Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száraz repedező fejbőr, korpa, segítség!!! fórum

Száraz repedező fejbőr, korpa, segítség!!! (beszélgetős fórum)


2015. febr. 13. 04:01
probalj egeszsegesebben enni az segit.
2015. febr. 10. 14:47
Köszönöm a tippeket. Azt hiszem itt az ideje egy bőrgyógyász látogatásnak...
2015. febr. 10. 12:04
Azt írod, hogy repedezett is a fejbőr, ez már lehet, hogy inkább pikkelysömör, ami lehet akár hajas fejbőrön is. El kell menni egy jó bőrgyógyászhoz mindenképp.
5. unom (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2015. febr. 10. 11:35
A nagylányom kínlódik sokat a korpával. Vagyis csak kínlódott, találtunk egy sampont, ami bevált, priviben elküldöm.
4. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2015. febr. 10. 11:32
Szia! Szerintem is menj el bőrgyógyászhoz. Így látatlanba azt tudom mondani, hogy lehet esetleg pikkelysömör, vagy valami gomba. :(
3. 03d9e3ee29 (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2015. febr. 10. 11:31
JuuuuuuJ :( Ez már bőrgyógyász, szerintem.
2015. febr. 10. 10:17
Én egészen véletlenül tudtam megszabadulni a korpától. Az úgy volt, hogy a fodrászom - nem tudván, hogy antibiotikumot szedek - befestette a szokásos színre a hajamat, de az több árnyalattal sötétebb lett:( Az unokahúgomtól kaptam azt a receptet, hogy olívaolajat keverjünk el két evőkanál citromsavval, kenjük a hajra, mint a festéket, ujjunk begyével még jó alaposan masszírozzuk is át, bugyoláljuk alaposan be és legalább 1 órát legyen rajta, majd mossuk le. Nem is az a lényeg, hogy ténylegesen egy árnyalattal világosabb lett a hajam, de a korpa szinte eltűnt. Később megismételtem az eljárást, azóta korpa nuku.
2015. febr. 10. 09:56

Sziasztok! Van valakinek ötlete arra, hogy mit használjak? Egyszerűen nem tudok megszabadulni a korpától. Mindenféle gyógysampont stb. kipróbáltam, de nem segít. Hiába mosom meg a hajam rendesen, ott virít benne a sok fehér szösz.

Megnézem a fejbőröm és olyan, mintha repedne szét. Volt már valakinek ilyen? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook