Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szárligeti infók fórum

Szárligeti infók (beszélgetős fórum)


7. Angyalka11 (válaszként erre: 5. - 103cacdfd2)
2013. szept. 17. 14:22
De gondolom így itt jobban megnyílnak az emberek ..minthaa faluban megállítanék vkit :)
6. Angyalka11 (válaszként erre: 5. - 103cacdfd2)
2013. szept. 13. 21:47
Tökéletes ötlet .Köszi
5. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1. - Angyalka11)
2013. szept. 13. 10:23
Terveznek egy egynapos kirandulast es vegigjarnek mindent, hogy a sajat szememmel-fulemmel gyozodjek meg mindenrol.
4. Angyalka11 (válaszként erre: 2. - GabCSIGAbcsi)
2013. szept. 12. 18:41

Szia !

Fejérmegye,pontos helyet nem szeretnék még írni :)

Kereskedelemben dolgozom. Az ingázást a fővárosba nem vállanám be a gyerekek mellett de Tatabánya mivel nincs messze elég jónak tűnik .


Suli azért izgat mert nem mindegy átállni egy másik módszere ( gondolom).Lehet itt megvárjuk az év végét...Jókat hallottam a Tatabányai középsulikról..De kérdés még maaajd milyen területen megy tovább :)

Ovi ? közösség? Zárkozottak? a " betelepülteket" mennyire szeretik ?

3. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 2. - GabCSIGAbcsi)
2013. szept. 12. 15:28
Ja és Budapest is közel van, akár vonattal is fél óra... :)
2. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 1. - Angyalka11)
2013. szept. 12. 15:25

Szia! Most merrefelé laktok?


Szárligeten munkalehetőség sztem nem sok van, de Tatabánya közel van és ott sztem simán lehet találni melót, atól függ miben szeretnétek dolgozni! :)


Suli szempontjából a későbbiekben is jó lesz Tatabánya, vannak jó középiskolák! A közlekedés sem rossz sztem, de erről majd biztos tudnak nálam jártasabb emberek infókat! :)

2013. szept. 12. 14:35

Sziasztok!

Szárligetre szeretnék költözni ,ott nézegetünk házakat. Az ikoláról szeretnék elsősorban kérdezni .Milyen módszerrel tanulnak elsőben?

oviról is szeretnék véleményeket..közlekedésről..munkalehetőségről..szal egyszóval minden érdekel.pozítiv és negatív vélemény is !!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook