Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szoktad nézni a Csillag születiket?
igen de csak ha ráérek
127
igen mindig
80
igen de csak ha máshol nincs jobb műsor
57
nem szoktam nézni soha
32
nem szoktam nézni nem érdekel
182
mi az?
6
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 484 | Kiírta: nirvana06, 2009. nov. 14. 18:33
Autóval elmentek vendégségbe ki vezet hazafelé, ha megkínálnának Benneteket alkohollal
Inkább Ő nem iszik,de engem nem enged vezetni,pedig van jogsim.
18
Én vezetek hazafelé,Ő nyugodtan ihat.
132
Attól függ milyen helyre megyünk.
45
Sajnos,mivel nem tudok vezetni,nem kérdés ki vezet.
101
Taxival v.tömegközlekedéssel megyünk,így mindketten ihatunk,ha akarunk.
37
Ezt a szavazást kihagyom!
137
Szavazatok száma: 333 | Kiírta: 07b78727ed, 2009. nov. 14. 18:10
Mi az, ami hiányzik a kapcsolatodból?
A szerelem
18
A szenvedély
36
A türelem
31
A megértés
14
A bizalom
15
Az őszinteség
2
Az anyagi biztonság
137
Semmi, a kapcsolatom úgy tökéletes, ahogy van
114
Ezt a szavazást kihagyom!
116
Szavazatok száma: 367 | Kiírta: haljud, 2009. nov. 14. 17:23
Szerintetek melyik szín illik jobban egy hálószobába?
Fehér...
28
Barack...
132
Mályva...
116
Sárga...
13
Ezek közül egyik sem!
48
Ezek közül több is jó!
123
Én tudok jobbat,megírom...:)
11
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 471 | Kiírta: tundicicca, 2009. nov. 14. 17:04
Tetszik neked Hernádi Judit "Sohase Mond" című száma?
Igen
311
Nem
116
Ezt a szavazást kihagyom!
49
Szavazatok száma: 427 | Kiírta: maggiegrace, 2009. nov. 14. 16:57
Milyen háziállatot tartasz?
kutya
190
macska
85
papagáj
8
hörcsög
13
tengerimalac
7
fehér egér
3
vadászgörény
2
teknős
5
nyúl
11
díszhal
19
Ezt a szavazást kihagyom!
181
Szavazatok száma: 343 | Kiírta: demeeri, 2009. nov. 14. 15:00
Milyen operációs rendszert használsz a gépeden?
Win 98
7
WinXP
336
Linux
11
Vista
43
Win7 HP
24
egyéb
10
fogalmam sincs:o
14
Miről is beszélünk?
6
egyáltalán nem értek hozzá
6
nem tudom
31
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 488 | Kiírta: mama_gold, 2009. nov. 14. 13:50
Egy ismerősöd msn-en "elfoglalt"- de te fontos dolgot akarsz közölni vele, ezért írsz... mikor válaszol?
azonnal, hiszen gépnél van és látja, hogy irtam
72
kicsit később 5-10 perc múlva lehet, hogy nem vette észre
75
nem válaszol, mert nem érdekli
2
nem válaszol, mert nem veszi észre és kilép anélkül, hogy látná
1
nem értem a kérdést
19
nem tudom
172
kihagyom
85
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 426 | Kiírta: kkiissangyal, 2009. nov. 14. 13:21
Melyik a kedvenc számod 1-6 között?
1
9
2
32
3
93
4
63
5
92
6
44
más
51
nem mondom meg:P
11
nincs kedvenc számom
112
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 507 | Kiírta: Tina96, 2009. nov. 14. 13:16
Világrekord lett a dominónapon!
igen
132
nem
1
nem láttam
235
nem érdekelt
101
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 469 | Kiírta: Franc22, 2009. nov. 14. 09:34
Folytattál már valaha szexuális viszonyt a saját nemeddel? (név nélkül)
Igen, többször is
18
Nem
325
Igen, de csak kipróbáltam
24
Megfordult már a fejemben, de még nem tettem
36
Sose tennék ilyet
26
Teljesen elítélem
14
Nem tennék ilyet, de nem ítélem el
50
Csak egyszer kipróbálnám
5
Nem tudom
0
Tartózkodom,hidegen hagy a téma
6
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 504 | Kiírta: mese, 2009. nov. 14. 00:35
Ti is e-mailben külditek be a gázóraállást?
Igen
107
Nem
316
Nincs gázunk
72
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: szaborolandka, 2009. nov. 13. 21:36
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
