Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Számít, hogy aki fogadja az ügyfelet, hogy néz ki? fórum

Számít, hogy aki fogadja az ügyfelet, hogy néz ki? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 9. 10:57
Mindenképp fontos
2021. márc. 3. 13:56
Mondjuk nem biztos, hogy sikere lenne az ott dolgozónak az ügyfelek között, ha úgy nézne ki, mint egy unatkozó úriasszony, aki véletlen csöppent oda. Ettől persze még a mackónadrágot én is kissé túlzásnak tartom, mert azért valamennyire példát is kellene mutatni. Viszont, ha legalább tiszták és ápoltak, az már félsiker.
22. Lávli* (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 3. 12:08

Kérdezz, kérdezz!:)

Ki mondta, hogy nem lehet?

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Lávli*)
2021. márc. 3. 12:02
Miért vagyok troll? Nem lehet érdeklődni, hogy ki mit és hogyan gondol? De jó, hogy már kérdezni sem lehet, érdekességképpen sem..
20. Lávli* (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 3. 07:49

Troll vagy.

Egyébként megnyugtatlak: ha mellém állnál a kosztümödben, egy fikarcnyit se látszanál gazdagabbnak nálam, hiába "csak" farmer és blúz lenne rajtam 😉 (mondjuk, például)

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Vivo44)
2021. márc. 3. 07:12
Elég szomorú! Miért baj ha valaki csinos a munkahelyen? A gyermekjóléti szolgálatnál a szegényebbek is azt preferálják, hogy a segítőjük is nézzen ki szegénynek?
18. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 21:47

Gyermekjóléti szolgáltnál nem, nem számít. Oda mint ügyfél a szegényebb réteg megy többnyire, akinek nadrágja sincsen, nem még egy mackó alsója (itt)

Kormányhivatalnál egyenruha van (nem kérdés)

Iskolában a tanárok is az általad leírt módon öltöztek, míg éltek.

Egy tanár volt aki nagyon csinosan öltözött, ki is csinálták hamar (2019)

2021. márc. 1. 21:09
Igen. Vele találkozik először az ember, az első benyomás.
2021. márc. 1. 21:07
Azért a munkahelyi öltözék különbözik az otthonitól.A mackónadrág kicsit meredek.Lehet lezseren, lazán öltözni, ha olyan a munka jellege, de azért egy farmer normális felsővel már csak bevállalható.
2021. márc. 1. 17:58
Nyilván ne legyen igénytelen, de más az elvárható egy magánorvosi praxis fogadóterében és az általad említett helyen. Engem nem zavart volna.
14. Myra
2021. márc. 1. 17:47
Igen
13. Lávli* (válaszként erre: 12. - 5236d12e25)
2021. márc. 1. 17:43
Én meg egyszer egy éves munkaalkalmassági vizsgálatra vártam, mellettem egy tanárnő ült, blézer, feltornyozott kontyos frizu, csingilingi fülbevalók, és a füle karimája belül fekete volt! 😱
12. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 17:40

Hát nekem tanárhoz is volt már nem egyhez szerencsém aki nagyon igénytelen és topisan öltözik.

Lányaim ovistársának a szülei tanárok. Hát mit ne mondjak.. 40-45 között lehetnek. A férfi nagy darab lévén 5x nagyobb nagypapi ruhákat hord amik mintha a mosásban rövidültek volna..

2021. márc. 1. 17:34
Gondolom nem nyelvtant tanítasz. 😂
10. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 17:23

Vagyunk ezzel így páran.

Ezesetben nem ilyen jellegű munkahelyet kell választanunk. :)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2021. márc. 1. 17:21
Igen itt is voltak roma dolgozók azthiszem fele - fele arányban, mármint amennyit láttam belőle. Nincs vele semmi probléma, biztosan nagyon jó szakemberek nem vagyok előítéletes. Én nem biztos, hogy eltudnék menni így munkába de szerintem én vagyok defektes mert én örülök ha felöltözhetek szépen, eleget vagyok otthon játszós ruhában. Másnak lehet fel sem tűnt volna egyáltalán, nekem is lehet csak azért mert szeretem a szép embereket és az ízléses ruhákat.
2021. márc. 1. 17:20
Számít.
7. Lávli* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 17:18

Eszem ágában sem volt félreérteni, csak van tapasztalatom.

Voltak/vannak olyan törekvések is (nem tudom, mennyi sikerrel), hogy legyen a segítők többsége is roma, hogy jobban elfogadják a "közülük valókat".

6. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 17:16
Én igazat adok neked. Melegítő alsó? Számomra is fura. Legalább egy farmer és egy blúz, vagy pulcsi alap kéne lenni.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. márc. 1. 17:13
Nem, tényleg félre ne értsetek légyszíves abszolút nem nézem le őket és semmi hasonló! Lelkemből szólok, csak számomra fura volt mert azt gondoltam akik emberekkel foglalkoznak más a "dresscode"
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 17:10

Legyen ápolt, tiszta és főleg felkészült. aki ügyintéző.


Lehet, éppen azon a napon amikor mentél, valami irattározási feladatuk volt és nehéz lett volna kosztümben, magassarkúban billwgniük. Kb. most jött el az idő, hogy a tavalyi anyagokat 'lerakják.

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 17:02
Igazad van, úgy kellene.:)) De manapság már az óvónők sem hordanak köpenyt, az orvosokról nem is beszélve.:(
2. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 1. 16:55

A roma kliensek nehezebben fogadják el a kosztümös hölgyeket, mert frusztráltak.

Szerintem tudják azok a szakemberek, hogy miért öltöznek úgy, ahogy.

Gondolom, nem volt a ruházatuk piszkos, szakadt, azaz ápoltak voltak.

2021. márc. 1. 16:50
Voltam ma bent egy segítő szolgálatnál egy ügyben akik roma gyerekek felzárkóztatásával foglalkoznak így a klienseik 90%a roma. Én, mint pedagógus mentem oda beszélni velük egy gyermek ügyében. Nagyon fura volt, mert a bent dolgozó hölgyek kb melegítő nadrágos öltözetben voltak, volt akin olyan melegítő volt ami a segítő szolgálat nevével volt ellátva de a többiek is farmer, vagy melegítő alsó egy pólóval. Nem tudom miért zavart, azthiszem ha én lennék a kliensük nem tudnám őket komolyan venni. Én sem nyilván kis estélyiben dolgozom de úgy érzem azért az óvónők és a tanárnők is mind nagyon ízlésesen és csinosan jelennek meg. Nyilván nem egy a kettő igazából csak elgondolkodtató volt számomra, hogy ha nekem csak roma gyermekeket kellene tanítani hamarabb elfogadnának-e ha hasonlóan néznék ki, mint ők (Ne értsd félre, csak fel venném amit találok és jó az úgy, vagy mintha csak a kertbe mennék ki játszani úgy öltözöm) vagy pedig ha látják, hogy mennyire ápolt és csinosan öltözött vagyok, mint pl tanácsadó akkor jobban bíznának bennem? Mit gondolsz erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook