. új albumát?
Igen és tetszett
22
Nem hallottam, de szívesen meghallgatnám
112
Igen és nem tetszett
6
Nem hallottam róla, de nem is érdekel
378
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 518 | Kiírta: fef600b7b6, 2008. máj. 26. 07:52
Mi a véleményed a Nemzeti Vágtáról?
Nagyon jó ötlet,ott leszek.
18
Nekem is tetszik,de én nem megyek el.
100
Ez egy hülyeség,mi szükség van rá?
23
Ennyi pénzünk van?
49
Milyen gazdagok az önkormányzatok,van 3 millájuk ilyenre.
4
Már megint egy megalomán hóbort,megint megszedi magát valaki..
45
Nem hallottam róla,mi ez?
108
Miért a Hősök tere kell ilyen rendezvényre,kell ez nekünk?
14
A Lóversenypályán lenne a helye a versenynek,ott lehetne fogadni.
11
Nincs véleményem.
166
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 538 | Kiírta: 9bc47feccc, 2008. máj. 26. 00:10
Elégedett vagy a sorsoddal?
elégedett vagyok
44
van még amit elszeretnék érni
375
alakul a sorsom/mint puposgyerek a prés alatt/
61
nem hiszem hogy lesz jobb nekem
36
sokat csalodok
62
nagyjábol megvan minden
25
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 603 | Kiírta: o.andi, 2008. máj. 25. 23:48
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
