Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számlaképes villanyszerelőt keresek! Tud valaki ajánlani? fórum

Számlaképes villanyszerelőt keresek! Tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 13. 23:49

erős és gyengeáram. behatolasjelzők, kamerák, kapuautomatizálás, zsalúziák, el.zárrendszerek, beléptető, kaputelefon, egyedi/kisközösségi/műholdas antennák/antennarendszerek, informatikai hálózatok (cat. 5-7. üvegszálas technika) teljeskörű épületvillamosság, villámharítók, útfűtés, napelem, infrapanel, háztartási gép javítás, épületgépészet, klíma, napkollektor, hideg-meleg burkolás, gipszkartonozás, garázsajtó beépítés, szerkezetlakatos munkák, épületszigetelés.

tudom hihetetlen, de ez van. és nem írtam le mindent. :-)

ha elakadtál valamiben és tanácsra van szükséged, írj üzenetet. add meg az elérhetőséged, és jelentkezem. 25 éve elektromos generálkivitelezőként veszek részt az építőiparban.

tényleg kérdezz bátran!

amiben tudok, szívesen segítek. beszélgetni nem kerül semmibe. ha általa megleled a jó irányt, vagy megoldást nyersz, megérte. amit tudok szívesen osztom meg bárkivel. ha kell, telefonon keresztül levezénylek "bármit".

persze nekem is vannak határaim, de addig el kell jutnunk. :-)

2013. ápr. 19. 19:28
Ha valakinek villamos munkákra illetve érintésvédelmi felülvizsgálatra van szüksége kereshet bizalommal. Köszönöm.
2010. okt. 1. 15:04
Ha valakinek villanyszerelőre-Infrapanel fűtés szerelőre van szüksége írjon nyugodtan...
16. Mari20
2010. szept. 9. 15:13

krekó lászló 06 30 477 7174

kérdezd meg

2010. szept. 7. 16:21

Főállású villanyszerelő vagyok. Budapest területén kedvező áron vállalok villanyszerelési munkákat.


Magamat a szakmámban pontos és precíz szakembernek tartom, a mindennapjaimban rengeteg hanyagul elkezdett/elvégzett villanyszerelési munkát kell átvennem/átalakítanom, amely csak megerősíti a hitemet abban, hogy a korrekt munkavégzés hosszú távú munkakapcsolatokat épít ki és kifizetődik. Azt a szerelőt, kivitelezőt, aki összecsapott és igénytelen munkát ad ki a kezéből nem hívják többet.


Ezért célom továbbra is a minőségi munka elérhető áron.


Legyen akár kisebb felújítás, teljes családi ház építés vagy lakás újra vezetékezése, mindent vállalok. Sok referencia munkával rendelkezek.

Hívjon bizalommal

2010. szept. 7. 16:09
A párom villanyszerelő sok referenciamunkával, családi ház építésénél teljes munkával. Kivitelezéstől a szerelvényezésig. olcsó, korrekt és tényleg minőségi munkavégzés. Ha érdekel hívd a 06-20/2787422-es számon, Farkas Krisztián
2010. aug. 16. 12:23

bp-n keresek SŰRGŐSEN villanyszerelőt! Aki tud írjon privátba elérhetőséget!

Tényleg nagyon fontos.

Köszönöm

12. csutika100 (válaszként erre: 11. - Anbene)
2009. jún. 10. 12:47

Nagyon szívesen.

Ha valakit még érdekel Pesten vagy környékén irjon.

11. anbene
2009. jún. 10. 12:10
Köszönöm a válaszokat!
10. Yulcsy (válaszként erre: 2. - Anbene)
2009. jún. 8. 20:22

Szia!

Küldtem üzit.Ügyesek,gyorsak, szépen dolgoznak.

2009. jún. 8. 20:16
Alacsony árakkal, az ország egész területén! Akit érdekel, írjon! Küldök mobil számot, e-mail címet priviben!
2009. jún. 8. 16:33

Pesten és környékén tudok segíteni.

Irjatok, nem dolgozik drágán.

2009. jún. 8. 12:20
Nálunk 15 falikapcsolóval és 30-45 falicsatlakozóval kellene számolni.
2009. jún. 8. 12:19

Sziasztok!

Tótvázsonyban, Veszprémtől 10 percre.

2009. jún. 7. 22:46

Sziasztok!


Engem is érdekelne ilyen dolog.Nekünk a XX. kerületben van egy kb 50 négyzetméteres családi házunk és annak a komplett elektromos hálózat kiépítésére kellene olyan árajánlat amit az ELMŰ is elfogad,kb 5 kapcsolóval és 5 konnektorral.Előre is köszönöm a válaszokat.

4. vvicus (válaszként erre: 2. - Anbene)
2009. jún. 7. 20:32
Engem is az érdekelne, hol építkeztek.
2009. jún. 7. 20:27

Szia!


Helyileg hol lenne a villanyszerelés?

2009. jún. 7. 19:52
Építkezünk, szükségem lenne egy költségvetésre 147 m2-es házhoz! Elég a végösszeg, nem kell részletezés.
2009. jún. 7. 19:51
Számlaképes villanyszerelőt keresek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook