Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Számitógépes segítség kellene!!Hogyan tudom a tálcát vissza állitani? fórum

Számitógépes segítség kellene!!Hogyan tudom a tálcát vissza állitani? (tudásbázis kérdés)

9. globus (válaszként erre: 8. - Lili74)
2010. máj. 23. 12:00

Ezt próbáltam, de még több "sor"-t csinált...

A jobb oldalig húzva elakad, nincs tovább.

2010. máj. 23. 11:41
A felesleges ikonokat kidobálhatod. Van egy függőleges csúszka a tálcán, azt húzd el jobbra, úgy lemennek egy sorba az ikonok, majd zárold.
2010. máj. 22. 22:13
Nálam maradt a pozíció (vízszintes), viszont kiszélesedett, és hiába teszem rá a kurzort, bár jelzi, hogy összehúzható, ez fizikailag nem valósul meg. Vízszintes csuszkákat lehet rajta húzgálni, de nincs hatással semmire. Sőt... ha lehet, tovább ront. Rejtélyes okból egy tucatnyi parancsikon került a tálcára, ami sosem volt ott.
2009. nov. 20. 10:18
köszi mindenkinek arra nem gondoltam hogy ilyen egyszerű:)én mnár mindenhol kerestem de mostmár zároltam :))
5. weberkitti (válaszként erre: 4. - Tündi7)
2009. nov. 20. 10:10
Fogd meg jobb gombbal, és húzd le!
2009. nov. 20. 10:03

Sziasztok segítséget szeretnék kérni.kicsi fiam elállitota a gépet alul a tálcát ugy el rendezte hogy most a jobb oldalon fügölegesen van de nem tudom ismét lerakni alura.hogyan kell??

köszike mindenkinek

2009. nov. 20. 10:02
így majd nem mászkál akármit is csinálsz
2009. nov. 20. 10:02
van már ilyen kérdés, ha elvándorol akkor húzd vissza egyszerüen alulra és utána kapcsold be a tálca jobb klikk Tálca zárolása lehetőséget.
2009. nov. 20. 10:01
Számitógépes segítség kellene!!Hogyan tudom a tálcát vissza állitani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook