Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Eger?

Tuti
47
Szép
391
Nem tudom
21
Nem érdekel
8
Nem jártam ott
61
Nem tetszik
6
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 534 | Kiírta: 91707a6150, 2010. aug. 17. 17:40

Nézed "A szerelem nevében" c. sorozatot a story tv-n? (név nélkül)

Nem
490
 
Igen, mindig
13
 
Ha van időm
16
 
Ezt a szavazást kihagyom!
7
 
Szavazatok száma: 519 | Kiírta: tücsimücsi, 2010. aug. 17. 17:25

Béres Alexandra torna a jobb, vagy a Rubint Réka torna?

Béres Alexandra,mert hatásosabb a módszer.
50
Rubint Réka,mert az ő edzése dinamikusabb.
62
Mindkettőre tornázom felváltva.
23
Egyiket sem szeretem.
277
Ezt a szavazást kihagyom!
108
Szavazatok száma: 412 | Kiírta: L.Zsófi881, 2010. aug. 17. 15:09

PCO szindrómás kismamák, anyukák! Nektek is ugyanúgy hullott a hajatok terhesség alatt?

Sokkal jobban hullott a hajam, mint terhesség előtt.
6
Ugyanúgy hullott a hajam, mint terhesség előtt.
5
Kevésbé vagy szinte nem is hullott a hajam.
4
Nem vagyok PCOS-s, de az én hajam is jobban hullott, mint előtte.
16
Nincs PCOS-em, de ugyanolyan volt a helyzet, mint előtte.
21
Nincs PCOS-em és kevésbé is hullott a hajam vagy egyáltalán nem.
29
PCOS-ben szenvedek, de még csak a terhesség elején járok, nem tudok véleményt mondani.
0
Nem vagyok PCO szindrómás, de még csak az első trimeszterben vagyok, (még) nem érzek változást.
3
Nem voltam még terhes.
127
Ezt a szavazást kihagyom!
231
Szavazatok száma: 211 | Kiírta: Ella89, 2010. aug. 17. 15:01

Előfordul, előfordult már PCO-s beteg a környezetedben?

igen, nálam (nő vagyok)
28
igen, a páromnál (férfi vagyok)
0
igen, ismerek PCO-s beteget (nő vagyok)
64
igen, ismerek PCO-s beteget (férfi vagyok)
1
nem, nem ismerek PCO-s beteget (nő vagyok)
173
nem, nem ismerek PCO-s beteget (férfi vagyok)
8
nem tudom, mi az a PCO
147
Ezt a szavazást kihagyom!
60
Szavazatok száma: 421 | Kiírta: CsillagTM, 2010. aug. 17. 14:07

Szereted-e a plüssállatokat?

Igen
395
Nem
78
Csak a kicsiket
10
Csak a nagyokat
10
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 493 | Kiírta: bumika, 2010. aug. 17. 14:03

Használtál/használsz LIVARIZ (wsteleshop) sprayt, krémet a visszereidre? (név nélkül)

igen és nagyon jó/jó volt
2
 
igen,de nem változott semmi
3
 
nem használok semmit a visszereimre
119
 
szerencsére nem érint,mert nincs ilyen problémám
264
 
más szert használok
28
 
Ezt a szavazást kihagyom!
54
 
Szavazatok száma: 416 | Kiírta: vegzos2, 2010. aug. 17. 11:43

Melyik szappan jobb?

Baba
131
Dove
290
Ezt a szavazást kihagyom!
95
Szavazatok száma: 421 | Kiírta: d11354fb1f, 2010. aug. 17. 11:04

Ki tudsz menni a kertetekbe bugyiban-melltartóban? (név nélkül)

bármikor, mert a szomszédok nem látnak ide
49
 
bármikor, úgysem érdekel senkit
31
 
ki hát, még meztelenül is ki szoktam menni
21
 
csak ruhában/fürdőruhában megyek ki a házból
182
 
csak fekete alsóneműben, ami messziről fürdőruhának látszik
10
 
nincs is kertünk
156
 
nincs se bugyim, se melltartóm
29
 
Ezt a szavazást kihagyom!
66
 
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: 425672d23d, 2010. aug. 17. 10:56

Te aktív szexuális életet éltél/élsz a terhességed alatt? (név nélkül)

Ha jól érzem magam akkor igen
196
 
Nem igazán kívánom a szexet, de néha engedek a csábításnak.
25
 
nem, mert árthat a picinek.
16
 
Ezt a szavazást kihagyom!
245
 
Szavazatok száma: 237 | Kiírta: d0b7178f40, 2010. aug. 17. 09:40

Szoktad nézni az Apróhirdetéseket? Megéri hirdetni? (név nélkül)

Nem nézem..
321
 
Néha vásárolok...
23
 
Gyakran vásárolok...
0
 
Rendszeresen böngészem...
85
 
Sikerült eladnom...
10
 
Ezt a szavazást kihagyom!
44
 
Szavazatok száma: 439 | Kiírta: 3532273647, 2010. aug. 17. 00:03

Milyen mérleged van?

Hagyományos, forgó számlapos, jól megvagyok vele
155
Hagyományos, forgó számlapos, nem szeretem
27
Digitális, csak a tömeget jelzi ki, szeretem
160
Digitális, csak a tömeget jelzi ki, utálom
14
Digitális, testzsírszázalékot is mutat, szeretem
19
Digitális, testzsírszázalékot is mutat, nem szeretem
2
Digitális, testzsír és víz százalékot is mutat, szeretem
33
Digitális, testzsír és víz százalékot is mutat, nem szeretem
6
Digitális, testzsír víz és izomszázalékot is mutat, szeretem
20
Digitális, testzsír víz és izomszázalékot is mutat, nem szeretem
5
Nem tudom milyen van, mert nem használom
10
Nincs mérlegem
83
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 534 | Kiírta: Iviiiiii, 2010. aug. 16. 23:18
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook