Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szárított/aszalt paradicsom - Wasabi fórum

Szárított/aszalt paradicsom - Wasabi (beszélgetős fórum)


13. d'or
2013. jún. 22. 18:08
keresek szaritott paradicsomot ,tobbet is vennek,priviben varom a valaszt.
2009. jan. 7. 16:18

Na milyen volt a sushi?.)

Végül melyiket választottad?

11. 2577cdcc12 (válaszként erre: 10. - H.kingus)
2009. jan. 6. 16:49
Biztos nem mindegyikben van, de a Kulinárisban is találsz, bár ott nem lesz olcsó :o)
10. h.kingus (válaszként erre: 7. - 2577cdcc12)
2009. jan. 6. 16:46
rájöttem, hogy intersparban néztem, de akkor majd jobban körülnézek...
2009. jan. 6. 16:43
köszönöm a válaszokat. és receptet is:D
8. Klimpírozi (válaszként erre: 5. - H.kingus)
2009. jan. 6. 16:37

üveges, olivában elrakott aszaltparadicsom is létezik, nagyon finom, de az igazi szárított más, az isteni:))

/ próbáld ki csirkemellbe tekerni egy darabka juhsajttal, megborsoz, felteker, megsüt...vagy olasz tésztákhoz beletépkedni a majdnem kész szószba /

7. 2577cdcc12 (válaszként erre: 5. - H.kingus)
2009. jan. 6. 16:34
Leginkább kimérve, de van üvegben is néha. Egyébként nem spar, hanem interspar. Ott jobban van, bár egy lánc, de nagyobb a választék.
6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - H.kingus)
2009. jan. 6. 16:33

a Király utcában (is) van mediterrán delikátesz bolt, igazi, eredeti pármai sonkát , sajtokat, egyebeket lehet kapni, olajban eltett és szárított paradicsomot is.

A neten keress rá, több ilyen bolt is van a városban.

2009. jan. 6. 16:32

köszi:) sparban néztem, de nem láttam. egyébként üvegben vagy konzervben árulják a paradicsomot?:)


A suisen jól hangzik:)

4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - H.kingus)
2009. jan. 6. 16:31

mi rendszeresen szoktunk rendelni a Wasabiból, nagyon szeertjük!

Mi mindig box-okat rendelünk,és nagy maki-szusi tekercseket (pl. Kalifornia-tekercset, Alaszka tekercset) azokon sokféle van maki , szusi, stb. van + a Miso leves borzasztó szerintem, de a többi leves nagyon ízletes. A Wakame-saláta is nagyon finom, abból is mindig kérünk egyet.

Vágj bele nyugodtan, nem fogod megbánni!

étlap:

[link]

2009. jan. 6. 16:29

Én ehhez hasonlót ettem : Suisen

Vöröstonhal van benne, avokádó, és omlett.Szójaszósszal nagyon finom, csak a wasabival (zöld trutymó) vigyázz, mert nagyon erős.

2. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - H.kingus)
2009. jan. 6. 16:28

Cora, Intersparban nálunk van.

A wasabiban a kedvencem a Mochi golyó, igaz az édesség, nem sushi :o)

2009. jan. 6. 16:23

Pesten hol kapható, lehetőleg olajban árusított aszalt paradicsom?

A másik kérdés, valaki tudna ötletet adni hogy Wasabiból mit érdemes rendelni? Életem első sushijára készülök, de fogalmam sincs mi micsoda ill. milyen...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook