Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száraz sampon. Használtátok már? Ma vettem (spray-t), holnap fogom kipróbálni. fórum

Száraz sampon. Használtátok már? Ma vettem (spray-t), holnap fogom kipróbálni. (beszélgetős fórum)


14. anya4005 (válaszként erre: 1. - Belle Morte)
2014. febr. 16. 23:52
Ne moss hajat naponta. Az első két hét fura kesz,de megszokja a fejbőr! Régen én is naponta mostam,és nagyon zsíros volt. Aztán láttam egy műsort,ahol erről volt szó,ott mondták nálam okosabbak,hogy a haj a mosástól számított második napon olyan,amilyen a természetes állapota. Jó,gondoltam,kipróbálom,és bejött. Már csak hetente mosok hajat,és semmi baja,nem zsírosodik. Annó használtam pakolást,hajvégápolót,olajakat,de már azt sem igényli a hajam. És már nem is szárítom,sőt,ha megmosom,ki sem fésülöm,csak reggel,úgy könnyebb,és kevésbbé roncsolódik. Amúgy hosszú a haja,tehát felkötve hordom,így nem is kell szárítgatni (persze,rövid hajnál muszáj,hogy kinézzen valahogy).
13. Gretaa
2014. febr. 16. 22:33
A sima Caloa hintőpor sokkal jobb mint a száraz hajsampon.Most már tapasztalatból :)
12. Gretaa
2013. jan. 26. 23:18

Én ma vettem egyet,mert nekem is hamar zsírosodik a hajam,de én nem nagyon bírom sprays dolgokat...így tubusosat vettem és nagyon jó :D

Nekem nagyon bevált ;)

2012. márc. 27. 16:52
Nekem bevált a syoss száraz sampon. Viszont amikor a 4. alkalommal használni akartam, majdnem dührohamot kaptam, mert már nem volt benne semmi. Kifogyott. Pedig nem is fújtam rá sokat. Így elég drága mulatság.
2012. jan. 13. 09:09
Szerintem szupiiiii! Nagyon frankó! 24 éves lány vagyok, szőkésbarna hajú. Tegnap próbáltam először ki a Rossmann saját márkájú száraz samponját. Zöld dobozú és kb. 800 Ft. Befújtam a zsíros fejtetőmet, és hüp hüp hüp barba trükk a zsír elillant! Mintha frissen lenne mosva! A ráfújt port kb fél perc hajszárítózással eltüntettem! Szerintem 2 napot simán lehet csúsztatni a hajmosást. És ami még nagyon jó, hogy az illata is fincsi! Az állott hajszag helyett púder illata lett a hajamnak. Egyedül egy hátránya van csak, szerintem sötét hajúak ne használják,mert azon meglátszik a fehér por. Sziasztok!
2010. ápr. 18. 17:53
Néhányszor használtam csak, de rosszak a tapasztalataim. alig tudtam a nagyját kifésülni és olyan volt, mint yohanna is írja. amikor pedig sikerült jól kikefélni, akkor is olyan furcsa volt a hajam tőle.
2010. ápr. 18. 15:00

Gyógyszertárban lehet kapni Detergens-t, bőrgyógyász fel is írja vényre.


Nagyritkán szárazsamponként rizslisztet használok hintőporos dobozból szórva, a spraytól olyan lett a fejem, mint akire ráborult a liszteszsák.

Kapható-e még a WU2 szárazsampon? Az nem volt rossz.

2010. ápr. 18. 10:35
Nekem mióta fogamzásgátlót szedek lezsírosodott, naponta kell hajat mosnom és az arcbőröm is nagyon zsírosodik, ha nem tisztítom azt is, akkor pattanásosodni kezdek, a hajam meg... Igénytelennek nézek ki.
2010. ápr. 18. 10:33
Ha gyakran mostok hajat akkor gyakran is fog zsírosodni. Én hetente egyszer mosok, hogy ne vékonyítsam a sok mosással beszárítással. És nem is zsírosodik annyira.
2010. ápr. 17. 23:42
Ja,régen használtam.Szar.Olyan mint a hintőpor.Feszívja a zsírt.Aztán egész nap viszket a fejed.Egyszerűbb megmosni,akkor tényleg tisztának érzed.
2010. ápr. 17. 22:33
Köszönöm szépen. Ha ne jön be a spray, akkor kipróbálom, amit írtál trapiti. :)
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Belle Morte)
2010. ápr. 17. 21:52

Szia!

Én is naponta mosok hajat, mert eléggé zsírosodik.

A száraz sampont csak elsősegélynak tudom használni, javít a helyzeten, de nem lesz tőle olyan mint a frissen mosott.

Nekem a kénes sampon vált be leginkább, ha ezzel mosok hajat (pl. Médea, a dm-ben kapható és nem is túl drága) + utána csalános hajszesz (szintén a dm-ben lehet venni, kis kerek falkon, sötétzöld lötyi) akkor két napig normálisan néz ki :)

2. f5848578d5 (válaszként erre: 1. - Belle Morte)
2010. ápr. 17. 21:15
Naponta egyszer elég lesz, javaslom inkább este. Miután a leírásnak megfelelően használtad, "szárítsd át" a hajad hajszárítóval kb.2-5 perc (attól függ milyen hosszú a hajad).
2010. ápr. 17. 21:08
Naponta mosok hajat, remélem ezzel elodázhatom... Esetleg ha 2-3 napig nem mosok hajat és ráfújom minden reggel, vagy napi 2-szer, akkor az nem fog meglátszani? Köszi a véleményeket előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook