Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Magyarországon van béranyaság?
Nincs,tiltják.
104
Van én már hallottam róla.
12
Pénzér szerintem bármi lehet ma már.
80
Nem tudom,nem foglalkoztat ez a kérdés.
286
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 482 | Kiírta: 3d3ae91143, 2009. szept. 12. 17:43
Palackból iszol vagy pohárból?
palack
166
pohár
290
Ezt a szavazást kihagyom!
60
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: d2a7a49e28, 2009. szept. 12. 17:18
Mennyi idősen engedted, hogy a gyereked egyedül menjen be egy kis élelmiszerboltba pár Ft-tal, hogy azon vegyen valamit?
4-5 évesen engedtem, de figyeltem az üzlet bejáratánál
67
6-7 évesen, mikor elkezdte a sulit
75
8 évesen
21
9 évesen
4
Ennél később
7
Nem érint,nem szavazok
233
Egyéb
35
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 442 | Kiírta: c69ff6d3e9, 2009. szept. 12. 17:14
Mekkora hajad van?
Rövid
119
Nyakig érő
71
Vállig érő
162
Hátközépig érő
160
Derékig érő
24
Derékig érőnél is hosszabb
11
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 547 | Kiírta: bbalika, 2009. szept. 12. 16:41
Vasárnap nyitva van a posta az Europarkban?
Igen nyitva van.
12
Nincs nyitva.
9
Fogalmam sincs.
438
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 459 | Kiírta: 7e55627956, 2009. szept. 12. 01:40
Visszamennél a múltba, hogy valamit máshogy csinálj az életedben?
Igen.
449
Nem.
95
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 544 | Kiírta: 97e35043a4, 2009. szept. 12. 00:42
A lélek nyelve a betegség.Szerinted?
Igen,minden betegségnek megtalálható a lelki háttere!
151
Szerintem csak bizonyos betegségeknek van lelki háttere,nem mindnek!
315
Szerintem nincs összefüggés a lélek és a betegség (egészség) között!
17
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: d4b0dd2692, 2009. szept. 11. 21:07
Jelen vagy az Alkonyat-Twilight nevű fórumban?
Igen, rendszeresen írok! :)
12
Igen, de írni ritkán van időm, inkább csak a fejleményeket figyelem
16
Nem
466
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 494 | Kiírta: 122390477d, 2009. szept. 11. 18:40
Melyik zenei stílust kedveled?
reggae
10
d'n'b
1
jungle
0
disco
32
techno
1
hip-hop
1
r'n'b
11
hardcore
5
rap
2
más...
195
ezek közül többet is...
226
nem szeretem a zenét..
4
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 488 | Kiírta: F4tt0um4, 2009. szept. 11. 15:51
Saját lakásotok hogyan lett meg?
Szüleinktől/szüleimtől kaptuk
64
Valamennyit besegítettek a szülők
33
Teljes mértékben mi finanszíroztuk megtakarításunkból
24
Teljes mértékben mi finanszíroztuk, megtakarításunból+némi hitel
71
Teljtes mértékben mi finanszírozzuk, banki hitelből
40
Teljtes mértékben mi finanszírozzuk, család hitelezett, de vissza kell fizessük
3
Banki hitelből és némi családi segítséggel (ezt nem kell visszafizetnünk)
24
Banki hitelből és némi családi segítséggel, de azt is fizetjük vissza
4
Ezt a szavazást kihagyom!
243
Szavazatok száma: 263 | Kiírta: nikletty, 2009. szept. 11. 15:10
Megjöttek a francia vendégdiákok, és a sok család közül egy volt, aki befogadott egy fekete bőrű lányt...
Felháboritóak tudnak lenni az emberek az előitéleteikkel...
242
Megértem, én sem szivesen fogadnám be...
4
Hát, ez nem volt szép tőlük, ők is kerülhetnek még hasonló helyzetbe!
22
Könnyű bármit is mondani, konkrét helyzetben nem tudom mit tennék/elgondolkodnék, befogadjam-e.
19
Nem értem, miért voltak ilyenek! Ők is ugyanolyan emberek! Ez a 21. század...
72
Én is voltam már olyan helyzetben, hogy valami miatt félreállitottak, és tudom, hogy nem jó. Mással soha nem tenném.
5
Nincs véleményem róla/Más a véleményem.
83
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 447 | Kiírta: 55e31545d5, 2009. szept. 11. 14:39
Fenyő Miklós Várni rád című száma:
egyszer jöhet
29
ki sem megy a kobakomból
28
jo, de nem a kedvenc
124
nem ismerem
260
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 441 | Kiírta: törpe hugi, 2009. szept. 11. 14:23
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
