Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száraz/varas felületű anyajegy, valakinek van hasonló tapasztalata? fórum

Száraz/varas felületű anyajegy, valakinek van hasonló tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 15. 19:43
Én sem kenegetem semmivel, sőt. Még piszkalgatni is szoktam a varas részt, amit valószínűleg nem kellene. Legjobb lenne talán nekem is leszedetni.
7. kannanana (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 17:54
Én nem kentem rá semmit. Leragasztottam néha, hogy ne sérüljön.
2021. szept. 14. 11:46

Köszönöm!!


Amikor ilyen száraz kentétek valamivel?

5. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 13. 22:27
Volt ilyenem. Ajánlották a leszedetést, de nem volt muszáj. Én leszedettem, nem bántam meg.
2021. szept. 13. 00:30

Nekem is van ilyen csak nekem kifejezetten barázdált a felülete és nagyobb. Valóban néha száraz és varas, de legtöbbször puha tapintású.

Rémlik, hogy mutattam orvosnak évekkel ezelőtt és mondta, hogy levetethetem ha gondolom de már nem emlékszem pontosan. Mindenesetre még élek, az anyajegy mindig is rajtam volt, nem nagyobbodik, de a leírt jelenség időről időre lejátszódik.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 19:37

Szerintem ez a "normális" sem normális, már rég elmentem volna. Biztos vagyok benne, hogy leszedik, aztán majd a szövettan megmondja.

Én mondjuk azt javasolnám, hogy mindenképpen szedesd le, abból baj nem lehet. Nekem is volt melanómám, amit a bőrgyógyász szerint nem kell leszedni, én leszedettem, és milyen szerencse, mert rosszindulatú volt, de még szerencsére korai, ezért a következő műtéttel már megoldódott...

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 19:35
Ismerősnek, akinek a lapockáján volt ilyen születésétől, levették, Kb. 25 éves volt. Azért vették le, mert ami, eleinte, csak színelváltozás volt, később a felülete megváltozott.
2021. szept. 12. 19:06

Sziasztok!


Az oldalamon van egy kissé dudoros anyajegy aminek a felülete időnként (évi 1x-2x) száraz/érdes felületű lesz. Most is ez történt de most érdesebb mint valaha.


Maga az anyajegy egy kis szemölcs lenne amin fura alakzatba van az anyajegy. Jelenleg 25 vagyok, de ez velem született és pont így.


Nem viszket, nem véres, és nem is nőtt.

Néha ilyen száraz, néha normális.


20.án megyek dokihoz, de addig kíváncsi lennék másnak is van e hasonló tünete. 1x már mutattam egy dokinak de csak legyintett... és jelenleg se kaptam megnyugvást, hogy ez most normális hogy az anyajegy időnként száraz vagy sem.


Képek:


2020-as:ilyen amikor normális

[link]


Mai:

[link]


Nem webes orvoslást kérek, csak hasonló tapasztalatúak véleményét.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook