Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számítógépfüggő a szerelmem fórum

Számítógépfüggő a szerelmem (beszélgetős fórum)


1 2
48. 832344dc9d (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2014. jan. 13. 11:10
óh hát majd biztos egy netről irógató tök ismeretlen spinének fogom bizonygatni, hogy mitől is érezzük jól magunkat együtt a párommal, mintha érdekelni is bármennyire, hogy kinek mennyire tetszik ez avagy sem. Pontosan ezért Őt fogom eljegyezni jövő hónapban és nem egy hozzád hasonló habitusú hölgyeményt, mert számodra bármily hihetetlen is nagyon baromira nagyon rohadtuk jól érezzük magunkat egymással és mindenki más véleményét leszarom magasról teccik tunni? :)
47. Niar (válaszként erre: 35. - 832344dc9d)
2014. jan. 12. 13:16
Nos ez biztos nincs így
46. kriszta773 (válaszként erre: 45. - 832344dc9d)
2014. jan. 9. 18:08
nekem gáz egy olyan pasi, aki még akkor sem áll fel a gépe mellől, ha hazajön a párja :) sokféle közös, tartalmas programot el tudok képzelni, de az együtt netezés, letöltögetés nem tartozik ezek közé. ennél már az is értelmesebb és érthetőbb, ha valakit egymagában leköt egy időre a munka, a fórumozás, a játék, vagy bármi más a neten, de hát különbözőek vagyunk :)
45. 832344dc9d (válaszként erre: 39. - Kriszta773)
2014. jan. 9. 12:18
mivel együtt csináljuk és nem egymás mellett - vagy ellen - az. Mondjuk olyan nőre nem is lennék kíváncsi hosszú távon aki ilyen izgalomfüggő. Az menjen a picsába, élje ezerrel az életet és ha majd lehiggadt akkor keressen fix társat de addig ne basztasson senkit a kiéletlen vágyai miatt. Én is éltem, a párom is élt, bőven elég a teljes élethez a másik társasága még ha nem is szól egy szót sem csak érezzem, hogy mellettem van a teste és a lelke.
44. Pasionella (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2014. jan. 9. 11:11

Nahát... Nem mondod!? Utólag láttam? És? :-D lehet még jól jön neki most is a tanács :-P

Elkerülte a figyelmem, na bumm...

43. 91d4989ab9 (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2014. jan. 8. 19:37
jővőutazás:)
42. andi6020 (válaszként erre: 36. - Pasionella)
2014. jan. 8. 18:57
Azt nem tudom, hogy ő miben van, de te nagyon nem vagy időben, az biztos. 2006-os a fórum. :DD
41. ina87 (válaszként erre: 1. - Reni79)
2014. jan. 8. 18:18
Olyankor lépj oda a kompihoz és kapcsold ki,ha ez nem fog tetszeni párodnak és nyilván nem.hát mond el neki h miért tetted,hamár athiv magához akk ne a számitogép legyen az elsö!
40. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - Little Red)
2014. jan. 8. 15:36
úristen, én poénból szó nélkül elköltöznék és kivi lennék hány hét múlva veszi észre:))))))
39. kriszta773 (válaszként erre: 38. - 832344dc9d)
2014. jan. 8. 15:35
marha izgalmas lehet :)
2014. jan. 8. 15:29
érdekes, amikor hazajön párom, átvedlik, ledől mellém az ágyra, fejét rám hajtja és _együtt_ netezünk, videókat böngészünk, stb. Nem mindenki önző fapicsa, így is lehet.
37. Pasionella (válaszként erre: 2. - D64f9951e2)
2014. jan. 8. 15:20

Én azt nem értem minek próbálkozol...

Egy időben én azt mondogattam magamnak, hogy azért mert szeretem. Francokat, nem tudtam elfogadni, hogy egy számítógép fontosabb... egy idő után már egy tárgyra voltam féltékeny bakker. A te párod sem fog már megváltozni, rajtad múlik, hogy ezt tűrőd-e a végtelenségig. Nagyon nagyon sok értékes pasi szaladgál még akiket szinte egyáltalán nem érdekel a számítógép.

36. Pasionella (válaszként erre: 1. - Reni79)
2014. jan. 8. 15:18

Nem dramatizálsz túl semmit. Még most menekülj! Még nagyon időben vagy!

Az én ex párom is számítógép függő volt, mást sem csinált csak ült előtte...de nála ez pár év alatt alakult ki, aki már az elején is ezt csinálja, pláne 11 hónap után az később még rosszabb lesz. Ha most sem vagy érdekesebb számára mint a gép akkor mi lesz később?

Jajj szegény! Most menekülj, tényleg!

35. 832344dc9d (válaszként erre: 8. - Reni79)
2014. jan. 8. 14:19

"n bent is számitogéppel dolgozom ugyhogy duplán csömöröm van töle.

Nem értem hogy lehet egész nap elötte ülni."


haha, ez jó volt...tudod mit csinál egy pasi a gép előtt? Mindent! ezer millió dolog van amin pl. a neten+ a géppel lehet csinálni, Én van hogy zenélek, fotóshop ökörködés, mindenféle cikkek olvasgatása, youtube turkálás, mindenféle dologk ötleszerűen keresése, utána járások, játék, számtalan minden. Nők: néha egy törzsfórumon írogatás, fészbókra menés és idióta vadbarom pletykák és urban legendák megosztása, ennyi a női számítógépezés!

2014. jan. 5. 16:39
Kirúgni az ilyeneket! Van így jövőtök???
33. Little Red (válaszként erre: 1. - Reni79)
2010. okt. 26. 15:40
én is dramatizálok,sztem nem oktalanul tesszük.
2010. okt. 26. 15:39
Az én párom nem dolgozik,reggel 8-tól kb. éjfélig játszik kisebb szünetekkel.Amikor én hosszabb ideig gépezek,egyből leb@sz.Alig lehet kirángatni a doboz elől.Feleslegesnek érzem magam,max a sex miatt kapcsolja ki,vagy előbb elintézi a dolgát a gépen,és utána jövök én...:(
31. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Reni79)
2009. máj. 25. 13:39

A párom öccse is pont ilyen. Egy csaj sem maradt meg mellette ezidáig hosszú távon (tudtommal).

A párom azzal szokott viccelődni, hogy amíg a PC-t nem lehet nőül venni, addig az öccse meg sem nősül. :-)

Egyébként csak annyit tudok tanácsolni, hogy vagy megszökik az ember, vagy megszok... :-)

Látom, hogy a topic már "ősrégi", de gondoltam hozzászólok, hátha másnak még hasznos lehet... :-)

30. reni79
2009. febr. 26. 13:20
az enyém is de már megszoktam....
2009. febr. 26. 12:27

Az én párom, míg nem találkoztunk nem gépezett. Én akartam gépet. Ő nem, ezért a játékokon keresztül hálóztam be, leinte szótáraztam az új játékokat, és megosztottam vele az infót, ő játszott. Megszerette, de mikor már lett netünk és magyarítások a programokhoz akkor én már nem kellettem ehhez.

A rally-t úgy játszottuk eleinte, hogy én mondtam merre, és milyen ívben menjen. Ez is jó volt.


Nagyon sokat dolgozik, ezért én nem bánom, ha leül. És sokkal, de sokkal jobb, mint ha kocsmázna, vagy csavarogna, mint sokan. Hallok jó pár panaszt a leányzóktól, hogy milyen jó lenne, ha gépeznének otthon, minthogy nem is látják a párjaikat, amikor meg hazaérnek, inkább ne látnák.

Szóval...


Én is sokat ülnék előtte, ha lehetne, de hát háztartás, két kisleány, ... nem jut sok időm rá.

Ja, és még nem is írtam, hogy apa beszerzett egy játékot, amit az ovis korú (most lesz 4) kislányom tud kezelni és nagyon szereti. Azóta vele is harcban állok.

Anya, most én jövök, tedd be nekem a tél tündért.

De ez várható volt. Ha a szülők szeretik, a gyereket is érdekelni fogja. :)

28. .mia.
2008. dec. 12. 23:00
hmmm...nalunk is hasonlo a tema... mi tobb mint 10 eve egyutt elunk! hat...megszokni vagy megszokni!!!!!
2008. máj. 6. 10:18
Néh a gyerek is odaül mellé, de nem szeretném, ha belőle is számítógépfüggő válna.
2008. máj. 5. 13:37

Nem tudom a stratégiai játékokból mennyit lehet tanulni, de inkább maradjon meg a jelenlegi szintjén, és még lássam is néha.

A hétvégén hajnal 3-ig játszott, de szerintem tovább is ott lett volna, ha nem megyek el mellette. Mikor elmondtam, hogy aggaszt a viselkedése, megkérdezte: miért, éjszaka csinálja! Hát igen, de az alvástól elrabolt időt valahol pótolni kell!

Nem is beszélve a kapcsolatunkról!

Múltkor meg akartam csókolni, de az autóversenyben nem látta az utat, és szinte letolt a lábamról!


Hogy lehet ezt a függést megszüntetni, vagy csökkenteni? A számítógépezése az emberi kapcsolatai rovására megy. Barátai nincsenek, társaságba is ritkán tudom elcincálni.

25. Rika1
2008. márc. 5. 00:30
Nah ez nem újdonság..nálunk az egész család az:))
2007. szept. 12. 19:45

Az én párom programozó. Az elején mikor meglett a gépünk akkor sokszor mérges voltam mert már elaludt a gép felett olyan sokáig játszott. Telt az idő már nem volt annyira érdekes a dolog de ettől függetlenül még sokat ül a gép előtt. Engem is megfertőzött vele. Sokszor ültem ott mellette és kérdezgettem mert mivel őt szeretem nagyon érdekel a hobbija. Akkor még semmi gőzöm nem volt hozzá. Most már nagyon szeretem én is és nem haragszom rá hogyha sokat játszik vagy internetezik mert attól függetlenül a kisfiunk semmiben sem szenved hiányt. Így sokszor nem jutok a gép elé de inkább mikor szabad ideje van és ő úgy érzi hogy a géppel szeretne kikapcsolódni akkor legyen az.

Én mindenkinek csak azt tudom mondani hogy inkább a billentyűzetet nyomkodja mint hogy a csajokat kergesse. Ezzel ráadásul még tanul is. Még ha játszik akkor is.

2007. aug. 31. 13:15

Sziasztok!

Jajj de illik ránk ez a téma...és már nagyon unom

Ha hazaérünk (este 3/4 6) az első 2 percben bekapcsolja, míg tölt leb* a ruháit a szoba közepére, majd fogja magát és leül pókerezni... (este 8:30-9 ig) majd fekszik-alszik üzemmód, ha nem ő altatja a gyereket... Szombat de. 10 től kb. estig sőt! pont 2 napja szóltam neki hajnali 3 kor, hogy feküdj már le b*meg mert zavar a gép zúgása és mellesleg holnap-ma- 4:45 kor kelünk...munka van (ráadásul sofőr)

ÉS MÁR KU* UNOOOOOM!!!

BETEG!!! (De én vagyok az szerinte,hogy nem értékelem a gépet...)


Bocsi, de ezt most ki kellett írnom...

2007. aug. 29. 16:24
Nálunk forditott a helyzet,én vagyok függő!előfordult,hogy elromlott a gép és a szerelő nem ért rá azonnal csak 4 nap múlva,két és fél nap után szabályos elvonási tünetek jelentkeztek rajtam!rosszabb volt mint leszokni a cigiről,pegig az sem volt semmi!!!
21. Inken
2007. aug. 15. 20:06
Az enyém is :P
2006. dec. 26. 20:27
Ismerős a helyzet!Az én párom is rettentő sokat gépezik,persze a kapcsolatunk elején én bőven a gép előtt voltam:)Azután jött egy időszak,mikor hajnalig volt fent a nyanvadt játékok miatt és meg az ágyban vártam.Persze nem kell mondanom,hogy mindig elaludtam,mert a legjobb esetben is 1-ig játszott,de mikor jött Ő is aludni mindig odabújt és a fülembe súgta,hogy:szeretlek!Ezért nem is értettem az egészet.Egy idő után azonban nem bírtam tovább és nagyon sokat hisztiztem,persze azután meg jöttek a veszekedések.Mostmár Ő is megkérdezni,hogy "Játszhatok egy kicsit Baby?"!De hogyan is mondhatnék Neki nemet?Igaz azóta sem telik el nap,hogy ne játszana 1-2 órát,de már vagy akkor játszik mikor nem vagyok ott vagy csak úgy megyek el,hogy viszek magammal vmi könyvet és leülök mellé olvasni.Hihetetlen,de tötődik velem:)Sokszor leállítja a játékot,hogy adjon egy-két csókot, átöleljen meg hasonlók.Lehet,hogy nem tűnik tyű de nagy dolognak,de jól tud esni:)És ha kijátszotta magát minden figyelme az enyém:)Azóta szinte már hozzá is költöztem és érzem,hogy fontos vagyok neki.Még a gépnél is fontosabb:)
2006. dec. 7. 15:35
Sziasztok!Nalunk is ez az alando gepezes volt a gond.Legalabbis nekem.Csomot veszekedtem,hisztiztem,probaltam kompromisszumot kotni,szal mindent bevetettem. Es ma mar megkerdezi alt. -Mama, gepezhetek? Perxe gepezhet,de nem hajnalig. Vagy ha napkozben lat neki,nem ejfelig.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook