Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Találkoztál már olyan orvossal, aki nem fogadta el a hálapénzt?
Igen
317
Nem
161
Ezt a szavazást kihagyom!
57
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: luna21, 2009. szept. 25. 19:29
Szerinted összefügg a balkezesség a farfekvéssel?
Igen,családi tapasztalat
4
Nem,nincs a kettő között összefüggés,családi tapasztalat
111
Nem tudom
318
Nem érdekel,hülye kérdés
53
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 486 | Kiírta: c69ff6d3e9, 2009. szept. 25. 19:19
Van most olyan fogad, ami javításra szorul(na)?
-lenne, de nem merek elmenni
225
-van, járok is dokihoz
66
-nincs
174
Ezt a szavazást kihagyom!
55
Szavazatok száma: 465 | Kiírta: 546185aeac, 2009. szept. 25. 18:14
Melyik válladon hordod a táskát?
Jobb kezes vagyok és a jobb vállamon hordom mindig
312
Jobb kezes vagyok és a bal vállamon hordom mindig
116
Bal kezes vagyok és a bal vállamon hordom mindig
19
Bal kezes vagyok és a jobb vállamon hordom mindig
22
Amelyik kezembe akad épp a táska arra a vállamra teszem fel
17
Hátitáskám van:)
14
Kézi kistáskám van:)
3
Nem hordok magammal táskát
7
Hordok magammal táskát, de valamilyen más fajtát
6
Hol így hordom, hol úgy...
51
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 567 | Kiírta: 5f3b9a27bc, 2009. szept. 25. 16:10
Szerinted sok szúnyog van /volt idén?
igen nagyon sok volt
133
tűrhető volt a létszám
159
nem volt sok
183
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 475 | Kiírta: danama, 2009. szept. 25. 15:22
Hallottad már, hogy meghalt Bujtor István?
Igen, sajnos.
420
Nem.
85
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: a4e4d80880, 2009. szept. 25. 14:23
Milyen további ingyenes nyelvleckéket látnál még szívesen a www.okosito.hu oldalon?
angol
128
német
28
olasz
22
francia
10
svéd
5
görög
5
török
1
holland
2
kínai
3
japán
8
spanyol
20
norvég
2
héber
1
orosz
12
dán
1
arab
3
lengyel
1
egyéb
32
Ezt a szavazást kihagyom!
169
Szavazatok száma: 284 | Kiírta: megryan, 2009. szept. 25. 12:49
Mi a véleményed az eladókról?
Lenézem őket.
0
Sajnálom őket,mert fárasztó a munkájuk.
112
Soha nem lennék eladó.
39
Nincs véleményem róluk.
272
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 423 | Kiírta: a2d0ded793, 2009. szept. 25. 11:17
Kit kedvelsz legjobban a 4 televíziós közül?
Fábry Sándor
217
Vágó István
180
Havas Henrik
34
Friderikusz Sándor
51
Ezt a szavazást kihagyom!
96
Szavazatok száma: 482 | Kiírta: d4b0dd2692, 2009. szept. 25. 09:35
Melyik után fáj jobban?
császármetszés
17
hasplasztika
91
Ezt a szavazást kihagyom!
389
Szavazatok száma: 108 | Kiírta: 1ce47ad5cd, 2009. szept. 25. 09:00
Mi a kedvenc évszakod?
tavasz
238
nyár
181
ősz
66
tél
39
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 524 | Kiírta: s.irma, 2009. szept. 25. 08:48
Te helyesnek tartod, hogy rokonok is (nagybácsi, unokahúg) házasodhatnak egymással?
Igen
10
Nem
490
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: jjhmarta, 2009. szept. 25. 08:47
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
