Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Számítógépes zsenik ide! Egy kis segítségre lenne szükségem! fórum

Számítógépes zsenik ide! Egy kis segítségre lenne szükségem! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 3. 13:02
Pl. ilyen esetben lehet egy automatikusan a gmail-be bejelntkezo fiokot csinalni es annak a history-jaban szerepelni fog orara, percre pontosan, merre kontarkodtak a neten a hasznalok.Ez is egy lehetoseg.
13. mmirci
2009. márc. 3. 12:47
látogatás úgy jön be: 3 hete, 2 hete, egy hete, tegnap és ma, de napi dátumot nem mutat, vagy csak nem jó helyen nézem?
12. era06
2009. márc. 3. 09:25
a gépet nem lehet becsapni, ő 100%
11. mmirci
2009. márc. 3. 09:21
Most ellenőriztem a mai napot, és olyat is mutat amit nem is néztem. Lehet, hogy nem 100-os
2009. márc. 3. 09:10

Sajnos így nem nagyon tudok segíteni,mert nekem meg ott nem jön be semmi ilyesmi.

Valami olyasmit keress,amit már írtam,hogy "látogatás dátuma szerint".

2009. márc. 3. 08:30
Oké, nekem az eszközök alatt jött be, de azt is megmutatja esetleg, hogy melyik napon nézte? dátum szerint?
2009. márc. 3. 08:19
A monitor felső részén a kék csík alatt,szürke mezőben,fekete betűk:))))
2009. márc. 3. 08:17
Hol találom az "Előzményeket"-et?
2009. márc. 3. 08:01
A history gombra kattintva meg tudod nézni,hogy ha az elmúlt 3 héten belül nézte meg a keresett oldalt!Az órát nem hiszem,hogy ki mutatja vagyis Nálunk nem mutatja csak a napot!De ha a leányod ügyesebb mint Te és felfedezte,hogy megtudod nézni akkor törölte az adatokat,mert ki lehet törölni!Remélem segitettem valamennyit!
2009. márc. 3. 08:00

Előzmények

Minden előzmény megjelenítése

Nézetek

Oszlopok megjelenítése

Pipáld ki a Látogatás dátuma szerint

2009. márc. 3. 07:55
Kattints a felső sorban az előzményekre és ott megtalálod. Ehhez be kell legyen állitva az eszközöknél- internetbeállitások előzmények tárólása .
2009. márc. 3. 07:52
Tehát rögzíti-e azt a gép, hogy egy-egy honlapot mikor néztünk meg?
2009. márc. 3. 07:52
arról lenne szó, hogy a gyerekek sokmindent nézegetnek az interneten, és nem ülhetek mellettük. A nagylányom érdekes dolgokat nézegetett de azt mondja, hogy már nem csak a gép még hozza. Azt szeretném tudni, hogy meg lehet-e nézni a gépen, hogy a fenti menüben amiket hoz a gép, hogy néztük, azokat meg lehet-e nézni dátumra, hogy mikor nézték. Na lehet, hogy bonyolult lett, de remélem értitek
2009. márc. 3. 07:50
Számítógépes zsenik ide! Egy kis segítségre lenne szükségem!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook