Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Mit szólnál ha egy kisebbségit raknának be melléd a munkahelyeden? (név nélkül)

Felmondanék
0
 
Kérném az áthelyeztetésem/ áthelyeztetését
16
 
Örülnék
4
 
Elfogadnám /nem szívesen/
126
 
Nem zavarna, ugyanolyan ember, mint én
250
 
Tudtára adnám utálatom, önként távozása reményében
12
 
Felbőszíteném a többi dolgozót, h üldözzük el
4
 
Ezt a szavazást kihagyom!
68
 
Szavazatok száma: 412 | Kiírta: 1d97508455, 2011. okt. 27. 13:24

Szoktál napozni az erkélyeden?

Nincs erkélyem.
224
Nem szoktam.
170
Szoktam,de csak bikiniben.
37
Monokinizni is szoktam ott.
11
Meztelenül is napoztam már az erkélyemen.
11
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 453 | Kiírta: edinah34, 2011. okt. 27. 11:10

Te melyiket szereted jobban (szex)? (név nélkül)

valai kényestet (szexuálisan)
322
 
valaki ver (szexuálisan)
9
 
Ezt a szavazást kihagyom!
113
 
Szavazatok száma: 331 | Kiírta: love.., 2011. okt. 27. 11:08

Villany vagy gáztűzhellyel jövök ki olcsóbban?

villannyal
34
gázzal
197
nem tudom
225
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: Iviiiiii, 2011. okt. 26. 22:46

Ha a Jónás módszerrel/naptárral meg lehet állapítani mikor termékeny egy nő, akkor fogamzásgátlásra is alkalmas?

Igen
29
Nem
249
Ezt a szavazást kihagyom!
138
Szavazatok száma: 278 | Kiírta: vberni01, 2011. okt. 26. 22:28

Ha csizma akkor

rövid szárú
41
közép szárú
192
hosszú szárú
148
bakancs
53
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 434 | Kiírta: bumburka, 2011. okt. 26. 22:10

Nyers, füstölt kolbászt ehetnek kismamák?

Igen
247
Nem
70
Ezt a szavazást kihagyom!
121
Szavazatok száma: 317 | Kiírta: moncsicsi83, 2011. okt. 26. 20:37

Szerinted a masszázs mennyire fontos az egészséged megőrzésében?

Fontosnak tartom, rendszeresen járok masszázsra.
23
Nem igazán hiszek benne.
22
Fontosnak tartom, de ritkán jutok el masszőrhöz.
224
Szerintem egyáltalán nem fontos.
74
Nem tudom.
71
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 414 | Kiírta: Szafy, 2011. okt. 26. 20:15

Szoktál olvasgatni, telefonon játszani stb. miközben a WC-n ülsz? :) (név nélkül)

Igen.
95
 
Előfordul.
118
 
Nem, és nem is értem, hogy mi abban a jó...
250
 
Ezt a szavazást kihagyom!
19
 
Szavazatok száma: 463 | Kiírta: 0490ce3abb, 2011. okt. 26. 20:06

160cm magas, 48 kilós 2 gyerekes nő, alkata...

soványnak mondható, híznia kellene
311
normál,
112
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 423 | Kiírta: 12b596e0b6, 2011. okt. 26. 17:39

Lombikbabád van?

Nincs
364
igen, előszörre sikerült
2
igen, másodszorra sikerült
1
igen, haramadszorra sikerült
1
igen, negyedszerre sikerült
0
igen, ötödszörre sikerült.
1
igen, hatodszorra sikerült.
0
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 369 | Kiírta: 9aa55e9ef6, 2011. okt. 26. 17:27

Tudod, mi az az SLE betegség?

igen
42
nem
369
hallottam már róla
19
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 430 | Kiírta: clarisa01, 2011. okt. 26. 12:42
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook