Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógépezős széknek megfelelne? fórum

Számítógépezős széknek megfelelne? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 20. 08:47
5-6-8 órát ülni benne kényelmetlen, és ahogy írták már előttem is alacsony asztalhoz.
2012. jan. 20. 08:46
Nekünk van hasonló székünk, de gépezni tényleg csak ölbe vett laptoppal vagy egy vastagabb takaróval a hátsóm alatt tudok benne.
2012. jan. 20. 08:44
mi ugyanilyet vettünk 2 db-ot, csak narancs színben. Nagyon kénylemes, kicsit lehet benne hintázni is. De nem számítógéphez van, mert nagyon hátradőlsz benne ha beleülsz. :o)
2. Hoxa
2012. jan. 20. 08:34

Ebből nem lehet gépezni, ha asztalnál ülsz. Csak akkor, ha az öledbe veszel egy laptopot.

Ebben a székben teljesen hátul van a súlypontod, nem lehet benne rendesen előre hajolni, akkor meg is billen. Asztal mellé még alacsony is.

2012. jan. 20. 08:30

Jysk-ben neztem ki a széket,nem gurulos hanem olvaso szek fele.A gurulos szekeket hamar kiulom es faj benne ulni :) foleg ha sokat gepezek /5-6-8 ora/

Ezert gonondltam h most vennek ilyen szeket..amugy is fekszek szinte az ilyen irodaikban...Van valkinek tapasztalalta ezzel a szekkel?



[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook