Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szauna - fürdőruha, törülköző/lepedő, vagy semmi? fórum

Szauna - fürdőruha, törülköző/lepedő, vagy semmi? (beszélgetős fórum)


1 2
12. emagdi (válaszként erre: 11. - SDitti)
2014. dec. 26. 10:45
ezt csak példának mondtam, te mondtad, hogy vidéken nem jellemző :)
11. SDitti (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2014. dec. 26. 10:41
Esztergom 300 km-re van tőlem. Nem tudhatok minden szaunáról az országban (még ha "vidék" is).
2014. dec. 26. 10:40

Engem pl. nem érdekel a naturalizmus, minden nyáron a naturalisták igényeit szolgálom ki. De idegenekel nem tudnék pucéran bemenni egy szunába. Sajnálom, ilyen vagyok....:-(

A páromal ugyankkor tönkre tudnám tenni azt a szaunát..

9. emagdi (válaszként erre: 7. - SDitti)
2014. dec. 26. 10:34

hát, pl esztergomban (az is vidék) az egész wellness terület "naturalista". mondjuk ez azért nem feltétlenül azt jelenti, hogy mindenki direktben mutogatja amije van, azért ott is maga köré tekerhet az ember egy lepedőt, vagy törölközőt :)

de más helyeken is általában úgy van, hogy bizonyos időszakokban fürdőruha mentes szauna van.

8. emagdi (válaszként erre: 5. - SDitti)
2014. dec. 26. 10:31
ja, hát nyilván akinek otthon van saját szaunája, az nem vesz fel semmit, illetve ott azt csinál, amit akar :)
7. SDitti (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2014. dec. 26. 10:31
Itt vidéken nem. :)
6. emagdi (válaszként erre: 3. - SDitti)
2014. dec. 26. 10:30
sok helyen van pedig :)
2014. dec. 26. 10:30
Hogy "magánszaunákban" (ha van ilyen egyáltalán) mi illik és mi nem, nem tudom, de nyilvánosakban ezeket tapasztaltam, amit leírtam.
2014. dec. 26. 10:29

elvileg természetes anyagból készült lepedőben kellene szaunázni, de azokon a helyeken, ahol fürdőruhás szaunázás van, ott azért illik mindenkinek eltakarnia magát, akármit is használ.


ja, és alap, hogy mindenki rak valamit a feneke és a pad közé, mert elég gusztustalan, mikor ottmarad valaki után az izzadtságtócsa, és a következő embernek abba kellene beleülnie :S

2014. dec. 26. 10:28
Ilyen "textilmentes" szaunával a Mórahalmi Fürdőben találkoztam.
2014. dec. 26. 10:28

Egy nyilvános szaunában szerintem fürdőruha, plusz törülközőre ülni, feküdni. Van olyan szauna is, amely direkt úgy van hirdetve, hogy "textilmentes", tehát ott fedetlenül lehet szaunázni, de szerintem oda is kell törülköző, hogy legyen mire ülni. (Ne hagyjanak "tócsát" az emberek maguk mögött.)


Általában a fürdőkben szauna is van. (Pesten biztosan van több helyen is.)

2014. dec. 26. 10:21
Pár éve megy a beszélgetés az ismerőseimmel, hogy akkor hogyan is, miben egészséges a szaunázás, mit illik felvenni/levenni, és egyáltalán hol vannak jó szaunák az országban? Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook