Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Mennyi tömény alkoholos italt ittál meg a gyermeked születése napján?

1 liter
3
2 liter
3
Csak sört ittam
1
Csak bort ittam
0
Annyit, hogy nem emlékszem már
5
Mivel én szültem, aznap nem ittam
206
1 és 2 liter között
1
Aznap nem ittam, de azóta volt rá okom, hogy igyak
4
Soha nem fogyasztottam még szeszes italt
24
Egyéb alkoholos italt ittam
1
A párom ivott helyettem is a gyerek egészségére
46
Ezt a szavazást kihagyom!
253
Szavazatok száma: 294 | Kiírta: survivor3, 2008. nov. 25. 11:22

November 21. Rossz napod volt vagy jó?

43
nagyon jó
21
rossz
41
átlagos
148
ne is kérdezd.Veszitettem !
2
már nem emlékszem
161
a legjobb nap az életemben
4
mit tudom én ??!!
103
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 523 | Kiírta: porbafingó Eva, 2008. nov. 25. 11:09

Ki bánt el rosszabbul az élet: a NŐvel( havonta fájdalmas görcsei vannak) vagy a FÉRFIval, akit nemi szervén rúgnak meg? (név nélkül)

Férfival,mert kutyául tud fájni
10
 
Nővel,mert rendszeresen visszatérő dolog
187
 
Egyformán
12
 
Nem lehet összehasonlítani
321
 
Ezt a szavazást kihagyom!
42
 
Szavazatok száma: 530 | Kiírta: cuci1974, 2008. nov. 25. 10:40

Messze élsz a szüleidtől?

Pár km-re
128
Nem, nagyon közel lakunk egymáshoz
125
Nagyon messze élünk egymástól
94
Itt laknak közel, de minek?
17
Még velük élek
113
Bár csak közelebb laknánk hozzájuk
48
Ezt a szavazást kihagyom!
92
Szavazatok száma: 525 | Kiírta: 6759208d08, 2008. nov. 25. 09:19

Láttad már a Magyar Nemzeti Cirkusz lovas akrobatáit?

Igen, tetszett.
31
Hmm... Richter Flórián abban a testhezálló nadrágocskában :-)
16
Láttam, de nem tetszett.
4
Nem szeretem a cirkuszt.
327
Ezt a szavazást kihagyom!
163
Szavazatok száma: 378 | Kiírta: Raistlin Majere, 2008. nov. 25. 07:48

Melyik kocsonyát szereted?

Kicsontozott husis, "natúr"
166
Kicsontozott husis, paprikás
29
Csontos husis, "natúr "
34
Csontos husis, paprikás
7
Vegyes husos, "natúr"
27
Vegyes husos, paprikás
9
Mindegy milyen husos, csak "natur" legyen
32
Mindegy milyen husos, csak paprikás legyen
17
Egyéb módon elkészített
39
Nem szeretem a kocsonyát
219
Nem ettem még kocsonyát/nem tudom mi az
4
egyéb
44
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 627 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. nov. 25. 07:46

Max. hany eves korig normalis, ha egy fiunak a szulei adnak enni, maganak soha egy szendvicset sem csinal?

6
22
7
7
8
44
9
16
10
195
11
11
12
29
13
9
14
54
18
4
Amig a szuleivel el.
22
Amig meg nem nosul.
8
Eletuk vegeig, meg ha ezert naponta tobb orat is kellene vezetniuk.
7
Nem tudom
80
Nem erdekel
41
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 549 | Kiírta: Sz.Csirke, 2008. nov. 24. 23:30

Te ellapátolod a havat a házatok előtt?

Igen, ez természetes...
339
Igen, még a szomszédnál is nekem kell...
9
Nem, csak elseprem...
25
Nem, majd elolvad egyszer...
28
Nem, simán átmegyek bármilyen hóbuckán...
26
Ezt a szavazást kihagyom!
163
Szavazatok száma: 427 | Kiírta: Pné Veronika, 2008. nov. 24. 23:20

Van bajuszos ismerősöd?

Igen, egy.
57
Igen, több is.
449
Nincs.
64
Van, de nő az illető.:)
13
Én is bajuszos vagyok.
10
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 593 | Kiírta: takktikk, 2008. nov. 24. 22:02

Szerintetek szexi ha egy pasi borotválja a mellkasát?

Ez egy alapvető higiéniai elvárás
13
Nekem jobban tetszik, ha csupasz a mellkasa
95
Nekem jobban tetszik, ha szőrös a mellkasa
229
Ciki a csupasz mellkas
17
A szőrös mellkas az igazán férfias
34
Ha nincs rajta szőr, akkor ültessen be
4
Mindegy, egy pasi mindenhogy szexi
78
Nekem a nők jönnek be
22
Nem tudom
45
Ezt a szavazást kihagyom!
74
Szavazatok száma: 537 | Kiírta: 52d67c6df3, 2008. nov. 24. 21:24

Egyre népszerűbbek az önbarnító testápolók.Nektek melyik vált be?

Nivea
15
Dove
52
Garnier
26
L'oréal nutribronze
5
Johnson&Johnson
16
Balea
3
Egyéb/pl.Avon,Oriflame,stb/-írok privit
17
Nem próbáltam még egyiket sem
361
Többet is használtam már,megírom melyek váltak be
5
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: Miss Angel, 2008. nov. 24. 21:20

Helyes - e az alábbi mondat? A kor politikai gondolkodás középpontjába a rendi sérelmek helyreállítása került.

igen
15
nem
388
nagyon helytelen a ragozás!
34
Ezt a szavazást kihagyom!
101
Szavazatok száma: 437 | Kiírta: brigi1023, 2008. nov. 24. 20:43
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook