Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szoktad nyomkodni a begyulladt szőrtüszőt(szőrszálat)? (név nélkül)
Nem, mert nekem nincs olyan!
209
Igen, és imádok ezzel foglalatoskodni :D
113
Igen, és csúnya is a helye :(
103
Nem, mert nem szabad!
62
Tudok a gyulladás megelőzésére valamit (Megírnád priviben?)
5
Tudom, hogyan kell kezelni(Megírnád priviben?)
3
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: Nívea, 2008. nov. 26. 00:13
Merre szeretsz jobban kirándulni?
hegyekbe
63
erdőbe
72
városba
43
faluba
8
mezőkre,rétekkre
8
nem szeretek kirándulni
8
bárhova,csak kirándulás legyen!!!
287
inkább vásárolgatni szeretek
38
inkább otthon szeretek lennib
34
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 561 | Kiírta: 6f773a273c, 2008. nov. 25. 21:03
Haláleset a családban?
volt már sajnos
503
nem volt még közeli hozzátartozom
37
nagyon szenvedtem
43
nem érint a téma
9
érdektelelen vagyok
4
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 596 | Kiírta: o.andi, 2008. nov. 25. 18:48
Ha.....ló akkor
vasa
27
kandal
96
pantal
5
parancso
5
buszmegál
14
borotvá
8
kiabá
8
ol
11
kapá
4
parko
13
beválla
42
kirándu
145
bevásár
89
Ezt a szavazást kihagyom!
128
Szavazatok száma: 467 | Kiírta: c4f059c04b, 2008. nov. 25. 17:28
Érdemes elvinnem más javítoba is a telefonom ha egy helyen már voltam vele de nem tudták megcsinalni?
igen
404
nem
62
nem tudom
74
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 540 | Kiírta: 852308703c, 2008. nov. 25. 16:07
Veled is történt már úgy az iwiw-en, hogy nem ment el a levél a címzettnek, vagy te nem kaptál megy egy elküldötttet?
Igen, többször is.
120
Igen, 1x.
46
Még nem fodult elő ilyen.
327
Nem vagyok iwiw-tag.
48
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 541 | Kiírta: ibike22, 2008. nov. 25. 15:15
Sarokbőr keményedés, repedés....
Sajnos szenvedek tőle
133
Soha nem volt ilyen gondom
225
Tudok rá megoldást
170
Tudok rá megoldást,megírom priviben
5
Ezt a szavazást kihagyom!
46
Szavazatok száma: 533 | Kiírta: stechner, 2008. nov. 25. 14:52
Te megpályáznál olyan állást, amihez egyáltalán semmi kedved?
Igen,mivel kell a pénz,nem válogathat az ember.
58
Semmiképpen,várnék míg adódik olyan állás ami tetszik is.
35
Megpályáznám és később váltanék,addig pedig csak kibirom valahogy.
295
Nem,mert nem bírnék olyan munkakörben dolgozni amit egyáltalán nem szeretek.
162
Ezt a szavazást kihagyom!
36
Szavazatok száma: 550 | Kiírta: 69abd4fa9b, 2008. nov. 25. 14:17
Hány rossz fogad van?
egy sem rossz
203
mind rossz
17
1
89
2
58
3
23
4
24
több
71
Ezt a szavazást kihagyom!
87
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: niko76, 2008. nov. 25. 13:55
Írtál már MENSA-tesztet?
Igen, és tag is vagyok!
4
Igen, de nem értem el a kívánt szintet.
5
Még nem írtam, de tervezem.
51
Még nem írtam, de nem is akarok.
99
Nem tudom mi az!!!
345
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 504 | Kiírta: 1eb84e4bad, 2008. nov. 25. 11:31
Mit iszol leggyakrabban reggelidhez/vacsorádhoz?
tea
167
tej
54
kakaó
23
tejeskávé
50
karamellás tej
2
gyümölcslé
20
víz
79
sör?
4
bor?
1
változó
144
egyiket sem
26
nem eszem reggelit/vacsorát
47
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 617 | Kiírta: 1fb0dcbfc6, 2008. nov. 25. 11:31
Mennyi tömény alkoholos italt ittál meg a gyermeked születése napján?
1 liter
3
2 liter
3
Csak sört ittam
1
Csak bort ittam
0
Annyit, hogy nem emlékszem már
5
Mivel én szültem, aznap nem ittam
206
1 és 2 liter között
1
Aznap nem ittam, de azóta volt rá okom, hogy igyak
4
Soha nem fogyasztottam még szeszes italt
24
Egyéb alkoholos italt ittam
1
A párom ivott helyettem is a gyerek egészségére
46
Ezt a szavazást kihagyom!
253
Szavazatok száma: 294 | Kiírta: survivor3, 2008. nov. 25. 11:22
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
