Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száraz hajra mit ajánlotok? fórum

Száraz hajra mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


10. riacska0515 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. jan. 7. 21:06
Szia!Énis használtam fodrászkellékes dolgokat nem igazán váltak be....Fodrászok nagyon dicsérik! Csak az olaj vált eddig be amit ott vásároltam! Majd írd meg mit vettél kíváncsi vagyok :)
2021. jan. 7. 18:31
A mit-re nincs tippem,de most készülök fodrászkellékes boltba.Festem a hajam és azok a balzsamok amit a festékhez adnak ,meg amit fodrász használ mindíg nagyon jók:)) Lehet hogy itt jutok v.mi jó kencéhez:))
2021. jan. 7. 11:08

Gliss kur slpit ends miracle sampon (rószaszín).

Dove Nourishing Oil Care hajbalzsam (ez amig fürdök fent hagyom a hajamon.


Nekem ez a kombó eddig bevált. A balzsam nagyon jó, tök puha lesz a hajam tőle. De persze 2 nap utnán megint száraz, de mosás után nagyon jó puha tőle a hajam és könnyen fésülhető. Ráadásul nem zsírosítja a hajat.

7. riacska0515 (válaszként erre: 2. - 184481d874)
2021. jan. 6. 21:49
Köszönöm :)
6. riacska0515 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. jan. 6. 21:48
Szia!Mitől lett ilyen száraz neked? Én a hajfestékre gyanakodtam és arra hogy erős volt az oxi amit használt a fodrász vagy nagy hőfokon hajszárítóztam és attól ? Milyen sampont használsz ?
2021. jan. 6. 21:37

Semmi nem használ.

Nekem régen normál hajam volt, most száraz.

Már ezer féle dolgot kipróbáltam a házi hajpakolástól a százféle balzsamig, samponig, stb.

Hajvégápolót és mindent, de semmi. Száraz maradt.

Le is vágattam és így a rövid hajhoz kifejezetten jó, hogy száraz;)

2021. jan. 6. 21:18
Kókuszolaj /50 %/,méz/50 %/ ezek melegitve és 1 tojássárgája,félóráig a hajon hagyni.
2021. jan. 6. 21:14
Baba sampon
2021. jan. 6. 21:12
Pakolás: 2 tojás és 5 e.k. oliva olaj /felmelegitve/,hajat nylonnal becsavarni és 20 percig rajta hagyni a keveréket.A forró víz nem jó az öblitéshez.A tojás sárgája magában is használ.Heti 1 alkalommal.
2021. jan. 6. 21:04
Sziasztok!Nagyon száraz a hajam sok mindent próbáltam már de szinte semmi sem segít!Van valakinek valami ötlete,tippje esetleg bevált sampon+balzsam, mit lehetne vele kezdeni ?Köszönöm szépen előre is a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook