Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ha egy fiú nagyon belelovalta magát egy szerelembe ami több éve tart de plátói, nehezen fog ebből a helyzetből kimászni?

igen
175
nem
8
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 183 | Kiírta: csillubaba, 2020. ápr. 16. 18:53

Most, hogy kijárási korlátozás van többet olvasol?

Igen.
39
Nem.
67
Dolgozni járok, többet olvasok.
1
Otthonról dolgozom, többet olvasok.
5
Nem szoktam olvasni.
4
Ugyanannyit olvasok,mint eddig.
91
Egyéb.
12
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 219 | Kiírta: zena01, 2020. ápr. 16. 15:53

Fontos az életedben a szex? (név nélkül)

Igen
103
 
Nem
41
 
Inkább a lélek érdekel
9
 
Nem foglalkozom vele
6
 
Nem tudom
6
 
Egyéb
21
 
Ezt a szavazást kihagyom!
42
 
Szavazatok száma: 186 | Kiírta: zena01, 2020. ápr. 16. 12:34

Mi a véleményed az orális szexről? (név nélkül)

Szeretem
82
 
Undorodom tőle
16
 
Elmegy
15
 
Nem élek szexuális életet
18
 
Ha lehet kikerülöm
16
 
Egyéb
19
 
Ezt a szavazást kihagyom!
57
 
Szavazatok száma: 166 | Kiírta: lilica, 2020. ápr. 16. 12:30

Hány db hosszú nadrágod van?

nincs
2
nem tudom
43
5 db
18
5-nél több
129
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 192 | Kiírta: Rochlitz Szilveszterné 2., 2020. ápr. 16. 08:38

Orális szex során undorodsz a spermától? (név nélkül)

Igen, az arcomra sem engedem.
21
 
Igen, az arcomra mehet, de a számba nem engedem.
5
 
Nem, az arcomra és a számba is mehet (de nem nyelem le).
12
 
Nem, az arcomra és a számba is mehet (van amikor le is nyelem).
46
 
Ezt a szavazást kihagyom!
122
 
Szavazatok száma: 84 | Kiírta: Simike_Judit, 2020. ápr. 15. 20:06

Mi a véleményed a Szépítsd a hőst akcióról?

Tök jó dolog
10
Felesleges és terjesztheti a járványt
12
Csak marketing az egész
23
Ezt a szavazást kihagyom!
141
Szavazatok száma: 45 | Kiírta: szeretekolvasni, 2020. ápr. 15. 11:06

Hány nyári pólód van?

4
1
5
4
ezeknél több
148
nem tudom
59
nem érdekel
3
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 215 | Kiírta: Rochlitz Szilveszterné 2., 2020. ápr. 15. 10:58

Menjen-e 50 percre lévő hatosztályos gimibe a lányom?

Igen, kár eldobni a lehetőséget, ha egyszer felvették.
97
Igen, de csak ha Budapesten belül kell közlekednie.
0
Igen, 8.-ra csak elhülyül egy laza általánosban.
0
Nem, 8. után több lehetősége lesz.
1
Nem, túl sok az még időben.
25
Nem, a bizonytalan vírushelyzet miatt én most nem mozgatnám.
5
Ezt a szavazást kihagyom!
62
Szavazatok száma: 128 | Kiírta: Adriboci, 2020. ápr. 15. 09:13

Ha lenne vakcina a koronavírus megelőzésére, beadatnád családodnak, magadnak?

Igen.
44
Nem.
64
Nem, mert félnék az esetleges szövődményektől.
3
Nem tudom, talán kivárnék milyen a hatékonysága.
79
Elsők között lennék, megnyugtatna a tudat, hogy védve vagyok.
1
Idáig is minden védőoltást igénybe vettem, most is élnék a lehetőséggel.
1
Idáig is csak a kötelezőt adták be, az ajánlottat nem, tehát most sem élnék a lehetőséggel.
6
Hezitálok még.
11
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 209 | Kiírta: 9b10f3d7ff, 2020. ápr. 15. 08:52

Hány éves kortól várható el a gyerektől, hogy elpakolja a szobáján kívül széthagyott cuccait, ruháit, szemetét?

Soha
5
4-5
64
6-7
85
8-9
13
10-11
9
12-13
0
14-15
0
16-17
0
18+
1
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 177 | Kiírta: FérfiSzeged, 2020. ápr. 13. 13:56

Hurkához, kolbászhoz szoktál kenyeret enni?

Igen
158
Nem
11
Nem mindig
22
Nem eszem a hurkát, kolbászt
26
Nem eszem a kenyeret
3
Mást eszem hozzá
8
Egyéb
1
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 229 | Kiírta: zena01, 2020. ápr. 12. 12:30
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook