Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ultrogestant háziorvos is felírhat? (csak aki tudja légyszi)

igen
2
nem
116
Ezt a szavazást kihagyom!
352
Szavazatok száma: 118 | Kiírta: bettiletti, 2010. aug. 10. 14:42

Az etikett szerint, ha találkozunk a köztársasági elnökkel, pukedlizni kell?

Igen.
4
Mi az az etikett?
2
Mi az a pukedli?
22
A nők pukedliznek, férfiak mély meghajlással köszöntik.
1
Nem, az csak az angol királynőnek jár ki.
42
Csak kezet fogni, de mindig a köztársasági elnök nyújt kezet.
29
Nem, de a kalapot le kell venniük a nőknek is.
3
Nem, mert az elnökre is az általános illemszabályok vonatkoznak.
268
Csak a miniszterelnök előtt kell pukedlizni.
1
Minden közjogi méltóságot így kell köszönteni az illemszabályok szerint.
1
Ezt a szavazást kihagyom!
140
Szavazatok száma: 373 | Kiírta: 40449ae7d4, 2010. aug. 10. 11:28

Hogyan tanulsz meg egy idegen nyelvet?

Hagyományos módon, az iskolapadban
53
Felkeresek egy nyelviskolát
66
Magántanárnál veszek nyelvórákat
43
Önszorgalomból egy vagy több könyvből tanulok
67
Kimegyek külföldre és ott próbálom megtanulni
14
Egyéb módon
38
Nem tanulok idegen nyelveket
217
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: e7a9d373d5, 2010. aug. 10. 09:54

Szerinted mikor volt nyugodtabb az emberek élete? Manapság vagy a nyolcvanas években?

Manapság
3
A nyolcvanas években
413
Egykutya
20
Nem tudom, nem éltem/túl fiatal voltam még akkor...
74
Nem is tudom...
21
Nem érdekel...
6
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 537 | Kiírta: b38fef89a3, 2010. aug. 10. 09:26

Te jössz az aerobic rekordkísérletre, Budapest Népliget szeptember 4-én?

IGEN ELMEGYEK
11
MESSZE LAKOM NEM TUDOK ELMENNI
96
NEM ÉRDEKEL
363
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: Rika1, 2010. aug. 10. 02:20

Te fizetnél kicsit többet a csirkehúsért, tojásért, ha ezzel megszünne a ketreces tartás?

Most is (ha tehetem)olyan csirkehúst és tojást veszek,ami nem ketreces tartásból származik.
45
Igen,áldoznék kicsit többet érte,hogy megszünjön a ketreces tartás.
49
Sajnálom a csirkéket,de nekem az ár a legfontosabb.
18
Nem érint a téma!
19
Nem érdekel a téma!
16
Nem hiszem,hogy ha a drágább (pl.tanyasi) baromfit veszem,akkor meg fog szünni a ketreces tartás!
307
Egyéb....
25
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 479 | Kiírta: d4b0dd2692, 2010. aug. 10. 00:30

Tudsz pálcikával enni?

Igen! Egészen jól.
93
Nem! Megpróbáltam, de leesett mindig az étel.
66
Nem! Meg sem próbálom! Maradok a villánál!
231
Nem! De tervezem, megpróbálom!
60
Még nem! De ha addig élek is, megtanulom, használom majd!
20
Éppen tudnék, de nem eszem vele, könnyebb a villával!
62
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 532 | Kiírta: naftalin358, 2010. aug. 10. 00:06

Te vásárolnál valamilyen zaj ill. rezgéscsillapítót?

Igen,szükségem lenne rá a kocsiba.
5
Igen,szükségem lenne rá lakásomban.
23
Nem tudom mire használnám.
399
Ezt a szavazást kihagyom!
53
Szavazatok száma: 427 | Kiírta: last, 2010. aug. 9. 20:42

Szerinted évnyitóra rózsaszínes ruhához milyen körmöt csináltassak?

Sima francia.
312
Francia, rózsaszín szolid mintával.
100
Ezt a szavazást kihagyom!
97
Szavazatok száma: 412 | Kiírta: a5cd314474, 2010. aug. 9. 20:37

A női G-pont legenda, vagy valóság? (név nélkül)

Van
292
 
Nincs
6
 
Nekem van és élek vele
41
 
Nekem van de nem élek vele
2
 
Nem találjuk
22
 
A párom nem találja
2
 
A párom nem hísz benne
1
 
Szerintem is csak legenda
5
 
Beszltünk már róla
2
 
Nem beszéltünk még róla
2
 
Nem merem felhozni a témát
1
 
Nem érdekel
39
 
Nem hiányzik
16
 
Segédeszközt használunk
0
 
Ezt a szavazást kihagyom!
73
 
Szavazatok száma: 431 | Kiírta: pistiisti52, 2010. aug. 9. 20:05

Melyik biztosító a jobb? (ingatlanbiztosítást illetően)

AB-AEGON
52
ALLIANZ
31
PASSZ
348
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 431 | Kiírta: tücsimücsi, 2010. aug. 9. 20:01

Vannak-e barátaiddal, barátnőid, szoktál ismerkedni itt?

Igen, vannak, többen is.
141
Kevés, de igaz.
42
Nincsen.
121
Új vagyok még itt.
39
Most illetve nemrég szakítottam meg a kapcsolatot egy hoxással.
0
Több hoxással megszakítottam már a kapcsolatot.
3
Van ellenségem, őt gyűlölöm! Nem akarom megismerni sem!
0
Több ellenséget szereztem már.
1
Szerencsére szerelmi kapcsolat is létesült másneműekkel.
0
Már össze is házasodtam egy másnemű hoxással.
3
Félek új kapcsolatot létesíteni.
4
Ezt a szavazást kihagyom!
112
Szavazatok száma: 354 | Kiírta: 172d1f7405, 2010. aug. 9. 19:22
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook