Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számítógépfüggő a szerelmem fórum

Számítógépfüggő a szerelmem (beszélgetős fórum)


1 2
18. reni79
2006. dec. 7. 09:58

Az én drágám most egész nap otthon van ugyhogy gépezhet kifulladásig.

Mostanában kicsit közömbösebb vagyok vele ezért percenként hallom hogy már nem is szeretem.

Idáig nem is érdekelte ha egyedül gubbasztok valahol ő meg játszik vagy töltöget.

Legalább most megtudta hogy nekem hogy esett mikor szinte levegőnek nézett.

17. d64f9951e2 (válaszként erre: 16. - Nyusszancs82)
2006. dec. 7. 09:03

minden elismerésem a Tiéd :)

bár én is képes lennék kidühöngeni magamat...

sajnos nehezen veszem rá magam, pedig már nagyon tele van a hócipőm azzal, hogy nem csak hétköznapokon, de hétvégén is állandó gépezés van, én meg üljek el a sarokban, legyek csöndben, és viseljem el, hogy nem foglalkozik velem. aztán mindennek tetejébe még én kapom meg, hogy mindig csak ülök vagy alszom vasárnap délután.

hát ő mit csinál???

2006. dec. 6. 17:09

Sziasztok!

Hát nekem sem ismeretlen ez a dolog...

Én fél éve vagyok a párommal, évekkel ezelőtt volt úgy, hogy a heckerkedésből is csinálta a pénzt, és mostanára ő is rákapott. Játszik is, töltöget is, na és mindig akad valami új, amit "ki kell" próbálnia.

Nekem pedig nem a higgadtság a fő erényem, ezért mikor betelt a pohár kiabáltam egy nagy sort vele, majd szó nélkül elkezdtem szedni össze a cuccaim. Mondanom sem kell, a negyedéig sem jutottam. Hát a fenét, legyen elég az a napi 8 óra, amíg dolgozni vagyok, utána velem legyen, ne csak mellettem. :)) Bejött.

15. d64f9951e2 (válaszként erre: 13. - Ordas)
2006. dec. 6. 15:04

igen, igazad van. majd máshogyan próbálkozom nála. bár decemberben szinte nem is fogjuk látni egymást, csak karácsonykor, mivel ő egészen addig túlórában leltározik reggel 10-től este 10-ig szombatonként is, úgyhogy nem is fogjuk szinte látni egymást :(

én már reggel fél 7-kor elmegyek otthonról, és amire ő hazaér, én már bőven alszom :( talán ez a 3 hét kicsit majd összehoz minket, mert azért csak hiányozni fogok neki, ha 3 hétig szinte nem lát. hát majd meglátjuk...

14. reni79 (válaszként erre: 13. - Ordas)
2006. dec. 6. 14:04
Köszi szépen a hozzászólásod!:-)Én csak két napja viselkedem ugy vele hogy nem zavar ha gépezik és mászkálok munka után.Késön találkozunk.Nem mondom neki annyiszor hogy szeretem stb.Tegnap nemegyszer megkérdezte hogy szeretem e még?Mert már nem foglalkozom vele annyira.És egyfolytában bújik.Valamit azért elértem vele.De igazad van teljes mértékben a gyereket illetően!:-)Puszi.Rena
13. Ordas (válaszként erre: 10. - D64f9951e2)
2006. dec. 6. 13:47

Sziasztok4


serintem nem,mert rosszul is elsülhet a dolog.Meg kellene probálni közös programot szervezni,vagy beújjítani valamivel.fel kell őt rázni,nem féltékennyé tenni.

Még nincs gyerek gondolom,de ha lesz akkor biztos,hogy a párod a "második"helyen lesz.Majd megtudja akkor mit érzel most.Üdv

12. reni79 (válaszként erre: 10. - D64f9951e2)
2006. dec. 4. 16:31

Én is erre gondoltam.Nálunk annyival volt másabb a helyzet hogy mi multhét péntekig egy helyen dolgoztunk.Igaz hogy ö mászkált mégis sokszor láttuk egymást!Lehet kiprobálom azt hogy kicsit közömbösebb leszek vele.Nem alszunk együtt minden nap stb. Nem tudom változik e-e valami ettől.Vagy ha igen mennyi ideig?

Lassan lejár a munkaidőm.Szép estét kivánok Neked!

Puszi

11. reni79 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2006. dec. 4. 16:26
Köszi a jótanácsokat!:-)
2006. dec. 4. 16:22
szerintem a pasik egy idő után kezdik magukat "biztonságban" érezni a párjuk mellett, és emiatt kicsit alábbhagy a lelkesedés. és sajnos eszükbe sem jut, hogy a párjuk talán még mindig ugyanúgy arra a gondoskodásra és odafigyelésre vágyik, mint az elején. az én páromnál is így van sajnos. az elején még olyan figyelmes volt velem, mostanra viszont úgy elvan. pedig én ugyanazt a szintű érdeklődést és gondoskodást nyújtom neki, mint amikor megismertem. lehet, hogy el kéne mászkálnom néha otthonról, vagy rejtélyesen később érni haza, mint szoktam. bár lehet, hogy így nem az érdeklődését kelteném fel, hanem a haragját és bizalmatlanságát :(
9. emagdi (válaszként erre: 8. - Reni79)
2006. dec. 4. 16:05
nalátod. pont azon kellene gondolkodnod, hogy vajon már miért nem tudod lekötni a figyelmét, mi az ami most már más, mint régebben, szeretnél-e ezen változtatni, ha igen, akkor hogyan, stb... :)
2006. dec. 4. 16:03

Én bent is számitogéppel dolgozom ugyhogy duplán csömöröm van töle.

Nem értem hogy lehet egész nap elötte ülni.

Mielött megismerkedtünk neki ez töltötte ki a szabadidejét.Állandóan a gép elött ült.Azt mondta azért mert nem tudott mit csinálni.De mostmár itt vagyok neki én.Mégsem változott semmi.Csak az első pár honapban voltunk sokat együtt.Hiányzik ez az időszak mert mostanában nagyon magányosnak érzem magam.

7. emagdi (válaszként erre: 5. - Reni79)
2006. dec. 4. 16:03

hát, a párkapcsolati gondod ezzel nem oldod meg, csak "kezeled a tüneteket".

ha a gondokat akarod megoldani, akkor szerintem először el kellene gondolkodni, hogy mivel tudnád magadra irányítani a párod figyelmét, hogy jobban érdekeljed, mint a lövöldözős játék. és itt valódi érdeklődésről beszélek, ha rákényszeríted valamire, az csak ront a dolgon.

szerintem.


(azt akartam mondani mindezzel, hogy a számítógépezés nem az OK, hanem csak egy OKOZAT, tehát nem a számítógépben kell keresni a probléma forrását.)

6. d64f9951e2 (válaszként erre: 5. - Reni79)
2006. dec. 4. 15:42

hát ebben maximálisan igazat adok Neked!!!

én gyakran úgy érzem, hogy olyan magányos vagyok a párkapcsolatomban, mintha legalábbis senkim sem lenne :(és ezen sajnos nem segít az, ha én is elkezdek netezni... mert azt is szoktam csinálni, ha éppen nem házimunkát csinálok, csak az a gond, hogy én nem netezni akarok, hanem vele lenni, beszélgetni, jól érezni magamat, szeretném, ha legalább olyankor törődne velem, amikor nem délutános. mert ha délutános, akkor 1 hétig nem is látjuk egymást szinte, mert amire ő megjön, én már alszom, és amikor én elmegyek, akkor meg ő alszik... szeretném kihasználni az időt, hogy legalább akkor hadd érezzem, hogy van párom, amikor délelőttös... csak sajnos szinte egyáltalán nem érzem... :(

5. reni79 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2006. dec. 4. 15:10
Köszi!Ez igy mind jó csak akkor minek nekem párkapcsolat???
2006. dec. 4. 14:55

szerintem szerezzetek be mégegy számítógépet, és ti is internetezzetek az idő alatt.

vagy bármi mással foglaljátok el magatokat :))

3. reni79 (válaszként erre: 2. - D64f9951e2)
2006. dec. 4. 14:44

Valahogy én is igy gondoltam.Sokszor már azért találok ki magamnak külön programot hogy elfoglaljam magam és ő nyugodtan gépezhessen.

De ugy látom ez is kevés.Már megemlitettem neki de még meg is sértödött.Pedig még nem vagyunk 1 éve együtt.Régebben nem volt ilyen.Minden

esetre elég rosszul esik.Reménykedem hogy ez változni fog.

2006. dec. 4. 14:36

nem hiszem, hogy túldramatizálod. ha áthív, hogy legyetek együtt, akkor szerintem Veled kéne, hogy foglalkozzon, és a gépezést meghagyhatná arra az időre, amikor nem vagy nála.

mellesleg az én párom dettó ugyanez: ha reggeles, akkor ő már otthon van fél 3-kor, én meg hazaérek este 6-ra. ilyenkor jól esne kicsit beszélgetni, egymással foglalkozni, de ehelyett mi van???

ő csak játszik a bugyuta lövöldözős játékokkal, netezget, letöltöget mindenfélét, egyáltalán nem foglalkozik velem :( van úgy, hogy hazamegyek, és fél 9-kor néz rám először, de persze beszélni akkor sem beszél, sőt, ha kérdezek tőle valamit, semmit sem válaszol... én nem értem őt... nem hiszem, hogy annyira unalmas lennék, hogy ezt kéne tennie. elmehetnénk pl. sétálni esténként, elég csendes arra a környék, jót tenne a kapcsolatunknak, ha kicsit együtt lehetnénk... hívtam is már többször, de nem tudom a gép elől elráncigálni. de nálunk sajnos ez van hétköznap és hétvégén is... én próbálkozhatok :(

2006. dec. 4. 13:59

Sziasztok.Én 11 honapja vagyok együtt a drágámmal.

A problémám hogy az uzóbbi időben tök feleslegesnek érzem magam mellette.Áthív hogy legyünk együtt és mégsem velem törödik hanem gépezik.A szabadidőnkben is állandóan a gép elött ül és játszik.Lehet hogy én dramatizálom tul a dolgokat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook