Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Neked hány napig tart a menstruációd?
2
9
3
38
4
76
5
188
6
51
7
63
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 425 | Kiírta: d2a7a49e28, 2009. szept. 24. 16:32
Tudtad, hogy az orvosok 86%-a nem oltatná be magát H1N1 (új influenza) ellen? (név nélkül)
Nem. Vajon miért nem?
99
Nem lep meg!
319
Tudom, én is orvos vagyok.
3
Én is orvos vagyok, és én beolttatom magam.
1
Azt' akkor mi van?
27
Teszek rá, én akkor is beolttatom magam!
10
Önző disznók, mit törődnek ők a gyógyszergyártók hasznával, csak a tyúxaros életüket féltik!
16
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 475 | Kiírta: Skar, 2009. szept. 24. 16:23
Az új családjogi törvényből kivették a hűség fogalmát, helyette együttműködési kötelezettséget írnak elő a házaspároknak (név nélkül)
Nem értek vele egyet
20
Ha nincs hűség, akkor mi értelme van a házasságnak
289
Én a nyitott házasság híve vagyok, örülök neki
10
Ki találta ki ezt a hülyeséget?
80
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 399 | Kiírta: a499e98794, 2009. szept. 24. 15:39
Észrevetted, hogy egyre több ember érdektelen, elfásult?
igen
436
nem
19
nem érdekel
16
nem tudom
8
nem szavazok
5
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 484 | Kiírta: Tundibundy, 2009. szept. 24. 15:21
Tiszteled azokat a hölgyeket, akik már szültek egy vagy több gyermeket? (név nélkül)
igen
339
nem
66
Ezt a szavazást kihagyom!
57
Szavazatok száma: 405 | Kiírta: e622691987, 2009. szept. 24. 14:48
Etted már a palacsintát nutella + áfonyalekvár együttessel? Esetleg plusz chilivel?
-nem, de nem is kóstolnám meg sem chilivel, sem annélkül
255
-megkóstolnám, de csak chili nélkül
96
-kóstoltam, szeretem chilivel is
5
-kóstoltam, chili nélkül szeretem
18
-megkóstolnám akár chilivel is
48
- ki is próbálom hamarosan chilisen is
6
-ki is próbálom hamarosan, de csak chili nélkül
2
Ezt a szavazást kihagyom!
36
Szavazatok száma: 430 | Kiírta: 546185aeac, 2009. szept. 24. 13:08
Ha tehetnéd, milyen jellegű fizetést választanál?
Fix összegű ,amit minden hónapban megkapok
407
Csak jutalékos alapbér nélküli, ami nem olyan biztos jövedelem, de sokkal többet lehet vele keresni
5
Nagyon pici alapbér,hogy legyen valami ami fix, a többi pedig jutalék
15
Egyéb
15
Nem érint, nem érdekel, nem szavazok
36
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: c69ff6d3e9, 2009. szept. 24. 12:45
Mit tennél, ha látnád, hogy egy idős néni nem a kosárba, hanem a szatyrába pakolja az árut?
azonnal szólnék az eladóknak, ha én fizetek ő is fizessen
21
neki szólnék, hogy észrevettem mit csinál és fizesse ki különben szólok az eladóknak
36
semmit, úgy teszek mintha nem vettem volna észre
221
nem szólnék senkinek, megsajnálom mert szegény biztos nem tudná kifizetni a nyugdíjából
46
nem tudom
157
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 481 | Kiírta: kinni, 2009. szept. 24. 11:17
Felvetted/felveszed a párod vezetéknevét?
Igen, kötőjelesen.
40
Igen, - nével a teljes nevét.
73
Igen, - nével, de a sajátom megtartásával.
150
Igen, az ő vezetéknevét az én keresztnevemhez.
70
Nem, megtartottam a sajátomat.
73
Ezt a szavazást kihagyom!
125
Szavazatok száma: 406 | Kiírta: a4e4d80880, 2009. szept. 24. 10:20
Mennyire fontos számodra az egészséged? (név nélkül)
Kevésbé foglalkozok vele
192
Vitaminokat szedek
89
Többre van szükségem, mint a vitamin, de még nem tudom mik vannak
47
Van sokkal jobb termék, mint a patikai vitamin...azt szedem
48
Ezt a szavazást kihagyom!
99
Szavazatok száma: 376 | Kiírta: Narah, 2009. szept. 24. 10:06
Hiszel az MLM rendszerek kecsegtető pénz kereseti lehetőségeiben? (név nélkül)
Már próbáltam, átvágás az egész.
11
Nekem nem jött be, de ismerek olyan embereket, akik ebből gazdagodtak meg.
29
Igen működik, nekem bevált!
12
A legfelső szinten állóknak biztos megéri...
200
Csak mosolygok a hiszékeny embereken...
110
Más a véleményem.
61
Ezt a szavazást kihagyom!
60
Szavazatok száma: 423 | Kiírta: toncsimimi, 2009. szept. 24. 09:35
Hallottad, hogy több magyar fűszerpaprikát is külföldi, olcsóbb paprikával kevernek?
Igen,pl. a Szegedit szerb és kínaival,a Házi Aranyat peruival!
119
Nem,de nem is érdekel!
229
Nem,de utána nézek!
46
Ezt a szavazást kihagyom!
47
Szavazatok száma: 394 | Kiírta: d4b0dd2692, 2009. szept. 24. 08:46
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
