Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógép zsenik-okosok segítsetek kérlek! fórum

Számítógép zsenik-okosok segítsetek kérlek! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 17. 17:07
ha nem nyit meg ezt hogy olvasod....??????????!!!!!!!!!!!
2010. júl. 17. 17:03
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni valakitől aki nagyon ért a számítógépekhez, mert én kuka vagyok hozzájuk és van egy gondom. Nem nyit meg egy weboldalt sem, problémát ír ki, holott a tűzfalban nincs blokkolva a net kapcsolat és a netkapcsolatot ellenőrizve is azt írja, hogy kapcsolódva van. Szerintem valami vírus kavart be...nem tudom mit csináljak vele.
13. Kmeli
2010. máj. 5. 14:08
HÁT ELÉG SZOMORÚ!!! :(((
12. aquisz
2010. máj. 5. 13:51
nem feltétlenül kell még csak leesnie sem egy ilyen hibához. Csak megadta magát. :)
11. Kmeli (válaszként erre: 10. - Aquisz)
2010. máj. 5. 13:27
Hát ja,de nem értem hirtelen mi baja lett,egyik napról a másikra... le sem esett vagy ilyesmi...
10. aquisz
2010. máj. 5. 13:13
hááát passz. Ha már a BIOS sem jön be, akkor a monitornak van valami baja. Azt meg nem nagyon tudod otthon megszerelni...
2010. máj. 5. 12:49
Az f8 nyomogatást már próbáltam régebben.
2010. máj. 5. 12:49
semi nem látszik,ahogy bekapcsolom,egyböl vak :((((
7. aquisz (válaszként erre: 6. - Kmeli)
2010. máj. 5. 12:38

F8-at kell nyomogatni a gép elindításakor, és kidobja mint választási lehetőség a VGA módot. Ha másik oldalt dob be, akkor ráokézol és utána nyomogatod az F8-at. :)

A BIOS-t be lehet hozni a gép elindulásakor, vagy már az sem látszik?

2010. máj. 5. 11:19
Aogy bekapcsolom,nincs kép.Mielött tönkrement,elötte lett rárakva a Windows7. És hogyan kell vga módban elindítani??
5. aquisz (válaszként erre: 4. - Kmeli)
2010. máj. 5. 10:59

Attól függ, hogy működött-e már előtte ugyanezekkel a beállításokkal...

Ugyanis a kép lehet azért nem jön be, mert a képernyő frissítési gyakoriság túl magas neki. Persze ez csak abban az esetben igaz, ha csak a windows indításnál nincs kép.

Próbáld meg VGA módban elindítani a gépet. Ha itt jó a képernyő, akkor csak át kell állítani a frissítési sebességet.

2010. máj. 4. 18:21
És az mitől lehet,hogy ha a laptopomat bekapcsolom,maga a gép megy(hallani hogy zúg),de kép nuku? Legutoljára mikor még be tudtam kapcsolni /kb 3 hónapja,mert szerelöre most nincs pénzem :((((( /,már akkor is csikozódott a kép,mikor bejelentkezett.Aztán utána már be se tudtam üzemelni.
2010. máj. 4. 15:52
köszi szépen
2010. máj. 4. 15:46

Kedves hozzászóló!

Légyszives keresd meg a www.gyakorikerdesek.hu. Ott kérdezd meg és tudnak ebben a kérdésben válaszolni neked és segiteni. Szivélyes üdv. Ágnes

2010. máj. 4. 14:52

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni. Nem rég lett újratelepítve a laptopom, és ma telepítettem a frissítéseket, és utána nem sokkal azóta állandóan azt a üzenetet kapom a képernyőre, hogy: WMI hiba miatt leáll, a rendszer, elnézését kérjük, hibajelentés küldése vagy mégsem.


HA tud valaki valami okosat kérem segítsen.


Köszike előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook