Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógép és agresszió fórum

Számítógép és agresszió (beszélgetős fórum)


2011. máj. 15. 19:26
egyértelműen káros!!!!!! lényegtelen, hogy fikció vagy sem, a képek, hangok,villózó fények épp elég. és nem, az emberi agy nem képes úgy szétválasztani, ahogyan képzeljük. gyermekekre még a sima mese is káros, amit manapság gyártanak. persze itt nem a kisvakondra gondolok :)
4. Marjann (válaszként erre: 3. - 47fe723031)
2009. máj. 19. 16:06

Nyilván, egy felnőtt meg tudja különböztetni a fikciót a valóságnál.

Kétlem, hogy az első két kommentben említett két 27éves komolyan gondolná, hogy akkor lesz jó neki, ha láncfűrésszel szétvág néhány embert. És mégis, játék után órákkal is csapkod, ha nem tetszik neki valami...

2009. máj. 19. 15:58
bármi amit komolyan veszel az fel is dühíthet. Játékot is lehet komolyan venni, legyen az foci vagy egy számítógépes marhaság. A gond inkább avval van ha egy gyerek úgy nő fel, hogy azért kap bonus pontokat ha embereket gázol el és minnél több agyat keneget szét a falon. Nézzetek meg pár mostani játékot, 8 éves gyerek kezét letörtném ha nyomkodná, én viszont szakadva röhögök miket találnak ki.
2009. máj. 19. 15:49

Észre vettem a fiamnál én is.

Hála az égnek már nem csinálja.Legalább is akkor amikor hazalátogat.

27 éves.

2009. máj. 19. 14:07

Tudom, hogy sok cikk és tanulmány szól erről a témáról én mégis kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra.

Teljesen megdöbbentem azon, hogy páromra (26-27 évesen), milyen hatással voltak a lövöldözős számítógépes játékok. Csapkodott, káromkodott, ideges lett. Szerencsére erre ő is rájött, azóta nem játszik ilyesmivel (vagy csak sokhetente egyszer). Arra gondoltam, hogy úristen, ha egy felnőttre ilyen hatással van, mit tesz ez a gyerekekkel?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook