Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számíthatok arra, hogy majd összejön velem? fórum

Számíthatok arra, hogy majd összejön velem? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 6. 05:17
Inkább döglődene... :)))
21. 298b15dfdd (válaszként erre: 20. - Empanada)
2012. szept. 5. 09:57
Látod semmire, legalább életben tartom a fórumodat!:))))
2012. szept. 5. 04:59
:))) Mire mennék nélküled.
19. 298b15dfdd (válaszként erre: 18. - Empanada)
2012. szept. 5. 04:55
Helyesen erkölcscsőszke,de távol áll tőlem az illetett jelző.
18. empanada (válaszként erre: 17. - 298b15dfdd)
2012. szept. 5. 04:49
Elkölcscsőszke;)
2012. szept. 5. 04:43

Nem...,párhuzamosan két fórumot indítani?

Ehhez nincs értelmesség?

16. empanada (válaszként erre: 15. - 81012deb94)
2012. szept. 5. 04:32

Köszönöm, pontosan hasonló megnyilvánulásra volt még szükségem...


Valaki, valami értelmeset még?

2012. szept. 4. 09:22
Persze. Reinkarnálódtok pingvinként, és örökre együtt lesztek...
14. jstefan (válaszként erre: 13. - Empanada)
2012. szept. 3. 21:07
Valószínüségszámítással , és pszichológiai profil alapján.
13. empanada (válaszként erre: 12. - Jstefan)
2012. szept. 3. 20:55
Ezt hogyan számítottad így ki? :D
12. jstefan (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. szept. 3. 20:48
Szerintem 10% esélyed van!
2012. szept. 3. 19:32
Köszönök minden hozzászólást. Akartam más megvilágítást is, mint a rózsaszín felhőcskéket, meg is kaptam :))
10. 2a69f78972 (válaszként erre: 9. - B1e131b6d7)
2012. szept. 3. 18:49
Hát körülbelül ezt akartam én is mondani, csak én selyempapírba csomagoltam,... de igazad van!
9. b1e131b6d7 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. szept. 3. 18:47

Ha komolyan szeretnél 9 hónap múlva vele kapcsolatot, akkor majd 9 hónap múlva térj vissza a témára, ha annyira egymásnak teremtett titeket az isten, úgyis összejöttök majd. Addig meg jegeld, 9 hónap túl hosszú.


Én azért szkeptikus lennék a következők miatt:


1. Még ha le is feküdtök, végül lehet hogy simán a barátnőjével marad majd, mint ahogy ezt a múltban is megcsinálta már.


2. Ha rád is váltana, akkor simán meg fog csalni téged is, mint ahogy a barátnőjével is megtette.


3. Megbocsájtott egy megcsalást a csajnak, tehát eléggé odavan érte. Még ha összejöttök is, szerintem füttyentésre hazaszalad majd.


4. Simán megtörténhet veled, ami most velük történik, hogy majd talál magának egy "lelki társat", akire titokban recskázik és akivel a hátad mögött majd elmondanak majd minden szarnak.


Egyszóval gázos a csávó, nem úgy tűnik mintha lennének erkölcsei, vagy megadná a minimális tiszteletet a párjának.

2012. szept. 3. 18:40
Ez egy tutyi-mutyi alak... Neki kényelmes. Megvárja, hogy otthagyják, aztán majd sírhat a válladon.
7. 2a69f78972 (válaszként erre: 4. - Herr Ente)
2012. szept. 3. 18:39

Talán mert szereti ? Talán mert JOBBAN szereti, mint a lány őt?

Gondolom ezek miatt, nem pedig azért mert mazochista.

A fórumindító lelkesedése pedig jót tesz a megtépázott önbizalmának, no meg soha nem lehet tudni, jó valaki talonban.

2012. szept. 3. 18:35

Igen, ezt én is tartom: ha hazamegyek és találkozunk és működik az, amit most érzünk, akkor el kell döntenia mit akar. Engem vagy azt a haldokló kapcsolatot. Addig pedig inkább legyen ebben...


Azt mondta egyébként, hogy maga sem érti mi köti hozzá és sokszor említi, hogy már majdnem, már majdnem...

5. c6766641b8 (válaszként erre: 3. - Empanada)
2012. szept. 3. 18:31

Persze,én értem,de ha én lennék ilyen helyzetben,akkor saját magam miatt várnám meg azt,hogy a fiú egyedülálló legyen,lehet én vagyok túl korrekt:)


De azt én sem értem,hogy miért van még együtt a lánnyal...talán,hogy legyen kivel szexelni?Kötődés?Áh nem tudom,ez költői kérdés volt:D

2012. szept. 3. 18:27

Távkapcsolatot szerintem nem érdemes kezdeni. Bármennyire is nagyra tartják sokan, semmi értelme. Egy párkapcsolatba kell a kontaktus - ez alatt nem feltétlenül a szexet értem.

Ha viszont kilenc hónap múlva hosszabb időre együtt tudtok maradni, akkor érdemes lenne megpróbálni. Simán szakíthatna a csajjal... bár igazából azt sem értem, minek is vannak együtt. Én már rég dobtam volna, már mikor legelőször megcsalt. (:

3. empanada (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2012. szept. 3. 18:26

A lány úgy viselkedik, mintha direkt ezt akarná... korábban én is ezt az elvet vallottam, hogy jaj, nem teszem ezt meg azt mással, mert nekem hogy esne. De 1. úgyis megtenné ettől más az én párommal, ha akrja. 2. Akit meg elvihetnek valaki mellől, azt vigyék is.


De köszönöm a hozzászólásod. Alapjáraton igazad van. :)

2012. szept. 3. 18:24

Szerintem amíg van neki a lány,addig nem kéne "bizalmasabb" helyzetbe kerülnötök.

Az lenne a fair,ha a jelenlegi barátnőjével szakítana,és utána kerülnél bele a képbe.


Persze ez az én véleményem,de gondolj bele,ha veled csinálnák ugyan ezt,hogy esne:/

2012. szept. 3. 18:20

Tetszik egy fiú, de neki barátnője van. Se veled, se nélküled kapcsolatban élnek már vagy 6 éve. Nyilván nem így indult, de a kapcsolatuk második felében már hiányzik a bizalom, mert a lány megcsalta, később ő is, aztán visszakapta, de valahogy mégis együtt maradtak. Ezzel a sráccal már régebb óta ismerjük egymást és mindig is tudtam, hogy tetszem neki, de mindig pont a legrosszabb időben sodort minket össze az élet. De most megfordult bennem valami és komolyan szeretnék majd vele kapcsolatot.


Hogy még egy csavar legyen a történetben (az életem sosem volt egyszerű), jelenlen több ezer km-re élek tőle. Kb. 9 hónap múlva láthatom csak viszont. Nagyon gyaakoriak a levélválások közöttünk és nagyon jó, h ő van nekem. :)


Mi a váleményetek a kialakult helyzetről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook